Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edgarzyc

Temat do luźnej dyskusji ( nie luźnej jazdy )

Polecane posty

Ciekawe, według jakiego kryterium były i są przyznawane ugrupowania ? Czy któraś z grup jest lepsza, któraś gorsza ?

Może kiedyś się dowiemy ? "Ale nie uprzedzajmy faktów"

(Czytał Bogusław Wołoszański)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sveniu - good point. Przemawiałoby za tym:

- konkursy wspólne wygrywane są prawie wyłącznie przez gammy (poprawcie mnie jeżeli się mylę)

- teoria 'lepszej grupy' nakazywałaby zachować kryterium w sekrecie. W innym przypadku krycie się z nim nie miałoby żadnego sensu.

- poza czterema szpilami (800 znaków), na łamy trafiają raczej teksty gammy (4 recenzje, 2 strony o bossach + uzupełnienie na stronie)

(czekam na prztyczek w nos od alf w ramach zdrowej i starożytnej rywalizacji bractw ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sveniu - good point. Przemawiałoby za tym:

- konkursy wspólne wygrywane są prawie wyłącznie przez Shky

- teoria 'lepszej grupy' nakazywałaby zachować kryterium w sekrecie. W innym przypadku krycie się z nim nie miałoby żadnego sensu.

- poza czterema szpilami (800 znaków), na łamy trafiają raczej teksty gammy (4 recenzje, 2 strony o bossach + uzupełnienie na stronie)

(czekam na prztyczek w nos od alf w ramach zdrowej i starożytnej rywalizacji bractw wink_prosty.gif )

Skandal! lol.gif

granda, hucpa, srom na Rzeczypospolitej itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sveniu - good point. Przemawiałoby za tym:

- konkursy wspólne wygrywane są prawie wyłącznie przez gammy (poprawcie mnie jeżeli się mylę)

- teoria 'lepszej grupy' nakazywałaby zachować kryterium w sekrecie. W innym przypadku krycie się z nim nie miałoby żadnego sensu.

- poza czterema szpilami (800 znaków), na łamy trafiają raczej teksty gammy (4 recenzje, 2 strony o bossach + uzupełnienie na stronie)

(czekam na prztyczek w nos od alf w ramach zdrowej i starożytnej rywalizacji bractw ;) )

Potwierdzić tą teorie można jednym pytaniem dla Gammy. Czy w waszej grupie nie zdażają się ludzie od czapy? Tacy, którzy mają problem z pisaniem po polsku, nie wiedzą co oznacza interpunkcja i ortografia, lub tacy co mimo jasnych instrukcji mają problem z np. założeniem poprawnie sformułowanego tematu zadaniowego? Jak wiadomo, do akademii przyjmowany był każdy kto wysłał tekst, więc i takie kwiatki są spotykane. W Alfie się znajdą, czy w gammie też? Jeżeli nie, to faktycznie mogłoby dowodzić to elitarności tej drugiej grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Gammonie, miałem nie mówić no i rzeczywiście - nie powiem tylko napiszę :

DAJEMY WAM FORY, KIEDY TO ,zaiste szpetne bluźnierstwo, ZROZUMIECIE ?!

Trudno się z Wami nie zgodzić w kwestii tych konkursów itp. Mnie też się wydaje, że Gamma jest "ta lepsza". oczy_na.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzić tą teorie można jednym pytaniem dla Gammy. Czy w waszej grupie nie zdażają się ludzie od czapy? Tacy, którzy mają problem z pisaniem po polsku, nie wiedzą co oznacza interpunkcja i ortografia, lub tacy co mimo jasnych instrukcji mają problem z np. założeniem poprawnie sformułowanego tematu zadaniowego? Jak wiadomo, do akademii przyjmowany był każdy kto wysłał tekst, więc i takie kwiatki są spotykane. W Alfie się znajdą, czy w gammie też? Jeżeli nie, to faktycznie mogłoby dowodzić to elitarności tej drugiej grupy.

he he, ten tego, he he

strzał w stopę genialny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturios, I see what you did there ;) Mimo, że Shky to kozak niezaprzeczony, to zapropsujmy też pozostałym zwycięzcom. Póki co na trzy konkursy mamy takie staty na podium (ruszyłem (_!_) znad magisterki i sprawdziłem trochę dokładniej):

Syndicate: 3/3 gammy.

Konkurs #1: 3/3 gammy.

Konkurs #2: 3/3 gammy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza konkursami to akurat zadania gammy sa tymi które jak dotąd zajęły więcej miejsca tak w magazynie jak i na stronie.

Jesteście cool, trendy i dżezi, brawo. :-)

Można powiedzieć że my w Alfie jesteśmy jak Rocky - nie geniusze od urodzenia, ale ci, którzy muszą pokazać swój rozwój ciężka praca i godzinami treningów...

Spoko, mi pasuje bycie kimś takim jak Rocky - o czym świadczy moja sygnatura ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - faktycznie to wygląda niepokojąco (xD), ale z drugiej strony taka ilość konkursów to jeszcze nie trend. W każdym razie, Gammoniom chciałbym powiedzieć, że dopóki nie ma pewności jaki był klucz, to w niezbyt dobrym tonie jest takie samo uwielbianie :) Beka będzie, jak niektórych z Gammy (tych co krzyczą najbardziej) przeniosą do Alfy, psikus! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję, że z publikacją to raczej będzie na zmianę. Raz Gamma, a potem Alfa i Gamma, a potem sama Gamma :)

W numerze:

A: Szpile od Alfy

B: Recki mobilek od Gammy

C: Publicystyka od Gammy

D: Pewnie coś od Alfy

Taka jest moja wersja. Która grupa jest lepsza to okaże się w "praniu".

Co do konkursów to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturios, I see what you did there wink_prosty.gif Mimo, że Shky to kozak niezaprzeczony, to zapropsujmy też pozostałym zwycięzcom. Póki co na trzy konkursy mamy takie staty na podium (ruszyłem (_!_) znad magisterki i sprawdziłem trochę dokładniej):

Syndicate: 3/3 gammy.

Konkurs #1: 3/3 gammy.

Konkurs #2: 3/3 gammy.

Cały czas miałem nadzieję, że mamy inne "przeznaczenie", albo w kolejnym semestrze zamienią grupy, ale statystyki mówią same za siebie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, po prostu Alfa miała prace bardziej "edytorskie", nie mieliście szansy tak jak my być bardziej "autorscy".

A trudno stworzyć artykuł ciekawy dla czytelnika, jeśli prace (odgórnie) mają traktować o tym samym.

Obawiam się, że nie byłbym w stanie zaoferować Smugglerowi wystarczająco "godnej" łapówki tongue_prosty.gif

Dodam jeszcze, że patrząc na "jakość" dużej części zadań nr.4 (tych z wysypu z zeszłego tygodnia) to nie przesadzał bym z byciem w lepszej grupie smile_prosty.gif

W związku z tym taki mały apelik:

Papkin nas pogonił, ale nie podał terminów, co znaczy że czasu jeszcze trochę jest. Lepiej średnio napisać i niech to poleży trochę na pulpicie. Wróćcie do tego po dniu albo dwóch i wtedy po poprawkach wrzucajcie. Nie ma potrzeby publikować zaraz po napisaniu. Póki co nie ma pośpiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...