Jump to content

Root

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Root

 1. W Alfie też masowo pojawiły się brakujące oceny w jednym z zadań. Być może ma to wpływ na rychłe publikacje wyników sesji? Oby - dla mnie akademia była też wyjątkowa pod tym względem, że doświadczeni, zawodowi dziennikarze osobiście oceniali moją pracę i chętnie poznam opinie na temat tej ostatniej.
 2. Root

  Crusader Kings 2

  Możemy się umówić na jakąś grę, w razie czego proszę o PW Jestem fanem budowania dynastii od zera, zaczęcia od tytułu hrabiowskiego i pięcie się na szczyt. Chętnie też zabawię się w modzie GoT - niesamowicie rozbudowany i klimatyczny, o ile ktoś lubi tą sagę
 3. Root

  Crusader Kings 2

  Jestem szczerze zdziwiony, że nie znalazłem tu tego tytułu Paradoxu - jestem jedynym nałogowym budowniczym dynastii, który spędził setki godzin w tej grze? Anyone?
 4. Potwierdzić tą teorie można jednym pytaniem dla Gammy. Czy w waszej grupie nie zdażają się ludzie od czapy? Tacy, którzy mają problem z pisaniem po polsku, nie wiedzą co oznacza interpunkcja i ortografia, lub tacy co mimo jasnych instrukcji mają problem z np. założeniem poprawnie sformułowanego tematu zadaniowego? Jak wiadomo, do akademii przyjmowany był każdy kto wysłał tekst, więc i takie kwiatki są spotykane. W Alfie się znajdą, czy w gammie też? Jeżeli nie, to faktycznie mogłoby dowodzić to elitarności tej drugiej grupy.
 5. Hmm... Będę musiał się zmobilizować i wyjść z bloku poświęcając jakieś 15 minut na dojazd... Ech... No dobra, będę.
 6. Ja traktuje to poważnie. Poważnie jak nurt Gangesu, if you know what I mean.
 7. To że akademicy się wykruszają to akurat naturalne zjawisko. Naturalny odsiew tych co traktują te szanse poważnie od tych, którzy tego nie robią.
 8. O tak. Arcylisz to chyba najtrudniejsza walka BGII, za to Irka pokonałem bez zająknięcia. W sumie, warto by sobie BGII odświeżyć.
 9. Wskrzeszam trupa, a raczej odkopuję. Wrocławscy forumowicze, nie macie wy aby ochoty na pogranie w stare, dobre papierowe erpegi? Szukam ekipy do której mógłbym się podłączyć, lub ludzi z którymi mógłbym taką grupkę stworzyć. Ja - człek z doświadczeniem - aczkolwiek z paroletnią przerwą i chęcią na powrócenie do nałogu.
 10. Co prawda nie mam żadnej nowej teorii dotyczącej podziału na grupy, ale z racji już dużej tendencji do snucia teorii spiskowych, rzucam luźną propozycję, by Akademie CD-Action nazwać im. Antoniego Macierewicza - specjalisty od spisków
 11. Mnie przyjmował MQc. Nie jestem przekonany co do teorii czasu zgłoszenia - to by było zbyt proste.
 12. Dostaliście komentarze na temat swoich notek? Ja tylko suche info, że zostałem przyjęty do Akademii...
 13. Nie wydaje mi się, by na podstawie notki encyklopedycznej o tak ograniczonej liczbie znaków, można było faktycznie i rzetelnie ocenić poziom czyichś predyspozycji (chyba, że ktoś popełniał błędy ortograficzne, itp.). Także sądzę, że to losowość jednak.
 14. Witam, Świeżo zarejestrowany, z zerowym licznikiem pod profilowym, więc zacznę od grzecznego przywitania się. Lat 25, mieszkam we Wrocławiu, z zawodu i upodobań historyk, w wolnych chwilach gracz (zarówno komputerowy jak i fabularny) no i czytacz makulatury fantastycznej - odkąd tylko naście lat temu zaraził mnie nimi starszy brat. Interesuje się też aktywniejszym wypoczynkiem - survival (bo nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie zombie apokalipsa) czy też ASG do którego planuje powrócić po paru latach przerwy. Pozdrawiam, Root
×
×
 • Create New...