Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2015

Polecane posty

Strasznie się cieszę z CoJ, także poprzednie części ogrywałem z coverów CDA i wiele razy powstrzymywałem się od kupna w sklepie czy też na promocjach, bo liczyłem, że w kocu wyląduje w 'ekszynie' i jak widać dobrze na tym wyszedłem smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą Gunslingera jest to, że jest krótki. Tytuł do ukończenia w 8 h, co też uczyniłem dwa lata temu. Ale wystarczy poczytać, jak rozpisywała się o nim rodzima i zachodnia prasa growa, żeby wiedzieć, że to świetny i dopracowany tytuł. Dla tych, którzy nie grali to wielka gratka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste że mniej więcej teraz dadzą gunslingera. Stawiam 2 zł że w ciągu kilku najbliższych miesięcy dadzą Dead Island Riptide a za jakieś 2 lata dadzą Dying Light. Jeśli komuś nie zależy by mieć gry od Techlandu w dniu premiery to warto poczekać i wiadomo że dostanie się je w CD Action. Co do bonusów to byłbym bardzo zadowolony gdyby to była licencja na jakiegoś antywirusa bo na arcabicie od was zostało mi tylko 10 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World Basketball Manager Tycoon PL - no nie wiem ... z jednej strony fajnie, że manager, ale ... jest dopisek "Tycoon" :icon_wink: (a co za tym - bardziej zabawowy) ...

Anna: Extended Edition PL (Steam + Kalypso) - gdyby był to tytuł albo na Steam, albo na Kalypso ... to w porządku, ale na obydwa jednocześnie? :down: ... przypomina mi się danie jednej z części "Warhammer", której nie dało się uruchomić, bo była jednocześnie na Steam (to akurat dobrze) i na Windows Live (poprawcie mnie, jeżeli się mylę - funkcja dziś nie jest dostępna );

Call of Juarez: Gunslinger PL (Steam) - super gra :klaszcze: ... chcę powiedzieć redakcji CDA: dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ty tak serio? Nawet redaktorzy nie czytają do końca postów przed odpowiedzią?

Przecież napisałem, że błąd się pojawia jak biorę kod Z WASZEJ STRONY KODY.CDACTION.PL.

Wpisałem kod gdzie trzeba, nawet byłem w stanie wyciągnąć ten od anty-wira, ale jak klikam żeby zrobić to samo z Anną to wyskakuje błąd.

Zawodzisz mnie Smug.

wallbash.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze uruchamiamy wlasny system dystrybucji kodow, do ktorego warto sie zapisac na przyszlosc, bo naprawde bedzie po co. Ale na razie za jego pomoca dystrybuujemy jeden tylko kod do jednej gry (Anna).

Szczegolny znajdziesz na ostatniej stronie Zawartosci Cover DVD w pismie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z instalacją World Basketball Manager Tycoon PL. Wybieram gdzie ma zostać zainstalowana gra, czy ma zostać utworzony skrót na pulpicie i na końcu zamiast procesu instalacji występuje błąd: Runtimeerror (at 51:304): wewnętrzny błąd: unknown custom message name "ISXDLLanguageFile". Wie ktoś jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...