Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2015

Polecane posty

Hej. Mam problem z instalacją World Basketball Manager Tycoon PL. Wybieram gdzie ma zostać zainstalowana gra, czy ma zostać utworzony skrót na pulpicie i na końcu zamiast procesu instalacji występuje błąd: Runtimeerror (at 51:304): wewnętrzny błąd: unknown custom message name "ISXDLLanguageFile". Wie ktoś jak to naprawić?

Mam to samo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem . Od kilku dni męcze się z kodem. Zarejestrowałem się na "kody.cdaction.pl", przepisałem z płyty kod i podczas weryfikacja kodu wyskakuje bez przerwy "Kod nieprawidłowy". Co jest grane ? Źle wydrukowany kod ?

Wystarczy otworzyc w nowym oknie i po problemie [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie tylko tobie nie działa World Basketball Menager Tycoon tylko że ja go zainstalować nie mogę. Powiedz jak poradziłeś sobie z błędem przy instalacji? A może go w ogóle nie miałeś. Jeśli tak to mógłbyś podać swoją konfigurację? To ułatwiłoby dojście gdzie jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pyknąłem trochę w Call OF Juarez Gunslinger i powiem że całkiem przyjemnie mi się gra. Jedyna wada, to ta oblamówka czy jak to tam się nazywa, to w około ekranu takie coś jak na starych filmach. Nie podoba mi się to, pierwszy CoJ to miał, w drugim to usunięto, trzeci znów to ma i mnie tym wkurza. Poza tym nie mam co narzekać.

Co do Anny, to chyba dam jej szansę. Widziałem screeny (na płytce) i wydaję się ciekawa.

Ten World Basketball Manager to nie dla mnie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: czy do Call of Juarez istnieje opcja grania z angielskim głosem i angielskimi napisami? Czy też jest tylko po polsku?

Pytam gdyż szlifuję mowę Szekspira, a praktyka jak wiemy czyni mistrza.

Jeśli jest tylko po polsku, to nic się nie dzieje, gra wyląduje na koncie brata.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już ktoś o tym pisał ale jego sposób nie działa, wieć nie działa mi kod do strony kody.cdaction.pl ; Pisze Kod Nieprawidłowy..itd. Otwieranie w nowym oknie nic nie daje confused_prosty.gif Ma ktoś jakiś pomysł?nauka.gif

EDIT: Sorry za kłopot, postanowiłem zrobić to na innym lapku w oknie prywatnym i zadziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...