Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

ta... kontroler to ja mam :lol: klawiaturke stara jak swiat :P

co do tuningu to mata racje, bo taka mazde to stuningowac moge, muscle cara jeszcze przejdzie, ale co cho***e np: Zonde , przecie to sa auta w ktorych praktycznie oplaca sie tylko kolor zmienic bo same w sobie sa piekne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do piękna Zondy bym sie kłucił, ale sam widok takiego na max odpicowanego McLarena jakoś psuje klimat. No bo kogo kto zarabia na (legalnych czy nie) wyścigach ulicznych stać na taką maszynę i jeszcze na tuning. Zresztą stuningowanie czegoś takiego to normalnie powinno być karalne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Obecnie katuje MW na ps2 i powiem że mucielego prowadzi się jak słoń na lodzi ;] a do pościgów i tak używam Forda mustanga bo przynajmniej troche rzuca tymi samochodami policji na lewo i prawo i nie wpada czesto w poślizgi :D A co do Zondy to po pierwsze kto by był na tyle głupi żeby jezdzić po ulicy takim samochodem :P i to jeszcze po tuningu 500 km/h i zakręt 90 stopni sciana placek i właściciel nadaje sie tylko do kremacji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zold: no może nie karalne, bo są ludzie( legalnie zarabiający), na takie fury, i jeszcze je tuningujący. Zwykle ze smakiem i dobrym gustem, czyli, zderzaczek jak już to ładny opływowy, by nie zepsuć linii auta, tak samo maseczka spoilerek feleczki, jakiś splasz czy aero, no może naklejeczka czy neonik, ale z gustem i dobrym smakiem. Rozumiem, za dużo napatrzyłeś się na te golfiaki jedynki w tylu wiejskim, albo hondy, czy mazdy w stylu ryżowym, ale ludzie z gustem nawet w NFS potrafili zbroić coś ładnego.

584e95f48fb33cf6m.jpg

abe755fd389e2b57m.jpg

cbcb08659caee3f3m.jpg

To kilka moich "prac" oceńcie, nfs'owcy oceniają je w miarę pochlebnie, wy też możecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47-minutowa ucieczka lancerem przed policją na 4 albo 5 poziomie na klawiaturze... We wszystkich statystykach policyjnych jako 1 :D Tylko dla tych wrażeń grałem w mw:) Gdyby jednak tam był tuning jak w undergroundach... chociaż wybór zderzaków i neonów oraz wyścigi pod osłoną nocy, drift i prosty drag, a nie tak pokręcony, to dla mnie byłaby to najlepsza część. No i dynamiczniejsze wyścigi... A tak... no cóż, tak to jest z oczekiwaniami. Po premierze mw myślałem, że nic gorszego już nie będzie. A tu trochę dodać (patrz wyżej), trochę ująć (drogie auta) i nic więcej by mi nie było potrzebne do szczęścia.

Carbon był tak średni, że hej. Jeździłem tylko muscle carami.

A co do pro shita, to nie kręci mnie 7 sekund caymanem (dobrze, że gra się trochę cięła, bo bym nie nadążał ze zmianami biegów :lol: ) w dragu albo 407(!!!) metrów na 2 kołach hemi cudakiem... i te punkty dziwne. Jakieś dziwadło to było :blink:

Nie będę grał w undercovera, bo już mi się nie podoba. Aaa, i widzę,że mi nie pójdzie na tym kompie:) Do czegoś się jednak przydaje stary trup, hehe

edit: lancer rządzi:), za nim rx-8. a cobalcik jak dla mnie w tzw. neutralnym stylu. Ani za brzydki, ani za ładny...

Edytowano przez marcinekroj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niby Undercover w zapowiedziach wyglądał dobrze, ale na gameplay'e patrząc (na SSy również), to jest drugi Most Wanted... Nie wiem czy to właśnie miał być owy powrót do korzeni (zapowiedź z CDA, zapomniałem z jakiego numeru :P). Niedawno grałem w NfS: Underground, i bardzo mi się spodobał :) Całą grę przeszedłem Peugeot'em 206. W Undercovera niestety sobie nie pogram, komputer za słaby...

Najlepszy samochód w Most Wanted?? Oczywiście Carrera GT (wg mnie) ;]

Edytowano przez Creative95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to napisać, PO CO TUNINGOWAĆ taką Zondę czy tam Murcielago ok przesiadziłem z tym ostanim bo istnieje wyścigowa wersja http://photos.webridestv.com/datastore/ima...85_20080511.bmp , samo auto już jest piękne, jedynie co tu dać to lepsze parametry jakieś felgi, i fajny kolor, jeśli chodzi o grę z marką Ferrari powstała na konsole gra Ferrari challenge http://www.videogames.net.au/images/ferrar...eo-pirelli1.jpg

Jak napisałem jakie są moje ulubione NFSy to teraz na karasie :D

NFS High Stakes, Ferrari 550 Maranello (srebne :D)

NFS Hot Pursuit 2 Lamborghini_Murcielago (POLICJNE) a dla Pirata Mercedes-Benz CLK GTR.

NFS Undergrund Nissan 350z

NFS Undergrund 2 JW ale dodatkowo Hummer H2 :P (fajnego mi kolega zrobił Hummera z vinlem Old Spice :D) szkoda ze screena nie mam

NFS Most Wanted Ford GT i Porsche Cayman

NFS Carbon Camaro Concept

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kilka moich "prac" oceńcie, nfs'owcy oceniają je w miarę pochlebnie, wy też możecie.

No i słusznie, jak dla mnie ndawałbyś się na projektanta do jakiejś firmy tuningującej samochody. Ja niestety nigdy gustu do tuningu nie miałem, jak wysłałem kilka prac na stronę NfS'a (jeszcze przed premierą PS) to zbesztali mnie po całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest proste umieszczasz sobie obrazek na serwerze typu imageshack.us i tam dostajesz link klikasz w odpowiedzi na posty taką ikonkę ze zdjęciem i tak wstawisz ;]

A co do zdjęć pochwalił bym się ale skasowałem pliki z savem na Memorce w konsoli ;/ i wszystko poszło się wietrzyć :/ kurde w mordę :P ale i tak w MW grałem dla zabicia czasu i przygotowania sie na Undercovera wiec nie bede rozpaczał z tego powodu ;] a jak już zacznę to zrobię jakiś moim zdaniem fajny wóz i się nim pochwale :D ale to już pewnie będą screeny z już nowego NFS-a :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, ProStreet nie przypadł mi wogóle do gustu. To wogóle nie było to, co spodobało mi się, chociażby w Carbonie. Tego drugiego zresztą przeszedłem całego, a w PS mi się odechciało grać... i go nie ukończyłem. Podobnie, jak Carbon, podobał mi się Most Wanted. Powiem szczerze - styl rozgrywki zaprezentowany w ProStreet nie pasuje do serii. Dobrze, że Undercover powróci do nielegalnych wyścigów. Mam wrażenie, że NFS:U mi się tym razem spodoba. Zresztą, już wkrótce premiera, więc niedługo się przekonamy. :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz synu, że ten spoiler jest najpopularniejszym spoilerem w prawdziwych konceptach dragowych?? Nie psuje linii( co najwyżej zanadto ją przedłuża), a znacznie poprawia aerodynamikę ( no i jest pod czym ukryć ten spadochron gdy hamulce już nie starczą smile.gif ).

Nie ojcze, nie wiedziałem. Napisałem tylko, że mi się nie podoba, bo faktycznie - w mojej opinii jest brzydki. Mógłby być chociażby bardziej opływowy, czy cuś takiego. Nie straciłby swoich walorów użytkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby się poczytało komentarze odnośnie tej "niewiadomojakiejgry" na wiadomo czym (popularna stronka do ściągania), to oczy wychodzą. Na kompach, co ps chodził na średnio-wysokich, chodzi na średnich ustawieniach gorzej.

Nie mam żalu do tej gry. Tylko dlaczego dali jej identyczny skrót co do jednej z najlepszych części? Za niedługo rozmowa będzie taka:

-daleko jesteś w nfsu?

-dawno go przeszedłem.

-kiedy?

-w 2003.

-nie o tej części mówię. O tym nowym.

-aaa, ten gniot... ******** gra. Wolę RPM TUNING.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko nikt nie korzysta z okazji i nie wydaje porządnej samochodówki na peceta?

GT na PC to na razie tylko hipotezy, i raczej się nie spełnią. TDU pokazało, że da się zrobić coś fajnego, ale to nie to co bym chciał, miało sporo bugów, mało aut, wyspa po jakimś czasie też stałwała się oklepana. O TDU2 na razie można zapomnieć. A GRID, GRID jest ok, ale to kolejna odsłona serii, nic nowego.

Więc dlaczego nikt jeszcze nie skorzystał z tak wspaniałej okazji?! To jest aż dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla EA: Zróbcie sobie jakąś dłuuugą przerwę :angry:

Bo ja w styczniu kupuję kompa i nie będę zaśmiecał nówkę sztuki jakimś dziadostwem od EA.

Wolę zainstalować tdu i dzieła codemasters. Albo teraz zainwestuje w juiced2: HIN. To już jest lepsze chyba... a kosztuje tylko mniej niż 1/3 undercovera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juiced to wielkie g... Już ten Undercover lepszy jest, serio. Jedynka była jeszcze całkiem spoko (na owe czasy, ale Underground był na tyle świetny, że soczek* nie miał okazji się przebić), ale dwójka to porażka.

*Juice to po angielsku sok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...