Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

http://img88.imageshack.us/img88/4865/nfsupm6.jpg

no to niezłe mam statystki po 9 godzinach gry xD

Zastanawia mnie dlaczego autorzy umieścili w pierwszej dzielnicy na autostradzie panele wygłuszające ? Żeby nie spłoszyć ryb czy jak ?

hmmm...a jechałeś kiedyś do Serocka przez Zegrze ?? tam na moście też są takie panele i nie służą wcale do wygłuszania :)

A co do postępów to nie wiem czy na PS2 jest jakoś mniej tego wszystkiego ale mam po 3.5h grania 45% :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bardzo podobna do MW. Do MW podobne są tylko pościgi, reszta to zupełnie co innego.

A tuning hm... Nie pamiętam jaki był w Carbonie. Tutaj co chyba coś bardziej jak w Pro Street, ale prostsze. Sam nie wiem, niech ktoś z lepszą pamięcią się wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko nie wyszło i nie wyjdzie.

Co do samej gry to muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Fakt, że nie jest to samo co MW, to w moim rankingu Undercover plasuje się tuż za MW, przed ProStreet i Carbonem. Trzeba przyznać, że wyścigi są dosyć łatwe. Najbardziej podobają mi się wyścigi na autostradzie - zawsze czuć tą niepewność, czy aby przypadkiem nie zahaczę o jakiś autobus :P. Fajnie wypadają różne misje zlecane przez członków gangu.

Niestety, jak już ktoś napisał wcześniej silnik gry kuleje. Widać, że jest to ten sam silnik co w ProStreet, ale tam nie uświadczyłem tego co tutaj. Mianowicie samochód czasami jest "szybszy niż błyskawica" i trasa nie zdąży się doładować, co objawia się poprzez lekki zwis podczas, którego ładuje się dalsza część trasy. Już nie raz przez to wjechałem w ścianę.

Tuning może nie jest jakoś rozbudowany, ale jak dla mnie wystarczający. Jakoś mnie nie bawi już długie siedzenie i zmienianie wizualnie auta.

Można się też przyczepić do zbyt mozolnego zarabiania pieniędzy. Naprawdę trzeba długo jeździć, żeby uzbierać na auto z wyższej półki, a i wygranych samochodów w niektórych wyścigach nie da się sprzedać.

Pomimo tego, przyjemnie się gra, od MW jest to pierwszy NFS, który wciągnął mnie na dłużej.

Edytowano przez alien0406
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To autosculpt jest? To nieźle:) Chyba się skuszę na tą grę, tylko nie wiem, czy i jak będzie chodzić. Musiałbym od kolegi pożyczyć zobaczyć. A kolega dopiero za tydzień-dwa dopiero kupi...

Edit: NFS PS ma u mnie 10-20 fps na 1024*768 na najwyższych detalach bez aa i v-sync. W undercovera pograłbym na średnich lub nisko-średnich z taką szybkością?

Edytowano przez marcinekroj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z Undercovera są jak najbardziej pozytywne.

Fakt, Most Wanted był lepszy. Chciałbym powrócić do czegoś na miarę czarnej listy.

Poza tym grze nie brakuje absolutnie niczego. Chodzi naprawdę płynnie (żadnej zawieszki nawet na ułamek sekundy), co do nadmiernych odbić nie zgodzę się. Zależy od lakieru, jak jest matowy to taki jest. Jak błyszczący.. to wiadomo.

Trasy są świetne, eventy naprawdę dobre. Niczego mi tu nie brakuje poza tym jednym, ww. elementem. A co do tuningu, nie popadajmy w przesadę. Co za dużo to nie zdrowo, nadmierny tuning zamienia samochody w statki kosmiczne a toż nie o to w tym chodzi!

Moja ocena dla gry to zasłużona 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek fabularny DONE! Dalej nie gram, bo już mi się nie chce. Przejście zajęło mi jakieś dwanaście godzin.

Oto co potrzeba zrobić, aby skończyć grę.

KTO NIE CHE NIECH NIE KLIKA !!!

http://www.xfire.com/screenshots/andy2004f...37511a2cf00.jpg

http://www.xfire.com/screenshots/andy2004f...a9ed324ccf4.jpg

Polecam pograć do końca, bo zakończenie jest dosyć ciekawe no i misje bardziej wymagające.

Jednak gra jest prosta, bardzo prosta. Dla takich wyjadaczy jak my to jest bułeczka z masełkiem... Nawet lajki nie będą miałby problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dońca prawda. Aktualnie mam zwykłego WV Rxxx (i jedyne co w nim zmieniłem to nitro..podstawowe, bo nie chcę w niego inwestować) i nie jestem w stanie wygrać 1 wyścigu, gdzie ścigają się ze mną Porshe i Lamborghini.. po prostu samochód jest za wolny, bo nie wyciągnie więcej niż 231 km/h. Na trasach z dużą ilością skrętów daje radę, bo przyspieszenie ma przyzwoite, ale tam gdzie są proste trasy nie ma szans na wygraną. A ja po prostu nie chcę inwestować w tego "grata", wolę uzbierać i kupić nowe, szybkie auto ;D

Edytowano przez Adam__R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...