Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

temat troche zapomniany ostatnio ;]

po obejrzeniu tego gameplaya chyba wszystko juz jasne

most wanted z silnikiem graficznym z pro streeta [mam nadzieje ze z lepszym modelem jazdy...], wieksza liczba samochodow i troche lepszym tuningiem...szkoda, z pierwszych zapowiedzi i renderow zapowiadalo sie fajnie - wyszla kupa [brak dragow], mocno cukierkowa i oczojebn a grafika...jesli beda jakies ludzkie wyamgania pewnie w demo zagram, watpie zebym mial na to wylozyc 130zł...zwlaszcza ze mniej wiecej w tym samym czasie premiera gta4 pc...

moze przy nastepnym nfs'ie EA wymysli cos NOWEGO, a nie odgrzeje po raz hm...4 [nfsu, nfsu2, mw, carbon...] tego samego kotleta? w pro street nie wyszlo, a undercover to niestety tylko most wanted 2...

Edytowano przez Zawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też dziś w szkole uśmiałem :lol: .

Przerwa dwóch kolesi gada o grach, jak usłyszałem (wiem nie ładnie podsłuchiwać) że na jakieś gry czekają.

Kolo 1-Ja czekam na NFS Undercover, będzie super

Kolo 2 -I tak będzie słabe, ten zręcznościowy model jazdy mnie dobija i 0 realizmu, przez co gry z tej seri są łatwe, jakby tworzone dla dzieci.

Kolo 1-Ale masz pusty łep, przeciesz te gry to są zręcznościówki i niby jak tu ma być Symulacja z pełnym realizmem, pewnie wiem o co ci chodzi, chcesz aby można zostać przyłapanym na czerwonym świetle, moża by było porącić babcie na przejściu, kierowca zginie po walniciu w budynek przy prędkości 400 KM/H, trzeba wymieniać olej w samochodzie itd.

No ciekawe :D NFS Symulator jazdy samochodem, (UWAGA PRZED ZAGRANIEM TRZEBA ZNAĆ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO :D) wiedzieć gdzie sie włącza kierunkowskazy, trzeba zapiąc pasy jak wsiadasz do nowo kupionego wozu :P.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt podczas gameplayu nawet uderzenie (ba samo stuknięcie) słupka ogradzającego fragment remontowanej drogi odejmowało kasę. To mi się podoba bo może działac w sposób podobny do modelu zniszczeń. Dokładnie tak jak opisywałem wcześniej. No, ale ludzie nie aż tak. Takie wykroczenie trochę przegięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też dziś w szkole uśmiałem :lol: .

Przerwa dwóch kolesi gada o grach, jak usłyszałem (wiem nie ładnie podsłuchiwać) że na jakieś gry czekają.

Kolo 1-Ja czekam na NFS Undercover, będzie super

Kolo 2 -I tak będzie słabe, ten zręcznościowy model jazdy mnie dobija i 0 realizmu, przez co gry z tej seri są łatwe, jakby tworzone dla dzieci.

Kolo 1-Ale masz pusty łep, przeciesz te gry to są zręcznościówki i niby jak tu ma być Symulacja z pełnym realizmem, pewnie wiem o co ci chodzi, chcesz aby można zostać przyłapanym na czerwonym świetle, moża by było porącić babcie na przejściu, kierowca zginie po walniciu w budynek przy prędkości 400 KM/H, trzeba wymieniać olej w samochodzie itd.

No ciekawe :D NFS Symulator jazdy samochodem, (UWAGA PRZED ZAGRANIEM TRZEBA ZNAĆ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO :D) wiedzieć gdzie sie włącza kierunkowskazy, trzeba zapiąc pasy jak wsiadasz do nowo kupionego wozu :P.

To ten drugi zapewne zaprojektuje mod do NFS'a - "Need For Speed Undercover: Uwaga Pirat" XD

Patrząc na filmiki jakoś zaczynam co raz bardziej przekonywać się do nowego NFSa

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Czytałem o tym nfs'ie na grach online ostatnio, bo grali na jakimś pokazie i słabe to jak prawy sierpowy mojej babci.

Dlaczego?

Fabuła oczywiście jak w to NFS'ie tania, jak w jakiejś operze mydlanej, choć podobno cut-scenki im się udały. Ale za to tryb pościgu zerżnięty co do joty z Most Wanted. No i niby super nowy tryb wyprzedzania na tej autostradzie... super nowy, ta. Chodzi o to, żeby wyprzedzić gościa i oddalić się od niego na daną odległość. Ale to już było! W Underground 2. Co prawda tutaj będziemy jechać po autostradzie, pod prąd itd., ale co z tego! BYŁO! Reszta trybów też nie zachwyca, większość to te stare - sprawdzone. A te nowe jakoś na mnie nie robią wrażenia. Cóż, co do oprawy wizualnej to na filmikach za dobrze to nie wygląda, ale pogramy to zobaczymy. Być może na wyższych rozdziałkach jakoś to będzie się prezentować.

Póki co czekamy na premierę, na pewno nie będzie tragedii, bo panowie z EA postanowili zrobić grę opartą na sprawdzonych patentach, ale grać w odgrzewany kotlet, a płacić jak za exclusive... Jakoś mi się to nie widzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze EA ściągnęli kilka rozwiązań z Burnouta takie jak hamowanie z obrotem o 180 stopni czyli coś w rodzaju parkowania równoległego tylko po co? Pokazywali też możliwość ostrego hamowania z natychmiastowym przejściem na wstecznym lub ponownym obrotem co się może sprawdzić w przypadku blokad.

Co z tego wyjdzie? Wolę się nie napalać póki co by się nie okazało, że gra znów będzie taka sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA chce coś w klimatach Motor City Online, ale z nielegalnymi wyścigami, miastem, policją, i do tego ONLINE :D ho ho to było by coś, po marnym Pro Street :D, i tworząc sobie konto wybieramy czy Jesteśmy Piratem czy Policją :P, (AI Policji też będzie w postaci Helikoptera Blokad czy Wingmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tamte czasy to Underground był rewelacyjny. Niekiedy dłużej siedziałem nad tuningiem samochodu niż ścigając się. I co tu dużo mówić był o wiele lepszy niż Carbon, który był interesujący w zapowiedziach, ale na tychże się tylko skończyło. Praktycznie nieprzydatni koledzy z teamu, zbyt cukierkowa grafika no i z czasem tuning po prostu się nudził-nie chciało mi się ruszać tymi suwakami i zmieniać kolegów, żeby móc stuningować np. dach. Underground wg. przewyższa Carbona, no i gdyby nie Underground to Carbon pewnie nie ujrzałby światła dziennego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega przeszedł w 2 godziny bo dłużej nie mógł pewnie patrzeć na szpetną grafikę :P Underground jest grą znakomitą pod każdym względem. A 2-ka jeszcze go przewyższyła. Ale jeśli o wartości gry świadczy to czy ma bosów czy nie... To w MW było ich jakby nie patrzeć 15. W Carbonie, o zgrozo aż 3! Nie no krok w tył i porażka ten Carbon. Najgorszy NFS od czasu HP2. O Pro Street się nie wypowiadam bo po demie stwierdziłem, że nie ma co sobie nim zaprzątać uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przypomniało mi się jak nie raz potrafiłem wejść do NFSU2 tylko po to by tak stuningować samochód, że mucha nie siada. Pamiętam mojego uber-groźnego Mustanga, Green Dragona i Blue Dragona (Mitsubishi Eclipse), cholera aż żałuję, że nie mam nigdzie screenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie U2 się nie podobał ;p

Wkurzało mnie to jeżdżenie do wyścigów, tuning był trochę wiochmeński.

Ale za to odkrywania świata a'la gta było spoko. No i aut sporo, ale za to wyścigi nudne.

Pierwszy underground był ciekawszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Underground był grą szybszą niż 2. W 2 te wyścigi były jakieś takie jakby bardziej statyczne, wolniejsze. A tuning... fakt, był wiochmeński, ale właśnie na tym polegał cały urok tej gry. Mi się w tym wydaniu ten tuning podobał. można było przecież zrobić tam naprawdę spoko samochód bez tych wszystkich lampek choinkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiochmiejski a po prostu miał kilka dużych minusów( między innymi piep.. gwiazdki, przez które nie można było zrobić auta po swojemu( patrz czytaj ładnie), tylko wrzucać wszystkie nawet najbrzydsze części jak leci, tak jak to robią wiech tunerzy).

Jak dla mnie UG2 jest najlepszą odsłoną serii, miał mnóstwo wad, ale jak dla mnie liczyły się w nim tylko zalety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie U2 się nie podobał ;p

Wkurzało mnie to jeżdżenie do wyścigów, tuning był trochę wiochmeński.

Ale za to odkrywania świata a'la gta było spoko. No i aut sporo, ale za to wyścigi nudne.

Pierwszy underground był ciekawszy.

Zgadzam się. Stawiam dychę, że po premierze Undergrounda rozmowa między tęgimi głowami EA wyglądała następująco:

- No to co robimy teraz?

- Nie wiem jak wy, ale ja kompletnie nie mam koncepcji na dolsze części NFS.

- Hmmm, Underground sprzedaje się świetnie i zbiera bardzo dobre recenzje...

- No to robimy to samo, tyle że w wiekszych ilościach! Po co komu nowe pomysły!

- Świetny pomysł, ludzie i tak będą zachwyceni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...