Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Pierwsze moje wrażenia z gry :

gra jest troche zabugowana

- przekłamania w grafice

- średnia optymalizacja ( przy takich ustawieniach maksymalnych gra powinna śmigać a chodzi może z prędkością 80-90% wartości)

- model jazdy totalnie zerżnięty z konsoli ( gdybym miał pada to gra byłaby miodzio - na klawie to średnio)

Poza tym przypomina mieszankę PS z MW. Nie wiem czy dobra, da się grać, ale przydałby się patch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę :D

Po tych komentarzach to jak dziś wybiorę się do media markt okaże się, że albo kupię Brothers in Arms albo FC2 bo mnie tak nastraszyliście z tym nfs-em.

A'propos gry, portal 4Tuning startuje z konkursem, gdzie można wygrać 5 sztuk Undercover : http://4tuning.pl/konkurs,need_for_speed_undercover

http://img208.imageshack.us/img208/7320/gotowyqn5.jpg

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem Undercover i powiem tylko, że gra mi się podoba i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Fakt, że mógłby pojawić się patch, który by poprawił drobne przekłamania graficzne ale ogólnie jest w porządku.

Tak zawsze mam, naczytam się opinii na portalach, dostanę zawału serca a po zakupie mogę odetchnąć bo gra mi się podoba.

Gram na padzie więc wrażenia są ciekawe, szczególnie z bitew na autostradach.

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem Undercover i powiem tylko, że gra mi się podoba i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Fakt, że mógłby pojawić się patch, który by poprawił drobne przekłamania graficzne ale ogólnie jest w porządku.

Tak zawsze mam, naczytam się opinii na portalach, dostanę zawału serca a po zakupie mogę odetchnąć bo gra mi się podoba.

Gram na padzie więc wrażenia są ciekawe, szczególnie z bitew na autostradach.

Nie chce Cie martwic, ale PS na poczatku tez byl fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mój błąd. Zawsze patrzę na datę premiery, więc nie wiem, czy i o ile wcześniej przed tą datą jest dostępna w sklepach, szczególnie internetowych.

edit: Widziałem na allegro- w jednym ze sklepów od wczoraj wysyłają. Zwracam honor Ruhisu

Edytowano przez marcinekroj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Tak też było z Crysisem. Premiera miała być w Piątek a już we Wtorek można było kupić.

Media Markt po prostu szybko dostaje dostawy od EA Polska i już wtedy wystawia towar na półki ;).

Zoldator

PS też mi się podobał od początku do końca zaś na przykład Carbon w ogóle był według mnie kaszaną a Most Wanted grą dobrą. Kwestia gustu :)

Można mnie nazwać nienormalnym (że mi się PS podobał) ale Undercover mi się podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie mi takiego smaka na tego nfsa, bo gdybym się na nim zawiódł, to bym was wszystkich znalazł, hehe. A tak poważnie: w wymaganiach jest coś napisane o karcie graficznej na pci-e i gf 6200. A mam gf 7600gs w wersji na agp. Porypane coś. Ale i tak procek tego nie wyciśnie:) Chyba, żeby dostał jakiegoś niesamowitego kopniaka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak już sobie pograłem chwile :P 2h co wyszło w procentach 30% ukończenia gry :/ Czyli będzie krótko trwała radość nowym NFS-em :P pomijając ten fakt gra nie jest jakaś wybitna takie połączenie MW z Carbonem z czego z MW są pościgi policyjne które są też jako zadania czy raczej wyścigi. Carbon objawia się dopiero przy wizualizacji czyli znowu mamy możliwość modernizacji poszczególnych części auta. Z wyścigów to doszedł K.O. w trochę innej formie i zapożyczony też z Carbona walki na autostradzie oraz znana z Undergraunda 2 odstawianie przeciwnika na wyznaczoną odległość. Model jazdy jest mocno uproszczony nad samochodem panuje się w pełni nawet przy dużych prędkościach w poślizgi wpada się rzadko jeśli ktoś grał w poprzednie części. Pościgi policyjne to już całkiem inna bajka bo policja nie wykazuje posiadania AI bo często na siebie wpadają itp. Chyba wszystko napisałem ;P jak ktoś ma pytania pisać :D Sam grę oceniam średni i zgodnie z obawami EA nadal ma tendencje spadkowa co do NFS pozostaje nam czekać na kolejna miejmy nadzieje lepsza część NFS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę znaleźć statystyk. Kumpel na PS2 ma.

Odnośnie samej gry. Gram od wczoraj wieczorem i muszę powiedzieć, że jest nieźle.

Gra łączy najlepsze cechy ze wszystkich części począwszy od MW aż do PS. Rozgrywka jest urozmaicona - raz się ścigamy, innym razem musimy dojechać autem do dziupli, są też eventy z policją, a także misje specjalne, które ciągną fabułę do przodu. Można psioczyć na brak driftu i draga, ale te tryby średnio by pasowały do fabuły. Co do niej samej to na razie się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem na jakim etapie gry jestem.

Warto wspomnieć o oprawie audio-wideo, która... No właśnie. Grafika, gdyby nie multum bugów i niedoróbek byłaby naprawdę spoko. Widać, że drzemie w niej potencjał, ale panowie z EA go nie wykorzystali, wszystko się krzaczy, ble! Ale za to muzyka i efekty to już zupełnie inna sprawa. Zacznijmy od tego pierwszego - NFS kojarzy się od czasów Undergrounda z licencjonowaną ścieżką dźwiękową, nie inaczej jest w tym przypadku. O ile w Carbonie i ProStreecie poziom muzyki nieco spadł, o tyle tutaj jest już znacznie lepiej. Muza jest po prostu lepsza, pasuje do klimatu, a te spokojne kawałki w menu tuningu auta to po prostu majstersztyk. Efekty dźwiękowe są dobre, silniki również brzmią doskonale. A w dodatku dźwięk jest naprawdę wysokiej jakości i czuć to jeśli ktoś ma dobre głośniki. Za to należy się plus.

Ogólnie gra nie jest taka zła jak ją malują. I nie jest to MW2, faktycznie - podobne, ale to zupełnie inna gra. Polecam zagrać, bo warto, naprawdę - to udany NFS moim zdaniem.

Obszerniej, dokładniej i rzetelniej napiszę, gdy skończę wątek fabularny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ludziska, jestem nauczycielem : )

po prostu późno do domu wróciłem hehe

dzisiaj też nie pogram, ale jak pogram to wrócę i opowiem - kurczę, czuję, że może być dobra, tylko niech patcha wypuszczą, bo mi efekty po oczach dają... chyba wyłączę świetlne jakieś odbicia i inne takie, bo czuję się jak po pijaku heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbicia są za mocne, to fakt. Auta błyszczą się jak psu jaja, ale reszta efektów jest ok, tylko szkoda, że zostały przyprawione masą bugów i niedoróbek. Ponadto gra na mocnym sprzęcie zwalnia dość mocno, a więc coś ten silnik kuleje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak trochę przesadziłem z oceną była pochopna i niewłaściwa :P Myślałem że się nie rozkręci ale jest zupełnie inaczej jak kolega napisał wyżej zaczyna się robić ciekawie i każdy event wygląda inaczej ;] i się pochwale że wygrałem policyjnego mustanga po ukończeniu takedown-a też ciekawy tryb rozgrywki ;] z chęcią dotrwam do końcówki bo jestem ciekawy jak zakończy się ta historia :) Gre polecam fanom serii i nie tylko bo jest ciekawa i lepsza od 2 poprzedniczek :] jeszcze raz przepraszam za pochopną ocenę :P A co do muzyki w grze to jakoś tak się nie wtajemniczałem wiec trzeba będzie przesłuchać tego na spokojnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...