Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

@Arthas1225

Uruchom przegladarke>wejdz na google.pl>wpisz [tu tytul gry] spolszczenie>wybierz strone

Mnie wystarczylo niecale pol minuty, zeby znalezc wersje PL...

ja mam stąd http://gamesub.pl/spolszczenie-vampire-the-masquerade-bloodlines/

ale jak zainstalować to spolszczenie krok po kroku ? bo instaluje już 5 razy i dalej po angielsku :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie The First Templar. Nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, ot takiego typowego średniaczka. I dokładnie to dostałem. Normalnie bym nie kupił, nawet w jakiejś promocji, a w CDA jako pełna wersja sprawdza się całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz Radeona to zainstaluj sterowniki z okolic tej gry. Serio.

Mam MSI GeForce GTX970. Pomogło zmiana obsługiwanej ilości rdzeni przez grę. Z czterech rdzeni gra teraz wykorzystuje jeden rdzeń i już nie ma problemu, ale dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arthas

Wypakuj i zainstaluj bezpośrednio w folderze z grą (u mnie to dysk D/program files/activision/vampire bloodlines) i wtedy dopiero zadziała. No i nie działa z patchem 9.2 z płytki, albo instalujesz jedno, albo drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też antywirus przy wampirze świruje a gra się wywala przy filmikach lub blokuje przy szarym tle z białym napisem loading i komunikatem by włożyć płytę? o.O

Zgodność z winXP też nic nie daje

Jakis MS shit teraz wyskakuje że niby coś jest gdzieś gdzie nie ma być, co to jest ja się pytam?!

Oczekuję odpowiedzi jeszcze dzisiaj.

MSS DLL jakieś. Gdzieś źle jest. Co to ma być?!

32 minuty czekam!

38 minut

42 minuty

43 minuty

48 minut. To był chyba ostatni numer CD-A jaki kupiłem confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc odnoście dołączonej gry The First Templar.

Gra zainstalowana, wchodzi do menu, pierwsze 3 intra potem zawsze wyskakuje do win'a z info czy zamknąć program lub poszukać rozwiązania w trybie online. Proszę o pomoc.

Vista SP2, AMD core 4,

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...