Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

Rozumiem Ghost, skorzystam więc z forów bardziej specjalistycznych pod problemy pc.

Mam tylko jeszcze jedno takie pytanie, Ghost: to jest problem o którym w ogóle pierwszy raz słyszysz?

Podejrzewam, że przy odinstalowywaniu jakiegoś programu czy gry zostały usunięte pliki systemowe z Windowsa albo jakieś wpisy w rejestrze Windows, które odwołują się do pewnych bibliotek DLL. Stąd właśnie taki komunikat. Ponieważ ciężko określić kiedy to nastąpiło nie mogę polecić funkcji przywracania systemu bo nie wiem czy zadziała. Dlatego właśnie napisałem, że prawdopodobnie skończy się to reinstalacją Windowsa. Można spróbować opcji naprawiania systemu Windows z wykorzystaniem jego instalki. Rzecz w tym, że pomoże przy braku plików systemowych, ale niestety może zawieść jeśli błędy są w rejestrze Windows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, u mnie problem z Vampires The Masquerade: Bloodlines wygląda następująco, po zainstalowaniu zarówno z patchem jak i bez odpala się logo Activision i za chwilę pojawia się komunikat o niewystarczającej pamięci. A dokładniej, że mam mniej niż 15 MB, co rzecz jasna nie jest prawdą bo miejsca na dysku mam ok. 30 GB a i z RAM - em nie powinno być problemu. Czy ktoś się z tym spotkał? Jeżeli tak to proszę o podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem przy odpalaniu pierwszego Wiedźmina na Win 8.1. Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale wystarczyło dodać do skrótu komendę o nie wymuszaniu wymagań minimalnych. Zacytuję Ci wypowiedź z jednego forum:

"Spróbuj jeszcze ten sposób z oficjalnej strony Wiedźmina:

Komunikat pojawia się, gdy masz jedynie zintegrowaną kartę graficzną lub jeśli używasz laptopa z technologią nVidia Optimus.

Żeby to ominąć w katalogu instalacji gry, w katalogu System znajdź plik witcher.exe (The Witcher\System\witcher.exe) i stwórz do niego skrót. Następnie kliknij na skrót PPM i otwórz Właściwości. W polu Miejsce Docelowe dopisz obok ścieżki do pliku -dontForceMinReqs

Przykład: ?..The Witcher\System\witcher.exe? -dontForceMinReqs

Upewnij się, że między ścieżką a parametrem jest spacja. Zachowaj zmiany. Gra powinna normalnie się uruchomić przy użyciu tego skrótu."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The First Templar PL (Kalypso) - całkiem fajna gra TPP i (chyba) dobrze, że (czasami) dla odmiany na coś innego niż Steam (choć jego uważam za najlepszy program);

Spider-Man: Web of Shadows ENG - :klaszcze: dla mnie główny pełniak numeru (jako że byłem czytelnikiem komiksów Marvela - w tym o człowieku-pająku);

Vampires The Masquerade: Bloodlines ENG - raczej dobra pozycja o wampirach i cieszę się, że trafiła do CDA.

Podsumowując: numer zakupiony. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vampire the Masquarade: Bloodlines.

Gra - mimo patcha (a może dzięki niemu, kto wie) zabugowana niemiłosiernie. Projekty poziomów to kpina z pogrzebu, nie wiem, ile godzin straciłem na błądzenie po korytarzach w poszukiwaniu ukrytego przełącznika/tunelu/przejścia/cieniej krawędzi przy przepaści, na którą JEDNAK daje się wejść! Ostatni boss (a raczej jeden z ostatnich bossów, ten, którego wybrałem - Ming Xiao) był irytujący ze względu na ilość HP, ale prosty ponad miarę... zresztą irytujących bossów w grze znaleźć można multum.

A jednak jestem pewien, że nie puszczę tej gry, dopóki nie zobaczę wszystkich (albo większości przynajmniej) zakończeń. Bo pierwsze, choć tragiczne, było rewelacyjne i w pełni zasłużone, a fabularnie cała gra stoi na bardzo wysokim poziomie (występują nielogiczności, ale wynikające raczej ze specyfiki świata maskarady, niż z samej gry).

Do tej pory sądziłem, że to Gothic jest królem w kategorii "techniczne niedoróbki, ale za to świetny klimat, fajne postacie i wciągająca fabuła" - dzieło Troiki w każdym aspekcie bije Gothica na głowę. Zwłaszcza w pierwszym.

I nie jestem pewien, czy gra zawędruje na miejsce pierwsze na mojej liście "najlepsze pełne wersje dołączone do CDA", ale do pierwszej dziesiątki zakwalifikuje się bez przeszkód.

Dziękuję i czekam na więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem z Vampires The Masquerade: Bloodlines , po zainstalowaniu odpala się logo Activision i za chwilę pojawia się komunikat o niewystarczającej pamięci. A dokładniej, że mam mniej niż 15 MB.

Mam lapka samsunga intel core i5 3210m 2,5GHz; 4gb ramu; i 2 karty graficzne 1 jest zintegrowana,

Proszę o pomoc bo to gra z mojego dzieciństwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...