Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

Matko Bosko Stalinogrodzko - kto do tej pory nie nabył w jakiejkolwiek formie (fizyczne pudło lub elektronicznie) Bloodlines? Taki dodatek nadaje bardziej do jakiegoś The Journal of Archaeological Science.

Bzdura. Nie każdy uznaje cyfrówki, zaś wersja pudełkowa jest za kosmiczne pieniądze.

To jest najlepsze komputerowe RPG jakie powstało i tyle w temacie, a ja wiem co mówię.

Numeru nie kupię, bo mam zarówno TFT jak i Wampiry, dla Spidermana nie kupię. Ale gratuluję CDA, to najlepszy pełniak jaki daliście w historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw wyśmienity. Jestem zdumiony. W zeszłym numerze KOTOR 2, a teraz Vampire Bloodlines. Jasny gwint, naprawdę chcecie, żebym kupił każdy numer z tego roku. ;) Co nie jest złe, jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem - wy dajecie świetne gierki (jak ostatnio), ja kupuję każdy numer. :D

Dobrze jest, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. :)

Jedyne co mi nie pasuje w tych pełniakach, to że First Templar trzeba jakieś konto gdzieś tam tworzyć. Chyba oddam kod do tej gierki za friko, bo nie mam parcia, żeby w to grać i tworzyć konto specjalnie dla jednej, było nie było, średniej gry, kiedy dajecie takie rzeczy jak Spider-Mana i Vampire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTMB... W sumie nie miałem okazji nigdy pograć, i w sumie nie za bardzo wiem, o czym ta gra jest, ani z czym to się je... Możliwym jest, że pogram w przyszłości, jak już przejdę obie gry, które posiadam z serii Dragon Age razem z dodatkami, i Wiedźmina 3 i kilka innych gier, do których przejścia się zbieram już spory okres czasu, czyli jest możliwym, że za jakieś dwa lata ją odpalę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki wydają się całkiem fajne, szczególnie też zważając na to, że są całkiem nieźle oceniane przez czytelników

> The First Templar - tę grę kojarzę i nie pamiętam - albo czytałem recenzję, albo jakiś inny tekst o grze. Trochę mnie zainteresowała, ale nie na tyle, żeby wyszukiwać jej na pułkach sklepowych. Obejrzałem krótki gameplay i animacje nie zachwycają, ale posiekać mieczem można, a i podobno fabuła jest ciekawa.

> Spider-Man: Web of Shadows - jako gra ze znanym superbohaterem też wydaje się być ciekawa. Również jest nieźle oceniana przez część czytelników, myślę, że warto więc dać jej szansę.

> Vampires The Masquerade: Bloodlines - kolejny RPG, czyli gra z mojego ulubionego gatunku, również chwalona za fabułę, choć mi zupełnie obca gra. Ale gdzieś na filmie zobaczyłem możliwość walki bronią białą i palną, może więc być interesująco.

Co do grafiki - tak, jest już ciut przestarzała, ale jeśli gry nadrabiają grywalnością i klimatem, to uważam, że można się wciąż przy nich świetnie bawić. I nawet lepiej, że CDA daje starsze gry, bo nie wymagają żadnego oprogramowania, a także mamy szansę zapoznać się z tytułami, których normalnie byśmy nie kupili, a które, mogą być nawet lepsze od chłamu oprawionego w piękną grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTMB... W sumie nie miałem okazji nigdy pograć, i w sumie nie za bardzo wiem, o czym ta gra jest, ani z czym to się je... Możliwym jest, że pogram w przyszłości, jak już przejdę obie gry, które posiadam z serii Dragon Age razem z dodatkami, i Wiedźmina 3 i kilka innych gier, do których przejścia się zbieram już spory okres czasu, czyli jest możliwym, że za jakieś dwa lata ją odpalę biggrin_prosty.gif

Jakościowo ta gra zjada wszystkie Wiedźminy, Dragon Ejdże itp. bez popity. Więc radziłbym zacząć od Wampira.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... KotORa 2 z poprzedniego CDA ukończyłem, więc teraz czekam na Vampire, które poza dystrybucją cyfrową jest rzadkością. Tylko patrzeć aż niedługo zamieścicie pierwszego Deus Exa, System Shocka 2 czy inne klasyki RPG jak chociażby Baldur's Gate, Arcanum, Fallouty, Planescape: Torment, Kroniki Might&Magic. Pewnie część z tych gier, jeśli nie wszystkie, była już w CDA, ale myślę, że ponowna wrzutka na płytkę nikomu nie będzie przeszkadzać. :) W końcu cóż jest lepszego od powrotu do korzeni? A jeśli wymienione gry były w CDA to chyba nie wcześniej jak 10 lat temu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo ta gra zjada wszystkie Wiedźminy, Dragon Ejdże itp. bez popity. Więc radziłbym zacząć od Wampira.

Ja sobie już zaplanowałem gry do przejścia... Niektóre zalegają już ładnych kilka lat, więc Wampira dodam po prostu do kolejki oczekujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania typu "nie kupie CDA, bo pełniaki som suabe", to jak by powiedzieć "nie kupię tego Ferrari, bo ma *ujowe felgi". Gratuluję takiego podejścia. Ponoć "liczy się wnętrze", które ma duszę, a nie pozłacana powierzchowność. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... KotORa 2 z poprzedniego CDA ukończyłem, więc teraz czekam na Vampire, które poza dystrybucją cyfrową jest rzadkością. Tylko patrzeć aż niedługo zamieścicie pierwszego Deus Exa, System Shocka 2 czy inne klasyki RPG jak chociażby Baldur's Gate, Arcanum, Fallouty, Planescape: Torment, Kroniki Might&Magic. Pewnie część z tych gier, jeśli nie wszystkie, była już w CDA, ale myślę, że ponowna wrzutka na płytkę nikomu nie będzie przeszkadzać. smile_prosty.gif W końcu cóż jest lepszego od powrotu do korzeni? A jeśli wymienione gry były w CDA to chyba nie wcześniej jak 10 lat temu. tongue_prosty.gif

Raczej nie ma sensu dawać gry jeśli już kiedyś były. Baldurs Gate i Icewind Dale były w jakimś piśmie jeśli mnie pamięć nie myli (chyba KŚG), Arcanum było w Gamestar, Fallouty były w CDA. Torment to byłby niezły pomysł bo zaraz wychodzi kontynuacja więc gołowąsy zapoznałyby się z klasykiem jeśli nie znają (choć gra za taniocha jest na gogu), zaś Kroniki M&M...Cóż, cenegowskie wydanie zawierało łącznie 6 gier choć one razem dużo miejsca nie zajmowały, zaś to też jest klasyka nad klasykę, nieznana w dużej mierze młokosom. Tylko trzeba się przyzwyczaić do....specyficznej grafiki Might and Mgic;) Sorry za offtop mały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania typu "nie kupie CDA, bo pełniaki som suabe", to jak by powiedzieć "nie kupię tego Ferrari, bo ma *ujowe felgi". Gratuluję takiego podejścia. Ponoć "liczy się wnętrze", które ma duszę, a nie pozłacana powierzchowność. Dziękuję za uwagę.

Wybacz, ale ja bym Ferrari z *ujowymi felgami nie kupił. Jeśli się szarpać na Ferrara, to już naprawdę musi mi w każdym detalu odpowiadać.

No chyba, że Ty nowy model kupujesz sobie co miesiąc i niezbyt Ci zależy.

A porównanie co najmniej dziwne, to bardziej jak mówienie "Nie kupię tego tortu, bo ma truskawki (a truskawki są *ujowe)". Część nie lubi truskawek, jasne. Mogą sobie wydłubać łyżeczką w razie czego i odłożyć na bok. Ale po co? Jak nie pasuje, to niech sobie kupi po prostu inny tort. Mnie ten smak odpowiada.

Bloodlines jest wiekowe i chociaż powszechnie wiadomo, że wampiry się nie starzeją, to część młodego pokolenia mogła w ogóle o tym tytule nie słyszeć.

Ja tam chętnie zaproszę wampira do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, "niech kupi inny" - przy czym dla CDA nie ma zbytniej alternatywy w PL, chyba, że Pixel albo Psx Extreme. Więc niech kupią inny, ale nie obrzydzają reszcie i komentarze tego typu zostawią dla siebie. A co do Ferrari - ten samochód ma duszę, tak jak CDA, na felgi można przymknąć oko, za jakiś czas sprawić sobie inne i wcale nie zepsuje to doznań płynących z posiadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mam CDA kupować, bo nie ma za bardzo alternatywy? :P

Ja patrzę przede wszystkim najpierw na to, jakie gry dodadzą do pisma. Potem na zawartość pisma. Aczkolwiek przyznam szczerze, że ten numer kupiłbym nawet jakby pełniaki mi nie odpowiadały. Tak się po prostu złożyło, że wszystko mi w tym numerze pasuje i jutro z rana idę do kiosku po nowy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...