Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

Kolejny pełniak, którego bym raczej nie kupił, a chętnie zagram, bo wydaje się on dobrą grą. smile_prosty.gif

Puki co nic dla mnie choć morzę na Spider-mana się skuszę.

Ostatnia nadzieja w trzecim pełniaku.

W sensie to Bałtyckie?

Nie czarne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu dostałem na gwiazdkę, bo grałem na xboksie u krewnego. Komp był za słaby.

Niedawno próbowałem zainstalować na nowym kompie. Po pół godzinie nic się nie robiło. Dałem sobie spokój. Może ta wersja mi się zainstaluje, bo kupię, choć mam.

Polecam, bo gierka jest super. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wam powiem, że czuję się tak, jak dzień przed numerem z Prototype 2, gdy powiedziałem koledze, że ten tytuł się pojawi. :P Mam wrażenie, że ostatnim pełniakiem będzie Zeno Clash. :D

A żeby nie było offtopu - nie pamiętam, żeby były napisy do dialogów w grze, więc polecam mieć ogarnięty angielski. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Prototype 2 jak Spider-man będzie taki sam (oby poziom trudności był lepszy) to też go polubię. Ale do Prototype 2 mam pewien żal, jest za łatwy żebym na trudnym poziomie od tak pokonał dwa kolosy i trzy brawery to przesada. Ale dam szanse Spider-manowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poziomu trudności w prototype 2 to się zgodzę w jedynce w misjach głównych umarłem 6 razy w dwójce liczba zgonów 0 a jedynka była łatwa wallbash.gif ale gra jest dobra i uważam że nie jest to dark souls czy inne RPG żeby było super trudne ale mogło by być nieco trudniejsze wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze SM kojarzę tylko jedną grę, we wczesnym dzieciństwie zażarcie ogrywałam w kółko demo jednej części (nie wiem, której).

Web of Shadows pewnie to nie był, ale fajnie będzie wrócić do Człowieka Pająka, także pełniak na plus.

TFT w ogóle nie kojarzę. Się zobaczy, co to za niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...