Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

Może poproś o reklamacje ja też miałem problem tylko że ze spider-manem wyskakiwał mi błąd CRC podczas instalacji skopiowałem folder z instalatorem przez Unstoppable Copier i udało się nie wiem może to błąd ogólny we wszystkich kopiach gry poszukaj rozwiązania w necie może znajdziesz wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest to wina CDA tylko samej gry więc nie miej pretensji do redakcji spróbuj z instalacją patcha jak nie instalowałeś

skopiuj zawartość folderu z grą z płyty przez Unstoppable Copier może to coś da i się zainstaluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że patchowałem. Chciałem zreinstalować by na czystej spróbować ale właśnei ten instalator confused_prosty.gif Un... blablabla? Zobaczę...

Niestety, copier nie pomógł confused_prosty.gif

Jednak pomógł.

Zainstalowane.

Dalej:

1.MSS DLL problem

The MSS DLL file is instaled in the Windows or Windows system directory- it must be installed in the application directory

2. Jak wirus domaga się płyty, komunikat nie do zamknięcia. Można tylko restartem komputera lub włożeniem płyty rozwiązać problem.

Przekopiowałem plik mss32.dll z folderu c/windows/system32 do folderu głównego gry.

Efekt następujący:

Nie pojawia sie komunikat, jednak gra po filmikach wprowadzających wywala do pulpitu z informacją o tym że program przestał działać.

Problem występuje zarówno przy grze niespatchowanej, spatchowanej patchem podstawowym jak i rozszerzonym, zatem patch nie ma tu nic do rzeczy a problem dotyczy konkretnie samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jakoś odbiłem się od Wampirków. Może dlatego, że ta gra ma swoje lata, a ja przyzwyczaiłem się do nowych. Spider - Mana wcale nie będę instalował, bo go zbytnio nie lubię. A co do Templar-a, to nie będę zakładał kolejnego konta.

Pozostało mi tylko przeczytać CD-A i czekać na następny numer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odbiłem się od niego bo nie działa i domagam się by wreszcie ktoś kurde pomógł. To nie jest łaska pańska że ktoś z redakcji powinien pomóc tylko kurde obowiązek raczej. Gra miała działać na win7 a tu jakieś niezgodności. Dlaczego się pytam?

Spróbuj uruchomić z zgodnością windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno na to wpadłem, nie działa niestety, choć dziękuję za dobre chęci :)

Problem wygląda tak:

komunikat o treści:

The MSS DLL file is instaled in the Windows or Windows system directory- it must be installed in the application directory

zaraz po filmikach producentów etc. gry.

Przekopiowałem plik mss32.dll z folderu c/windows/system32 do folderu głównego gry.

Efekt następujący:

Nie pojawia sie komunikat, jednak gra po filmikach wprowadzających wywala do pulpitu z informacją o tym że program przestał działać.

Bez pliku mss32.dll po filmikach robi się szary ekran z napisem loading i paskiem zadań na dole widocznym i wtedy wywala, z plikiem po chwili takiego napisu (mignięcie w sumie) robi się czarny ekran z białym napisem (normalnie jakby się włączało, pasek zadań znika) ale prawie na mignięcie bo potem też wywala ale bez komunikatów a jedynie z informacją że program przestał działać.

Problem występuje zarówno przy grze niespatchowanej, spatchowanej patchem podstawowym jak i rozszerzonym, zatem patch nie ma tu nic do rzeczy a problem dotyczy konkretnie samej gry. Ustawiałem zgodności z różnymi windowsami i nic.

Przepraszam za straszny spam jaki czynię, ale od wczoraj nie mogę zagrać w grę gdy zagranie w grę nalezy mi się jak psu woda w misce. Zapłaciłem więc mam prawo chcieć by ktoś z redakcji w końcu pomógł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CahirMawrDyffryn Poszperałem trochę w necie i tam jest (chyba) rozwiązanie twojego problemu, ale ja ci niestety nie pomogę, gdyż to wiąże się z usunięciem jakiegoś pliku, z folderu windowsa. Na własna rękę to bym spróbował, ale tobie radzić nie będę, byś sobie czegoś nie zepsuł.

Ewentualnie, możesz założyć temat w pomocnej dłoni, tam może ci pomogą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie spamuję tym gdzie się da i nic nie mogę znaleźć, żadnej pomocy poza tymi poradami od ciebie i kogoś jeszcze tutaj. To co napisałeś widziałem na yahoo i steamie ale mi się niepodoba coś w tym, ponadto po angielsku a tak w ogóle słabo to łapię o co kaman. Wolałbym żeby ktoś kto ma wiedzę informatyczną (na przykład kurde ktoś z redakcji w końcu dupsko ruszył!!!) i powiedział jak to prawidłowo naprawić by gra działała i by komputer działał.

Czy ktoś od CD-A pomaga w razie problemów czy radź sobie kliencie sam?

Sa specjalne watki dotyczace plytek i problemow z nimi - tam jest znacznie wieksza szansa, ze ktos ci cos sensownego podpowie. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Spoko, na pewno ktoś ci pomoże, ale musisz poczekać. zegar.gif

Jak masz jakąś inna grę na kompie, to w nią zagraj. To ciebie odstresuje, a potem za jakiś czas zajrzyj na forum, może twój problem będzie rozwiązany. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja mam sporo gier na pc jak i sporo innych rzeczy do roboty, jednak po prostu mam wielką ochotę na tego klasyka. Poza tym źle się z tym czuję że coś nie działa, że to coś być może poważniejszego (grzebanie w plikach windowsa z uwagi na moje niskie uzdolnienia informatyczne to coś poważnego), i to że moje wpisy mogą przejść bokiem niezauważone. Bo o ile lubię CD-A, ten numer gdyby nie wampir bym sobie podarował bo inne gry mnie nie interesują a dla samej gazety 16 zeta za dużo (co nie zmienia faktu że numer dobry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Rozumiem cie dobrze i twoi zapał co do gry. Ja miałem podobny problem, tylko u mnie skończyło się wymianą nośnika (czyt. reklamacja).

Jedyne co ci mogę poradzić, to niepróbowanie nic na własną rękę jeśli nie znasz się na tym, byś sobie kompa nie spsuł i cierpliwość. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niebezpiecznego nie próbowałem i nigdy bym nie próbował, spróbowałem co zasłyszałem jakoby mogło pomóc. Sądzę że tak trzeba, nawet kompletnie mało prawdopodobne rzeczy, nim się pójdzie prosić o pomoc by wykazać pewną własną inicjatywę, chęci i starania a nie "nie działa, napraw mi to" a osoba pomagająca odkrywa że to taka prościzna a proszącemu się tylko nie chciało ruszyć głową. Zużyłem wszystkie możliwości co mogę zrobić ze swoją wiedzą o komputerach i wiedzą o tym konkretnym problemie i teraz czekam na pomoc :)

Nośnik raczej nie jest temu winny, bo choć były problemy z instalacją z płyty to jednak przekopiowałem specjalnym programem pliki na komputer i z komputera instalowałem jednakowoż na rozwiązanie problemu nie wpłynęło to w żaden sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem, co z moim kompem jest nie tak, bo pomimo iż nie należy do demonów osiągów, to jak do tej pory nie miałem nigdy problemów z żadną grą dodawaną do CDA;D

Spider Man, choć podchodziłem do niego nieufnie, zawładną mną całym;) choć trzeba nieco przymknąć oko na grafikę, za to gameplay'owo daje radę;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę nie podbijać tematu, nie bluzgać w przypadku gdy coś nie działa i nie oczekiwać natychmiastowej odpowiedzi na pytania. To nie jest helpdesk tylko forum pisma. Tu nikt z Redakcji nie siedzi 24/7, żeby odpowiadać na pytania. Z pewnością jak będą znali odpowiedź, to jej udzielą. A jak ktoś jest nerwowy, to niech sobie melisę zaparzy.

EoT

ps. EoT oznacza, że próba skomentowania również tego postu spotka się z konsekwencjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CahirMawrDyffryn rzecz w tym, że jak spojrzysz na forum to jesteś jedyną osobą, która zgłasza taki problem. Ciężko jest diagnozować problem występujący na jednym komputerze i to jeszcze takim przy którym nie mogę osobiście usiąść. Niestety, ale mogę poradzić to co sam bym zrobił. Poszukaj rozwiązania w internecie.

Choć obawiam się, że w tym wypadku pomoże dopiero reinstal systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ghost, skorzystam więc z forów bardziej specjalistycznych pod problemy pc.

Mam tylko jeszcze jedno takie pytanie, Ghost: to jest problem o którym w ogóle pierwszy raz słyszysz? W sprawie Vampira to pierwsza sytuacja, ale nie kojarzysz Pan może czegoś z czymś innym? Chodzi mi po prostu o to czym jest plik MSS DLL. Dziwi mnie ten błąd przede wszystkim dlatego bo on dotyczy u mnie akurat tej jednej konkretnej gry. Znaczy, nie jest to kwestia ani firmy (gry activision mi chodzą). Nie jest to też kwestia że gra jest za stara bo Gothic czy Lionheart:legacy of crusaders chodziły mi a były nawet starsze a (podobno) to kwestia tego że mój ms32.dll jest nowszy niż tej gry (co eksperyment z wkładaniem tego pliku do pliku głównego gry potwierdza bo coś się zmienia w tym błędzie wtedy, gdy ten plik trafi do jednego z folderów gry innego niż główny dalej jest prośba o MSS DLL, a tak tylko crash). Bo nie wierzę żeby to było aż tak rzadkie żeby Pan się z tym nie zetknął kiedyś przy czymś innym.

Jest jeszcze coś: czy jak odnajdę więcej informacji, ale będę miał kłopot z zastosowaniem ich praktycznym/wątpliwości/będą w języku angielskim którego nie znam w stopniu dostatecznym by według instrukcji w tym języku modyfikować coś w systemie to czy mogę się do Pana zgłosić z prośbą o pomoc przez prywatne wiadomości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...