Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Wyborcy w wieku 18-29 lat najchętniej głosowali na Andrzeja Dudę - poparło go 60,8 proc. przedstawicieli tej grupy. Reszta - 39,20 proc. - głosowała na obecnie urzędującego prezydenta.

Proszę o bana dla wszystkich głosujących w wieku 18-29

*gets banned*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordeon

Na Wschod nie ma sensu, na Poludnie tez nie. Polnoc jest sensowna opcja, tak samo jak daleki Zachod Europy (bo ten bliski jest za blisko i nie wszedzie jest gdzie sie zatrzymac).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Grecji jest piekna pogoda, klimatyczne krajobrazy, dobre jedzenie i piekne kobiety (przynajmniej tak do 30-tki). Quid pro quo... W Hiszpanii i Portugalii gospodarki tez ledwo zipia i maja wysokie bezrobocie, Wlochy jakos sie bronia, ale kolorowo tez u nich na dluzsza mete nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na komórkowym feedzie z newsami zobaczyłem tekst "Szydło: Premierem jesienią będzie Jarosław Kaczyński"

1432092520591.gif

Wiem, że to nierealne, ale chyba na wszelki wypadek muszę zacząć poważnie myśleć o bardziej intensywnej nauce języka i norweskim obywatelstwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa.

Podjąłem decyzję, że wyjeżdżam z Polski

Pytanie do Tesu: załatwisz mi robotę w Irlandii.

Pytanie do Abyssa: Są jeszcze wolne miejsca pracy? Nie pamiętam gdzie wyjeżdżasz, ale chyba do Norwegii.

Edit: już wiem, że do Norwegii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grz

Zalatwic nie zalatwie, ale zawsze moge podpowiedziec, gdzie pojsc i co mowic, zeby miec jak najwieksze szanse na jej dostanie. Jak cos, to ostatnio widzialem, ze szukaja ludzi do pracy w moim lokalnym monopolowym. ;) I zeby nie bylo - tutaj monopolowe otwieraja o 12 :30, a zamykaja o 22, co by ludzie dostepu do procentow przez cala dobe nie mieli. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciezki wybor... Z jednej strony nie stawiaja w miejscach publicznych choinek na Swieta, z drugiej nie maja PO, PIS, Palikota, Korwina, Rydzyka... To moze zrobmy deala z Dunczykami i my wezmiemy od nich zakaz choinkowy, a oni od nas politykow?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mozesz sobie miec i caly zagajnik udekorowanych choinek, tu chodzi o te uliczne, stawiane przez miasto. Za wymienione wyzej indywidua mysle, ze to niezly uklad. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...