Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Zjazd 2015

Polecane posty

wydarzenie nazywa się zjazdem Forum Actionum

Tak, tylko zauważ że zjazdy sięgają czasów kiedy na forum było 100 użytkowników i każdy każdego znał (może trochę przesadzam, ale byli inni ludzie i inna atmosfera). Teraz forum się rozrosło a zjazdy zostały, więc trzeba wprowadzić pewne ograniczenia. To nie jest już stricte zjazd FA, to nie jest zjazd CDA, nie ma patronatu CDA. To jest spotkanie znajomych z forum którzy postanawiają raz do roku spotkać się na weekend i porobić rzeczy (niektórzy chleją do oporu, inni grają w planszówki i RPG, jeszcze inny gdzieś na miasto idą, rozmawiają, bawią się itd.). Jedynym wyznacznikiem który można brać pod uwagę przy ewentualnym zaproszeni to to jak ktoś się zachowuje na forum, a twoje zachowanie doprowadziło cię do 5 ostów i bana, więc nikt nie będzie ryzykował żeby cię zapraszać i ryzykować problemami (były już osoby zaufane przez które trzeba było ponosić odpowiedzialność finansową). Sam fakt że od kilku miesięcy nie potrafisz zrozumieć tak trywialnych rzeczy jak twoja warunkowa obecnośc na forum sprawia że nikt cię tam nie chce i lepiej się z tym pogódź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bazyl

To co odpisales na moje i b3rta stwierdzenie to taka delirka, ze az mi humor poprawilo. Nie obchodzi mnie jaki jestes przy spotkaniu osobiscie i w tym caly sek. Zaproszenie na zjazd dostaja osoby potrafiace zachowac sie na forum, ktore chcialoby sie poznac osobiscie. Chyba tylko ty uwazasz, ze zaliczasz sie do tej kategorii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyl, jeśli naprawdę twierdzisz, że twoje zachowanie i sposób bycia na forum nijak mają się do rzeczywistości, to są dwie możliwości:

a) cały czas urządzasz sobie wesołe trolololo z wszystkich ludzi na forum i tylko udajesz człowieka bystrego inaczej,

b) naprawdę jesteś człowiekiem bystrym inaczej żyjącym w swoim małym świecie, gdzie to wszyscy są be i ciągle naskakują na biednego 8azylego.

Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że IRL jesteś inny od tego, co sobą reprezentujesz na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie dać mu zaproszenia. Ok.

Tak marudzicie, że się o to zaproszenie upomina. Wiecie co, macie rację.

Z drugiej Wy ciągle piszecie, że nie dostanie zaproszenia, bo ....... i tu milion powodów. Zaczyna to się robić nudne, bo tych postów jest tyle samo, co 8azyliszka.

Ludzie: nie napinajcie się tak, bo Wam żyłki puszczą, podobnie jak i Tobie 8azyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiem. Raz że jestem w plecy z kasą przez zakup auta (którego jeszcze nie kupiłem, ale muszę kupić w najbliższym czasie) a dwa że organizatorzy za długo zwlekali z terminem i mam już urlop zaklepany na 2 pierwsze tygodnie sierpnia. Nie wydaje mi się żeby teraz udało mi się dorzucić jakiś dodatkowy urlop, bo praktycznie cały sierpień jest obłożony. Także ja na 80% odpadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie chcecie mnie zaprosić, bo mnie nie lubicie przez moje posty. Tylko dlaczego akurat mi się obrywa? Przecież moja radosna twórczość nie odbiega zbytnio od tego co w luźnej jeździe piszą wszyscy inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiega. Jesteś jedynym, który 4 miliony razy pyta, dlaczego nikt go nie lubi i podobna ilość razy zadaje po raz kolejny inne pytanie, na które około 50 razy w ciągu jednej doby juz odpowiedziano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiega. Jesteś jedynym, który 4 miliony razy pyta, dlaczego nikt go nie lubi i podobna ilość razy zadaje po raz kolejny inne pytanie, na które około 50 razy w ciągu jednej doby juz odpowiedziano.

Ale kto jest bardziej szalony - ten kto zadaje wariackie pytania, czy ten kto wdaje się z nim w dyskusje mimo iż wie że to wariat? :) Pytań dlaczego nikt mnie nie lubi wcześniej nie zadawałem. Na pytanie dlaczego wszystko skupia się na mnie, mimo iż większość osób tutaj pisze dość podobne głupawe posty, to nie dostałem odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...