Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Zjazd 2015

Polecane posty

@b3rt

Już to mówiłem - jakbym mieszkał we Wrocku, to bym się podjął i zorganizował bez problemu.A tak to też już mówiłem - możecie przyjechać do mnie pod Zamość. Od 25 czerwca do 20 lipca mam wolny cały dom (100 m2) i sporo osób by się zmieściło. Najwyżej by się was w dużej stodole i w namiocie poupychało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt - 8azyl to jedna z nielicznych osób której wygląd idealnie się wpasowuje w zachowanie na forum biggrin_prosty.gif

@James - ale mi pojechałeś. :/ Na szczęście schudłem ostatnio, wiec jest lepiej. Ja mogę tylko napisać, że ty też zachowujesz się jak stereotypowy mieszkaniec Wielkopolski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl - Why pojechałem? :D

Po za tym, nie wiem czy to pocisk, czy komplement :D

A czy wyglądam jak stereotypowy mieszkaniec Wielkopolski(choć nie wiem jak tacy wyglądają), niech ocenią ci którzy mnie widzieli ^^

Ej ale serio 8azyl, wrzuć zdjęcie typowego Wielkopolanina to Ci powiem czy jestem podobny czy nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl - Why pojechałem? biggrin_prosty.gif

Po za tym, nie wiem czy to pocisk, czy komplement biggrin_prosty.gif

A czy wyglądam jak stereotypowy mieszkaniec Wielkopolski(choć nie wiem jak tacy wyglądają), niech ocenią ci którzy mnie widzieli ^^

Ej ale serio 8azyl, wrzuć zdjęcie typowego Wielkopolanina to Ci powiem czy jestem podobny czy nie smile_prosty.gif

ale bazyl napisał, że się zachowujesz jak typowy mieszkaniec wielkopolski, a nie że tak wyglądasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...