Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Zjazd 2015

Polecane posty

Cze Luźne Gacie... dawno mnie tu nie było. Wiem, że nie mogę liczyć na poważne odpowiedzi, ale i tak spytam, bo to najpopularniejsze miejsce na forume. Pytania dotyczą Zjazdu 2015 który nie wiadomo czy się odbędzie (czytaj. jak sam się tym nie zajmę to nie będzie :P).

1. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś zaproszenia, czy przyjechałbyś, gdybyś dostał? (uwaga, odpowiedź twierdząca tutaj nijak nie wpływa na szanse dostania zapro)

2. Jakie są powody dla których jeździsz/nie jeździsz/chciałbyś jechać/nie chciałbyś jechać na Zjazd?

3. Jak wyobrażasz sobie Zjazd jeśli jeszcze nie byłeś? Czego byś oczekiwał? Co byś ulepszył, jeśli już bywałeś?

Liczę na jakieś w miarę sensowne odpowiedzi, jak nie dostanę to cóż poradzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

1. tak jeśli mamusia by się zgodziła

2. free pizza i przystojni mężczyźni z kucami

3. siedzę przy stole i gram w gry planszowe jedząc pizzę i czasem gramy w gry wideo jedząc pizzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś zaproszenia, czy przyjechałbyś, gdybyś dostał? (uwaga, odpowiedź twierdząca tutaj nijak nie wpływa na szanse dostania zapro)

2. Jakie są powody dla których jeździsz/nie jeździsz/chciałbyś jechać/nie chciałbyś jechać na Zjazd?

3. Jak wyobrażasz sobie Zjazd jeśli jeszcze nie byłeś? Czego byś oczekiwał? Co byś ulepszył, jeśli już bywałeś?

1. Tak.

2. Chciałbym poprosić Hrabulę o pożyczkę

3. Quizy z biologii, czytanie harlekinów, gra w piłkarzyki, hamburgery, wierszopisarstwo, wizyty prominentnych członków redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...