Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Zjazd 2015

Polecane posty

1. Nie...

2. ...bo hajs mi się nie zgadza :(

3. Kuce, kiceg, penisy Kath, platoniczna miłość wszystkich ze wszystkimi, kiceg, ta słynna Wróżka Spermuszka, kiceg, penisy Kath, Sermaciej, totalne no homo bro love z Berlinem, kiceg, pszyra, okazja do kulturalnego rozwijania swoich nałogów, penisy Kath, kiceg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, ten animiec nie jest hentajcem, ani nic z tych rzeczy. tongue_prosty.gif

>dziewczyna w samej bieliźnie karmi skrępowanego chłopaka

>troszczy się nawet o jego potrzeby fizjologiczne

>na ziemi leży dziewczyna z pokaźnym buforem, podkreślonym dodatkowo zawiązanymi pod nimi linami

Nerv0 czy ty myślisz, że ja się urodziłem wczoraj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Oczywiście że bym przyjechał gdyby mnie zaproszono

2) Mam się zakumplować z b3rtem. :) No i zobaczyć na żywo Kath, w całej okazałości. :D

3) Ja tam mogę się dostosować do innych. Nie jestem wybredny, każda forma spędzania czasu w fajnym towarzystwie mi pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Quizy z biologii, czytanie harlekinów, gra w piłkarzyki, hamburgery, wierszopisarstwo, wizyty prominentnych członków redakcji

tak sobie czytam i myślę, że fajnie wymyślone, takie dziwne rzeczy się na pewno nie dzia...

SUDDEN REALISATION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj. jak sam się tym nie zajmę to nie będzie tongue_prosty.gif

Ale wszyscy wiemy że jesteś dobrym i uczynnym człowiekiem i się tym zajmiesz ;)

B3rt chciałby spuścić mi w... wlać mi. :|

Nie bierz tego do siebie, ale pewnie nie zwróciłbym na ciebie uwagi i nawet nie próbował tego zmienić. Serio, przy takiej ilości ludzi i tak małej ilości czasu lepiej spędzać go z tymi których lubisz, zwłaszcza że z częścią widzisz się raz do roku.

Ja w sumie nie wiem czy byłbym w tym roku. Chciałbym, ale istnieje szansa że nie będę miał urlopu, zależy od terminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...