Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

zapomniałem powiedzieć, że te recki są ?po byku?, najkrótsza ma 4 strony, a większość jest dłuższa.

Po prostu wybraliśmy dla was 100 gier, w które ? naszym zdaniem ? ZAWSZE warto będzie grać. Więc oprócz mniejszych i większych staroci, znajdziecie też gry nowe (i najnowsze), które ? naszym zdaniem ? nie poddadzą się szybko upływającemu czasowi.

Jak widzę wakacje, sezon ogórkowy... to i się w redakcji nudziło, że takie kobyły poszły. No i jeszcze był czas by tą tą 100 zestwić :lol:

A pełniaki to pewnie na początek roku takie... by ludziom przypomieć po wakacjach o CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie super recki i zapowiedzi...stalker,spore,happytrreefriends :lol: brothers in arms, tip100maniak pewnie jak zawsze ciekawy, moje ukochane AR znowuu.... z plyty nic nie zainstaluje..no moze bonusy, obejrze dema i trailery. Pelniaki w ogole mnie nie interesują. A ta bomba i ten hit FAble tak samo jak i Loki ( dwa razy podobny gatunek) tez w ogole mnie nie interesuje... MOze dlatego ze nie lubie takiego gatunku gier... szkoda, myslalem ze nareszcie cos zainstaluje;d NIe kazdemu sie dogodzi...moze w nastepnym wydaniu bedzie jakis nowszy FPS :D:D Ale za to bedzie co czytac : AR, recki,zapowiedzi, i nareszcie tip10maniak :D zawsze was kupuje;d pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pełniaki nie za bardzo fajne :( Fable Full już mam :/....

Hmmmmmmmmmmm to jak W CDA będzie CoD 4 MW albo jakaś inna świetna gra, którą masz to znaczy że będzie już kiepska?!

Ciągle ktoś narzeka i niepodobają mu się pełniaki bo już ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Fable, ale jakoś przeżyję ten fakt, że go załączono. Skoro go kupiłem, to znaczy że jednak uznaję go za dobrą grę ;) Miesiac temu w końcu dostałem Loki ;) Mam tylko pytanie - Smuggler powiedział, że im dalej końca roku, tym lepsze pełniaki będą - tzn że następny miesiąc też będzie lepszy? I że na święta szykuje się coś... super? Tak super, że kioskarka będzie mdleć podając mi nowy CDA, a ja chwilę po niej, gdy go wezmę do rąk? :>

Tips100maniak będzie moim sprawdzianem dla CDA. Dlaczego? Poniewaz w innych pisemkach, gdy robiono zestawienie najlepszych (ich zdaniem) gier, to pisano takie bzdury, że było ewidentnie widać, że autor opisu w grę nie grał... Ale ja wierzę w solidność chłopaków z CDA ;)

Poza tym chcę wiedzieć czy się zgadzamy co do najlepszych gier... mam nadzieję że ujrzę co najmniej kilka swoich ulubionych tytułów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zdawałem maturę i powiem Ci że CDA pomogło mi przeżyć, jak w ciągu pięciominutowej przerwy pomiędzy piątą a szóstą matematyką we wtorek o 16 sobie mogłem przez chwilę poczytać :]

Jeszcze co do CDA 09/08 - dlaczego w modulatorze nie ma modu Knights of the Force? dałem przecież cynk opiekunowi działu. A może już kiedyś ten moduł tam był, i ja o tym nie wiem ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dają takie pałniaki z pełną świadomością tego, że odciągną nas one od szkoły. Boją się cwaniaczki, że jak będziemy mieli za dobre wyniki w nauce, to w przyszłości zajmiemy ich stołki w redakcji... ;)

A na poważnie to zapowiada się naprawdę konkretny numer. Pomijając już zawartość płytki, to 164 strony samego pisma, plus 196 kolejnych z Tips100maniaka robi wrażenie.

Oby tak dalej droga redakcjo, oby tak dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki Wy to nie macie tak źle , mnie za parę dni czeka kampania wrześniowa dokładnie to od 3 września a CDA jest 2 , kurcze już to widzę jaki będę pochłonięty nauką ;) o taaaak już w tej chwili mam ogromne chęci do uczenia się ;)

Jeśli chodzi o numer to na pewno kupię , najbardziej interesują mnie recenzje Spore (ciekawe czy ma szanse na 10?)i S.T.A.L.K.E.R-a , no i jeszcze FABLE na dvd (grzech nie zagrać!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Fable...

Świetny pełniak, nie ma co! Szczerze mówiąc, gdy ludzie na rozmaitych forach spekulowali, że rzucicie go na cover, zastanawiałem się co to za ograniczone umysły. Przecież ta gra dopiero wylądowała w EK. Nie spodziewałem się, że CDP go tak szybko pozwoli sobie zabrać. No i miałem szczęście, że nie kupiłem 'fejbelka'. Gdy spadł do EK chciałem zaszaleć i zainwestować w wersję z Platyny, ponieważ ceny spadły do klasycznych 20 zł a wydanie jak wiadomo lepsze.

No, ale będę miał go z CDA. :)

Reszta pełniaków mnie nie interesuje, natomiast zawartość "papierowa", bardzo. No nic, byle do wtorku,

BTW, Smuggler, dlaczego nie chwalicie się exclusivem na okładce? I podwójną polską premierą?

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta bomba i ten hit FAble tak samo jak i Loki ( dwa razy podobny gatunek)

Hahahahuahauaha >.>

Na numer czekam, może nie z taką niecierpliwością jak na poprzedni, ale zawsze xd Recenzja Spore mnie przyciąga chyba najbardziej, ale także recenzji z GC nie odpuszczę ;] Z pełniaków zainstaluję na pewno Fable i chyba nic po za tym.

Od poniedziałku szkoła, a we wtorek będę miał CDA i Tip100maniaka na otarcie łez xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Zapowiada się świetnie. :)

Okładka piękna, Fable w pełnej wersji... No i te teksty! Beta nowego C&C, recenzja Spore, King's Bounty i nowego Stalkera... No i Tip100maniak!

Nie mogę się doczekać września. ^^

EDIT:

Zaraz, zaraz... Cena o złotówkę wyższa? Ach, przeboleję, dla tych świetnych tekstów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mozna grac i tak. Ja mam wersję z platyny, i po ukończeniu gryna oba sposoby dało się grać dalej. Potem był jeszcze superseller, i extra klasyka, więc jeśli jakieś patche sę ukazaly to na pewno w tym będą. Ale jak mówię, nie ma problemów z graniem dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...