Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

No nie wiem, autor nie daje znaku zycia. Moze wyjechal na wakacje?

I tu mi się skojarzył tekst w Tipsomaniaku 100 Ważnych gier XXI wieku o Top Secret czyli "On (znów) żyje... krótko". "Smentarz dla zwierzaków" taaa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to tak: chciałbym powiedzieć, że przeczytam wszystko z wielką chęcią, ale nie, nie przeczytam. Druga część Tipsomaniaka mogłaby dla mnie nie istnieć.

Co do "zagrożenia" CD-Action przez Clicka, to nie jest to możliwe. Click jest dużo gorzej wydany, nie ma tego klimatu i marnuje biedne lasy na tematy konsolowe.

Powtarzam się co miesiąc, więc przydałoby się podtrzymać tradycję - tak czy siak kupię, bo warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badzmy optymistami, moze zwyczajnie wpadl pod tramwaj?

A tu padłem i przypomniał mi się pewien tekst Antyłańcuszkowy z pewną wzmianką o tramwajach.

I żeby nie było: Tip100maniaka kto przygotowywał? Enki jak ktoś wyżej powiedział czy znów Smuggler ze swoim całkiem subiektywnym i bezsensownym wyborem (znów wcześniej wymieniony przeze mnie Tipsomaniak się kłania)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "zagrożenia" CD-Action przez Clicka, to nie jest to możliwe. Click jest dużo gorzej wydany, nie ma tego klimatu i marnuje biedne lasy na tematy konsolowe.

No chyba raczej będzie trudno, żeby czasopismo z gatunku "tanie, a małe" zagroziło takiemu z "drogie, a duże". Kupiłem sobie najnowszego Clicka! ze względu na Call of Juarez i przy okazji poczytałem trochę i nie do końca mi się podoba jego nowa formuła. Fajnie, że zaczęli się interesować konsolami, ale z kolei poszli w ślad KS Gry i stai się sztywni jak decha i niezbyt przyjemnie się czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest recka STALKERA, mam go w pre orderze i chyba nie będę musiał anulować zamówienia :D Zapowiada się świetnie, zobaczymy jak go oceniliście :)

ja też zamierzam go kupić

jeśli o ocenę chodzi, widziałem w przykładowych stronach znaczek jakości przy recenzji STALKERa, więc pewnie 9/10

PS. W którym sklepie złożyłeś preorder?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohooo!! szykuja sie niezle giery... fable- gra wedlug mnie klasyk cRPG, combat mission:shockforce- sredniej jakości, ale lubie wojenne strategie-nie pogardze... gumboy- mi nie przypadl do gustu, ale kumple u mnie w niego popylali :D

tylko ta okladka jakas taka troszeczke odpychajaca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka super tak samo ja recki oraz pełniaki: Fable to świetna gra, jedna z najlepszych w jakie kiedykolwiek mialem okazje grać! Ale troche też pomarudze... nie ma recenzji iPhone'a 3g!!! toż to podajże największy gadżet tego roku... bardzo na tą reckę czekałem. Szkoda... szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer super. Recki: mało ale porządne, no i długie. Zapowiedzi dużo, GC. Pełniaki: gorsze niż w tamtym numerze, ale i tak jedne z lepszych w tym roku. Na pewno zainstaluje fable a może również Combat Mission: Shock Force. Tipsomaniak: chętnie poczytam o stu najlepszych grach ever i ... popykam. :) Co do poradnika dla moderatorów to chętnie przeczytam i coś pomoduje. Ogólnie numer zasługuje na 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore!<nie czytam innych czasopism o grach, inne kupuję tylko dla gier :P>

KB:The Legend!<sensowna konkurencja dla HoMM :)>

Happy Tree Friends! XD

ALE...Tylko 8 recek???????<9 z kaszaną>

Tip100maniak!

FFFAAAAAABLE!<najpierw Loki, teraz to...tydzień przed moim zamiarem kupienia tych gier XD na Fable kasę miałem, a teraz zaoszczędzę i dostanę bonusy lepsze od gry![CDA-czasopismo najważniejsze, potem Tip100maniak, potem gry]>

Trochę zbyt zawile to napisałem XD Ale nr mi się podoba w całości :P

No i okładka...Od początku roku chciałem powielić okładki i wytapetować pokój, w 2009 może się uda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia...

jak czyta(łe)m CDA 3 lata, tak bedzie to pierwsazy numer ktorego nie kupie... najlepszy pelniak oczywiscie przeczolgany przez prawie wszystkie reedycje (oprocz topsellera...) - teraz najlepszy jest (jak dla mnie) PLAY a na drugim Click!... CDA najgorszy... sorrrrrrrrrry... <_< :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...