Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

O coverku już swoje zdanie wyraziłem, o reszcie mogę powiedzieć w zasadzie niewiele. Dopiero kupiłem numer i przeczytałem tylko Życie w sieci, natomiast dwie rzeczy mnie zdziwiły. Nie to żebym się czepiał reklam, ale gazetka sieci marketów z butami i karta sim to cokolwiek dziwny widok w czasopiśmie o grach komputerowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie Actiona skończyłem kilka minut temu i przyznam, że ten numer naprawdę Wam się udał.

Nie spodobała mi się jedna rzecz - reklamy w formie artykułu sponsorowanego. Są zbyt mocno zakamuflowane i przypominają mi zagrywkę, jaką stosował pewien wydawca, kiedy stworzył rzekomo niezależne pisemko, które wychwalało jego gry. Ale - jak sami kiedyś napisaliście - reklamodawca płaci, reklamodawca wymaga. Więc można na to przymknąć oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coverku już swoje zdanie wyraziłem, o reszcie mogę powiedzieć w zasadzie niewiele. Dopiero kupiłem numer i przeczytałem tylko Życie w sieci, natomiast dwie rzeczy mnie zdziwiły. Nie to żebym się czepiał reklam, ale gazetka sieci marketów z butami i karta sim to cokolwiek dziwny widok w czasopiśmie o grach komputerowych.

No nie, znowu się zaczyna... To tak samo jak było z maszynką do golenia, wszyscy narzekali, a tak naprawde każdemu sie przydała (nawet ozdoba na półce to zawsze cos :lol:) A teraz mamy reklame sklepu deichmann oraz karte sim od heyah

Reklame wyrzucamy (tak jak było w moim przypadku),albo czytamy, jeśli chcemy kupić buty :D . Co do karty sim:

mnie ona bardzo zainteresowała, może nawet jej użyję. Ale proszę was - NIE NARZEKAJCIE!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, znowu się zaczyna... To tak samo jak było z maszynką do golenia, wszyscy narzekali, a tak naprawde każdemu sie przydała (nawet ozdoba na półce to zawsze cos :lol:) A teraz mamy reklame sklepu deichmann oraz karte sim od heyah

Reklame wyrzucamy (tak jak było w moim przypadku),albo czytamy, jeśli chcemy kupić buty :D . Co do karty sim:

mnie ona bardzo zainteresowała, może nawet jej użyję. Ale proszę was - NIE NARZEKAJCIE!!

Czytaj ze zrozumieniem, nie narzekam tylko mówię, że to dziwny widok w tego typu czasopiśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a mi rodzic powiedział ze juz wiecej tego szajsu nie kupisz.Więc zaczynam wojne dyplomatyczna z moimy rodzicami.Nieuczenie sie oleawnie itp.Jak bedzie jakis postep to napisze.BTW Zazdroszcze wam nowego cda :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA coraz bardziej mnie zaskakuje. Mimo, że Fable przeszedłem już jakiś czas temu (po angielsku) to skuszę się chyba jeszcze raz na ten tytuł, tym razem po polsku:). Zapowiadają się ciekawe artykuły. Dziś niestety nie zakupie wrześniowego numeru, ale spodziewajcie się na dniach jeszcze jednego sprzedanego egzemplarza CD Action. Brawo Chłopaki.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post na forum wiec przy okazji witam wszystkich!

Wrzesniowy CDA zakupilem sobie jak co miesiac w zaprzyjaznionym kiosku drodze do pracy (kioskarka nie byla zachwycona kiedy o 7.30 musiala wydawc mi z calej stówki ;) ). To jedna z moich ulubionych chwil w miesiacu - przegladnac sobie i przeczytac co krotsze teksty w robocie rano i poprawic sobie humor przed calym dniem.

Co do zawartosci to bardzo cieszy mnie pelniak Fable, bowiem onegdaj ominela mnie ta gra a i ostatnio czulem straszny głód cRPG (w oczekiwaniu na rozszerzenie Wiedźmina). Kolejna rzecz to zapowiedz Fify 09, bowiem uparcie wciaz zaliczam sie do "fifowcow" a nie "peesowcow", no i wychodzi na to, ze nowa Fife znowu kupie tylko dla aktualnych skladow... <_< . Dalej wreszcie recka Spore, tytulu po ktorym wiele sobie obiecuje.

Co do wrazen ogolnych - faktycznie rzuca sie w oczy najpierw ten starter Heyah a pare stron dalej "artykul sponsorowany", wyrastajace troche juz na "kontrowersje numeru" ;) Ale czy to zle czy nie, reklama dzwignia handlu wiec nikt nie powinien sie dziwic ze przybiera ona najrozniejsze formy, a czasopismo takie jak CDA wlasnie po to by byc dalej takim jakie jest musi na swoich lamach uzyczac jej (reklamie) swojego miejsca by moc walczyc o klienta.

Ok glowna lektura czeka mnie wieczorkiem wiec to na tyle, aczkolwiek czytanie CDA zawsze rozkladam sobie jak najdluzej w czasie by miec wiecej radochy :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, mam pytanko, czemu nie ma jeszcze recenzji GTR Revolution ???

Gram juz w nia prawie 2 tygodnie a tu zadnej recenzji.

Grasz w grę, której jeszcze nie ma na rynku polskim, a na świecie jest od 3 dni? Hm, śmierdzi piratem.

Innymi słowy ost.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam nowego CD-Actiona, dopiero co kupiłem :-). Cieszę się, że nie zapomnieliście o nowym Prince'u w temacie numeru. Osobiście jestem wielkim fanem całej seri PoP'a, mam wszystkie części. Trochę szkoda, że szerzej nie opisaliście 4 części, choć możliwe, że zrobiliście to, ale w innym numerze. Niestety wszystkich numerów nie kupuję, bo tyle kasy co Smugg to ja nie mam(34tyś. miesięcznie!). Nie mówię, coś tam kasy mam, ale wolę ją przeznaczyć na coś innego i od czasu do czasu kupić CDA, niż co miesiąc kupować CDA. Poza tym nie wszystkie numery mnie ciekawią ^^

O shit, ale się rozpisałem, czemu nic nie mówicie?! No nic, spadam czytać mój nowy nabytek :-)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam roztargane CD-A, a konkretnie to kilka osób mi je roztargało, po prostu czytałem idąc do szkoły i wyrwali mi tylko po to by wyrwać parę stron...Kurcze no... Nie można wam odesłać czy coś? Bo mam (worek, książkę płytkę itd) Chyba nie wytrzymam z takim obdartym CD-A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a mi przed chwilą starszy CD-Actiona porwał ;/

Ja tu sobie spokojnie kupuję za własne pieniądze gazetę, odkładam na chwilę, później patrzę, a gazety nie ma! <_< Co się okazuje? Ojciec czyta :angry: Tak to już jest na tym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer wydaje mi się fajny, na razie tylko pobieżnie przejrzałem i nie mogę jeszcze zupełnie ocenić tego numeru. Ale od razu rzuca się w oczy o wiele wyższy niż w poprzednich numerach poziom recenzji. W końcu są więcej niż 2 gry wybijające się ponad poziom. Spore mnie mile zaskoczyło, za to trochę zawiodłem się na S.T.A.L.K.E.R.Z.E. Czyli ogólnie na wyszło na zero. No dobra, opinie wyraziłem i wracam do czytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska! Właśnie się na chwilę oderwałem od lektury. Z tymi pretensjami odnośnie reklam - zaraz uwierzę że niektórzy chodzą boso i nie korzystają z telefonów komórkowych. No chyba, że naprawdę tak jest, a te reklamy Was obraziły :P

A ja wcale nie zawiodłem się na STALKERZE. Okazuje się, że jest to ulepszona jedynka z kolejną dawką (ogromną!) klimatu. To dla mnie jest najważniejsze. Szczerze się dziwię autorowi, który śmie narzekać na pozostawienie starego audio ^^ IMHO zmiana tego elementu byłaby niewybaczalna, było świetne. Szykuję się na nocne sesje w słuchawkach :)

PS Gazetki to są pokroju Faktu za złotówkę, tj pismo!

PS2 Fajne zdjęcia czytelniczek ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg... zaczyna się czepianie reklam.

Przecież nikt nikogo nie zmusza do ogladania tych wkładek Deichmann'a i aktywacji karty Heyah.... kubeł w domach macie? A na dobrą sprawę to z pieniędzy tych reklam redakcja może pokusić się na co większe hity na coverze.

Dla mnie dodanie tego typu reklam dziwne nie jest. Ot reklama z której będą pieniądze i tyle. Powinniscie się cieszyć, że na stronach nie straszy Britnej Spiirs... z reklamą nowego Bravo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no fajny numer wyszedł. Choć w tej chwili nadal jestem w ciężkim szoku z powodu początku szkoły (w tej chwili szukam materiałów na powtórkę z fizyki;() to nowy CDA choć częściowo otarł moje łzy i zszył stargane nerwy... Jeszcze nie przejrzałem magazynu - prócz "kaszanki" i Na Luzie - ale na płytce zamieściliście istny hit. I nie chodzi mi tu o Fable (już go mam i oceniam bardzo wysoko) ale o niepozornego moda na płycie. Osobiście traktuje ten dodatek jako hitową pełną wersję na waszym coverku. Mój Hearts of Iron 2: Doomsday przeżyje drugą młodość :lol: . Podsumowując - ciekawe recki, Tip100Maniak...długi wieczór przede mną ;)

PS: Wy też zauważyliście "sporka" na Kałasznikowie Stalkera z okładki?

PSS: Karta Heyah też się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi reklamy nie przeszkadzają w ogóle a wręcz przeciwnie lubię reklamy w cd-action mogę się z nich dowiedzieć o produkcjach filmowych, a no i karta sim myślę ze może się przydać, a jak ktoś nie chce to może porostu ją wyrzucić do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...