Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

Właśnie odwiedziłem Oficjalne Forum Antyfanów CDA (oficjalne, niedługo to chyba wyjdzie czasopismio Anty CD-Action) i zrobiłem duże oczy na widok tego co zobaczyłem. Tam znają podstawy ortografii! Ba, nawet argumenty dlaczego "CDA jest badziewne" umieją wskazać. W każdym razie był tam temat "Dlaczego CDA to szit" czy coś takiego. Spodziewałem się setek bluzgów i czegoś takiego, a tu kulturalnie wykładają czemu nie lubią CDA. Jeden z antyfanów napisał coś, co mnie powaliło (w dodatku nikt nie zaprzeczył tej wypowiedzi) - "My nie nie lubimy CDA, my wytykamy mu błędy, które popełnia." No jeśli antyfani lubią CDA, to dlaczego założyli forum anty CDA?

Niby form antyfanów, a trafiłem na dwie sondy Gry dodawane do CDA są...

Dobre 53%!

Czy żarty w NL

bardzo śmieszne 36%!(najwięcej głosów)

Dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwiedziłem Oficjalne Forum Antyfanów CDA (oficjalne, niedługo to chyba wyjdzie czasopismio Anty CD-Action) i zrobiłem duże oczy na widok tego co zobaczyłem. Tam znają podstawy ortografii! Ba, nawet argumenty dlaczego "CDA jest badziewne" umieją wskazać. W każdym razie był tam temat "Dlaczego CDA to szit" czy coś takiego. Spodziewałem się setek bluzgów i czegoś takiego, a tu kulturalnie wykładają czemu nie lubią CDA. Jeden z antyfanów napisał coś, co mnie powaliło (w dodatku nikt nie zaprzeczył tej wypowiedzi) - "My nie nie lubimy CDA, my wytykamy mu błędy, które popełnia." No jeśli antyfani lubią CDA, to dlaczego założyli forum anty CDA?

Tja, glownei wytykanym bledem CDA jest to, ze w ogole jest. No i "Smukler to gej i dałn" to p oprostu wytkniecie mi moich wad :).

A serio - nie twierdze, ze antyfani z tamtego forum to w 100% sami debile i bluzgacze. Sami sie nazwali antyfanami, choc ja spora czesc z nich sklasyfikowalbym po prostu jako ludzi niespecjalnie lubiacych czy nielubiacych CDA (tylko czemu to czytaja, skoro tak im nie pasi, tego nie pojme). Ale wiecie ,ze wystarczy 3 poje*** debili w klasie, by zepsuc opinie calej klasie, prawda? I juz sie mowi "ci debile z IIc" na kazdego z klasy. To samo jest z forumowiczami. Nie wiem jaki tam poziom argumentow, bo nie bywam ale pamietam poprzednie forum - 20% fajnych ludzi, 70% takich sobie, 10% idiotow. Ale oni narzucali ton wiekszosci dyskusji i w efekcie kazda byla wczesniej czy pozniej bluzganiem na CDA.

A jak mialo byc? Nie bylo artykulow sponsorowanych, a jesli byly (nie przypominam sobie), to byly wlasciwie oznaczone.

Wczesniej nie bylo reklam w tej formie, to i nie byly opisane. A jesli cos sugerujesz (to do autora tekstu, na ktory Cormac odpowiada) to pretensje na stol, a nie jakies aluzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem (!!!11)

mój brat wyjechał gdzieś z CD-Action (prawdopodobnie szkoła..), a ja chciałem koniecznie dzisiaj rano zagrać sobie w Fable. No i problem w tym że nie mam seriala... Podobno jest gdzieś na płycie (gdzie?) ale też podobno jest on nieprawidłowy.

Btw, przydałby się kanał irc (jeśli już istnieje, to jakieś info o nim oO)

PS Nie można zakładać nowych tematów?

Sorry jeżeli pytania są głupie, po prostu przy tym natłoku informacji na stronce ciężko jest znaleźć info o konkretnej sprawie... Tym bardziej przydałby się kanał irc

proszę o szybką odpowiedź, bo jestem cały napalony na fable (uh ah)

EDIT: Już zdobyłem serial od jednego z użytkowników forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyzwoliłem się od CDA jakieś 3 lata temu. Zacząłem studia, prace no i wyszedł WoW. Od tamtej pory recenzje innych gier i wogle inne gry stały się dla mnie zbędne. Nie uwierzycie ale sprzętu też nie musiałem wymieniać (no tak lepiej płacić abonament niż kupować CDA nowe gry i nowy sprzęt <_< )

Kupiłem CDA z dwóch powodów:

1) Była tam recenzja wersji beta dodatku do WoWa

2) Zachciało mi się mieć oryginalne Fable (powstrzymajcie się od opr za piraty bo wyjdzie z tego nudna dyskusja)

Powiem krótko. Recenzja wersji beta WoW:WoLK była okropnym ochydnym zbrodnickim chwytem marketingowym- nie dowiedziałem się nic nowego (mimo wszystko recenzja super kilka fajnych screenów itd) ale bynajmniej mam oryginalną gre w którą namiętnie grałem i zagram jak nie będe mieć neta (Fable).

No tak po rozczarowaniu przyszło natchnienie. Skoro już mam gazete to może ją przeczytam? W końcu dojeżdżam godzine na uczelnie (dlaczego we wrześniu dojeżdżam na uczelnie? Nie to nie przez WoWa :) jak przychodzi sesja to WoW idzie na miecha w odstawke... no chyba że jakiś piracki serwerek raz w tygodniu na godzinke... dwie...no góra sześć ) i z nudów zajrzałem do reszty CDA.

Na pierwszy ogień pójdzie tip100maniak (dzięki niemu wymieniłem Titana na FuBar- tak odnośnie WoWa ) fajna sprawa szybko się czyta przypominam sobie powoli "magię przyciągania CDA" jednak męczą mnie zbyt krótkie teksty.

Otwieram CDA (już w drodze powrotnej, z dumnym 3,5 w indeksie) no i kurcze chłopaki nic się nie zmieniacie. Wszystko na odpowiednim poziomie fajnie fajnie miło i przyjemnie czytam recenzje czegoś w co nigdy nie zagrałem a i tak opinia na temat danej gry się wyrabia no i najważniejsze- przyjemność swobodnego wyobrażania sobie jak dana gra wygląda.

Cóż, za morał tej historyjki można uznać fakt iż mój sprzęt jest bardziej stary niż mi się wydawało no i mam ochotę pograć w Spore...

Mimo tego nie żałuje kaski :P

Masz ostrzeżenie za te pirackie serwery.

[wies.niak]

Edit: Maaan... mam orginalnego wowa, orginalny dodatek 95% czasu spędzam na orginalnych serwerach (10 na 12 miesięcy w roku- Jeden miech na sesje (czerwiec) i jeden na jakieś wakacje na mazurach czy w innych górach)... Zresztą wszystko co Blizza mam oryginalne ale ok zrozumiałem o co chodzi. Zero tolerancji dla piractwa a mój post taki pirato-filny i do tego nie prenumeruje cda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze widać wyraźnie, że skończyły się wakacje - wreszcie fajne recki (i to sporo!) i nie trzeba się podpierać pełniakami, aby było po co go kupować (ale pełniaki i tak spoko).

W ogóle co do pełniaków - CDA w ostatnim roku czyta w moich myślach:

- zastanawiałem się, czy nie nabyć Full Spectrum Warrior - dali w CDA

- już miałem zamawiać Blitzkriega - dali w CDA (i to dwa razy!)

- miałem ochotę na jakąś przygodówkę - dali Broken Sword

- zachciało mi się wrócić do Fable'a i wreszcie mieć własnego - dali w CDA

- kupiłem Noc Kruka - o ile kojarzę dali w CDA

- chciałem luzackiej ścigałki - dali Trackmanię (chyba tez 2 razy)

- jeszcze jakaś jedna rzecz była, ale nie pamiętam teraz

Nie wiem, ale zaczynam się bać chodzić do sklepu, bo jak pomyślę co by tu kupić i zbyt szybko zdecyduje się to zrobić, to mogę się zgasić, bo zobaczę to za chwilę w CDA :lol: .

Ale teraz mogą mieć ciężki orzech do zgryzienia, bo ostatnio myślę nad HoMM V lub FM2008 (tzn. myślę o 2009, ale tego jeszcze nie ma) ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...