Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

Niektórzy tutaj zachwalali okładkę nowego numeru, ja zaś mam inne zdanie ( i uszanujcie je:) )...

Otóż, tak kiczowatej okładki to w tym roku jeszcze nie było i mam nadzieję, że nie będzie... i w przyszłym też...

Całe szczęście, że zawartość numeru jest na jak najwyższym poziomie. Do tego tip100maniak i Fable. Miałem sobie to kupić (zastanawiałem się nad tym z jakieś 3 miechy temu, ale kupno karty graficznej zwyciężyło:)), a tak oszczędzacie kasę:).

Gratulacje redakcjo.

Mam nadzieję, że dopiero się rozkręcacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie!

Recenzja STALKERa: Czyste Niebo!

Zastanawiam się, czy nie kupić tej gry, bo Cień Czarnobyla bardzo mi się spodobał (mimo bugów).

Z tego co widziałem na głównej stronie, w przykładowych stronach numeru, to STALKER: CN oceniono na 9(lub wyżej)/10 :) !

Widziałem też na Hyperze program poświęcony tej grze i bardzo mi się podobała :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam co dana gra dostanie w tym CDA (chodzi o ocenę :P):

STALKER: CS - 8 lub 8+/10 - taki dodatek do Stalkera, nie saze by mógłby dostać 9/10.

Spore - 8/10 - Simsy w roli potworów (znaczy sporków ;)).

Brother In Arms: HH - 7+, góra 8/10 - jakoś mi się to nie widzi...

Kings Bounty - 8+, 9/10 - ot, nowe Heroesy.

Happy trie Friends - hmmm... 6, 5/10 (?).

Perry Rhodan - 8/10. Widziałem już tego recenzję, więc tak sądzę.

Bionic Commando - 6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to przygodówki jak zwykle olaliście. Perry Rhodan: Dziedzictwo przeszłości miało premierę już jakiś czas temu. I tak jest ostatnio zawsze z recenzjami przygodówek CDA

To recenzujemy, co otrzymujemy do recenzji. Nie ma ta, ze sie przygodowke odklada na stosik "bo najpierw FPS". Jak przychodzi gra to leci zwykle tego samego dnia na czyjes biurko. Wiec wszelkie opoznienia to wina albo dystrybutora, ze tak pozno dostarczyl albo autora, ktory nie napisal tekstu na czas. A autorow mocno pilnujemy, wiec...

Niektórzy tutaj zachwalali okładkę nowego numeru, ja zaś mam inne zdanie ( i uszanujcie je:) )...

Otóż, tak kiczowatej okładki to w tym roku jeszcze nie było i mam nadzieję, że nie będzie... i w przyszłym też...

Całe szczęście, że zawartość numeru jest na jak najwyższym poziomie. Do tego tip100maniak i Fable. Miałem sobie to kupić (zastanawiałem się nad tym z jakieś 3 miechy temu, ale kupno karty graficznej zwyciężyło:)), a tak oszczędzacie kasę:).

Gratulacje redakcjo.

Mam nadzieję, że dopiero się rozkręcacie...

Mowisz o worku (zaprezentowany na poczatku) czu TEJ okladce?

Podoba mi się złośliwość w zapowiedzi numeru: "Najdłuższa w Polsce recenzja Spore" :D

Pare innych wycialem pod wplywem sugestii ekipy czytajacej zapowiedz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agh! Super, że jako pełniaka daliście Fable i bym się pewnie nawet cieszył, gdyby nie mały szczegół. Już go mam. To chyba jakieś przekleństwo. Zawsze jak dajecie jakąś hitową gierę to już ją posiadam (Gothic 2, Morrowind teraz Fable). Lecz CDA to nie tylko pełniaki, racja? Będzie co czytać w szkole (a propos, zauważyliście, że wrzesień to jakiś pechowy miesiąc? Początek II wojny, WTC, początek szkoły? :P ). Jeśli chodzi o recenzję, to dam sobie prawicę uciąć, że Spore dostanie 9-9+. No, chyba, że jej recenzentem nie będzie Hut...nie, to niemożliwe ;)

PS: Jaki mod do HoI2 będzie na płytce (ew. o czym)? To chyba możecie zdradzić.

PS2: Wracają do Fable. Znalazłem zaletę - będę miał grę na jednej płytce, a nie na 4CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ueee tam ja to wszystko już widziałem w clicku :>

Heheh... a tak serio to całkiem fajny numer, pełniaki mnie nie obchodzą (bo fable mam a gumboy... jest taki... "niemęski")

Ciekaw jestem co np. dostał Spore (cholercia nie mogę się doczekać piątku...).

Generalnie ocenię nr. we wtorek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wkurzony, że daliście Fable ; /. Nie to, że to jest zła gra czy coś...bo nie nie, jest to bardzo świetna gra, ale...wpierw jak chciałem ją kupić to był problem (parę razy latałem do Empiku), a potem jak w końcu zdołałem ją zakupić w EK, to zaraz 2 dni później dowiedziałem się, że grę wygrałem w konkursie Gram.TV (co mnie wkurzyło seryjnie, 20 zł bym zaoszczędził)...dwa Fable...fajnie. A teraz informują mi, że tą grę dostanę od CDA ;/. Klątwa jakaś? Mogłem nie kupować ani nie wygrywać gry, bo miałbym ją od CDA...heh.

A tak na nowy numer już czekam, najbardziej ciekawy jestem recenzji Spore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wkurzony, że daliście Fable ; /. Nie to, że to jest zła gra czy coś...bo nie nie, jest to bardzo świetna gra, ale...wpierw jak chciałem ją kupić to był problem (parę razy latałem do Empiku), a potem jak w końcu zdołałem ją zakupić w EK, to zaraz 2 dni później dowiedziałem się, że grę wygrałem w konkursie Gram.TV (co mnie wkurzyło seryjnie, 20 zł bym zaoszczędził)...dwa Fable...fajnie. A teraz informują mi, że tą grę dostanę od CDA ;/. Klątwa jakaś? Mogłem nie kupować ani nie wygrywać gry, bo miałbym ją od CDA...heh.

A tak na nowy numer już czekam, najbardziej ciekawy jestem recenzji Spore.

Heh miałem podobne sytuacje z paroma innymi grami :] Wychodzi na to, że nie opłaca się w ogóle kupować gier, bo i tak niedługo wszystkie znajdą się w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no i znowu się pytam co się stało ze Sceną Komputerową? Miesiąc temu wypakowywała się z błędem ale zauważono to w ostatniej chwili i nie zdążyliście. Jaka tym razem nawiedziła was katastrofa że go nie ma?

Numer bardzo dobry pod względem tekstów jak i pełniaków. Fable mam co prawda od roku ale zawsze może się przydać (może przejde 3 raz?). Teksty - miodek. Risen! Spore! King?s Bounty: Legenda! Airborne Troops! A nie to jednak nie :P .

Płytka: mod do Wiedmolola (bul), ostatnio często gram we freewary więc może się na jakiś skuszę (Toribasha polecam, szczególnie w grę na 2 na jednym kompie :lol: ). A worek mimo że ładny i tak wykorzystam w moim pokoju jako kosz na śmieci... lepiej niż od razu wyrzucić nie? ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Krótko: Hell's highway? Czyste Niebo? Kocham WAS :P...

W końcu doczekaliśmy się piekielnej autostrady (Imo nie Holenderska a polska to powinna być autostrada ;) ).

Czyste niebo...Cóż,jutro będzie premiera,ale chyba poczekam na cdactiona,by nie było jakieś wtopy (toć 160 zł piechotą nie chodzi).

Tipsomaniak...kiedyś zrobiłem moda,ale za poradnik dziękuję.

Co do pełniaków...No niby jakieś tam są ,ale nie dzięki...(conajwyżej CM).

A..ciekawe jak tam AR...:P

Ps. Temat Numeru GC...będzie ciekawie...

I standardowo już napiszę: Kolejne 15 złotych idzie w błoto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer magazynu CD-Action. Na DVD 3 pełne wersje gier.

Pierwsza z nich to MEGAHIT, kultowa gra RPG:

FABLE: Zapomniane Opowieści PL

Fable: The Lost Chapters to cRPG, na który PeCetowi gracze czekali od dawna i który powstał w oparciu o pierwowzór rodem z Xboxa, Fable. Developingu gry również w tym wypadku podjęli się ludzie z Lionhead Studios, dodając w wersji na komputery osobiste m.in. nowe zadania, potwory lokacje, części fabuły, opcjonalne misje, zaklęcia, zbroje i bronie, optymizując grafikę oraz zwiększając możliwości dostosowywania zachowań naszej postaci do życia.

Fable: The Lost Chapters rzuca nas w świat Albionu, świat, w którym wszelkie podejmowane przez prowadzoną postać decyzje wpływają nie tylko na nasze umiejętności, wygląd czy moralność. Wpływają one również na całe nasze otoczenie - każda osoba, którą uleczymy, czy każdy potwór którego zabijemy odmieni Albion na zawsze. To właśnie w naszej mocy jest określenie drogi życiowej bohatera, począwszy od lat dziecięcych, poprzez dorosłość, aż po dostojną starość. I to właśnie od naszych poczynań zależy, czy nasza postać będzie opiewana w legendach czy też zagubi się w mrokach pamięci ludzkości, nie warta nawet jednej wzmianki. Wśród takich wyborów znajduje się także wybór ściezki moralności - to gracz decyduje czy bohater zostanie praworządnym mieszkańcem Albionu czy też może przejdzie na stronę zła i będzie siać postrach wśród swoich ziomków. - gry-online.pl

W galerii dostępne są liczne i ciekawe zdjęcia z tej gry.

Druga pełna wersja gry to POLSKA PREMIERA świetnej platformówki:

Gumboy Tournament PL

Gumboy Tournament to druga produkcja z serii gier Gumboy, nad której rozwojem sprawuje pieczę czeska firma Cinemax. Ponownie naszym zdaniem jest kierowanie ruchem niewielkich rozmiarów gumowej kulki, która, turlając się, przemierza kolejne lokacje. Tym razem do pokonania przygotowano 20 poziomów usytuowanych w pięciu odmiennych światach. Każdy z nich pełen jest wszelakiego rodzaju przeszkód do pokonania, zarówno terenowych (gejzery, kanały wodne itp.), jak i związanych z oddziaływaniami fizycznymi, np. etapy o zmiennej grawitacji. Po drodze spotykamy też szereg bonusów ułatwiających grę.

Największą nowością w Gumboy Tournament w stosunku do części poprzedniej jest wprowadzenie multiplayera pozwalającego na zabawę nawet dziewięciu osobom przez Internet, a także czterem przy jednym komputerze (split-screen). W sumie Gumboy Tournament pozwala graczom na wspólną rywalizację w czterech trybach: Diamonds, Race, Chase oraz Capture the flag. - gry-online.pl

Trzecia pełna wersja, kolejna część kultowej, skomplikowanej strategii:

Combat Mission: Shock Force PL

Combat Mission: Shock Force to kontynuacja znanej serii gier strategicznych, rozgrywanych w trójwymiarowym środowisku w systemie WEGO (czas rzeczywisty z wymuszoną pauzą), do tej pory koncentrujących się na okresie drugiej Wojny Światowej. Tym razem programiści ze studia Battlefront zdecydowali się zerwać z tradycją i przenieśli akcję w czasy teraźniejsze. Dokładnie do roku 2008 na tereny Syrii.

Na tym nie koniec zmian. Autorzy opracowali nowy silnik CMx2, który umożliwił realizację wielu pomysłów wcześniej niewykonalnych. Udało się zachować to co najlepsze w poprzednich tytułach serii (filozofię, dbałość o szczegóły, realizm) oraz dodać nowe elementy niemożliwe do realizacji osiem lat temu (na przykład w zakresie grafiki: wysoka jakość detali, dynamiczne oświetlenie, dym, kurz, dokładna animacja postaci).- gry-online.pl

ata wydania: 2008-09-02

W kiosku do: 2008-09-30

Tytuł prasowy: CD Action

Cena z dodatkiem: 14.99 zł

Adres strony www: http://www.cdaction.pl

Taki txt znalazłem w necie o numere 09/08 CDA...jak widać źle napisali cene :D

Nicek recenzje hell's highway jak gre szybko chcesz kupić to znajdziesz bez trudu w necie oraz juzx, w niektórych azetkach...ale te w cda to najlepsze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień minął szybko, pamiętam, jak odliczałem dni 2 tygodnie przed premierą 08/08... A tu patrzę kiedyś, no, no, 7 dni do następnego. Moje zobojętnienie jak zwykle zmniejszyło się podczas przecieku, ale kiedy ujrzałem zawartość 09/08, znowu sikam w gacie i szukam po kieszeniach kasy, by znów wzbogacić o kilkanaście złotych kioskarkę ;P

Ale po kolei.

Zawartość: jek zwykle, super. Nie mogę się doczekać najbardziej Spore, recka w Click!-u powiększyła mi apetyt... I FIFA, KB:L, i relacje z GC... Chociaż jest troszkę mniej tekstów powodujących skurcz żołądka niż przed miesiącem, jaki czuję, kiedy wracam z kiosku do domu z CDA, i wiem, że nie mogę go otworzyć i czytać... :( Mimo to - serio, świetny numer pod tym względem.

CoverDVD - Perfecto, jak na mój gust! Muszę przyznać, że jeszcze nie zdażył się numer, w którym zainteresowały mnie WSZYSTKIE pełniaki. Tak jest też tym razem, ale ludzie! Fable - świetnie, że wstrzymałem się przed kupnem w eXtra Klasyce... ;P Drugą grą, dla mnie ciekawą, jest Gumboy: Tournament. Grałem w Gumboya, świetna gra (chociaż minusem jest np. to, że jedną rundę można przechodzić przez pół godziny*... ). Odjazd.

Okładka - taka sobie... jakoś nie przypadł mi do gustu Stalker na okładce, ale już stworek ze Spore na jego karabinie ma swój urok;P

I jeszcze Tip100maniak ze stoma grami - wiecie co? Spełniacie marzenia nastolatka :D Marzyłem o tym, choćby dlatego, że tipsomaniak z waszego 10 lecia gdzieś mi przepadł...

Z oceną końcową wsztrzymam się do kupna, ale już odliczam dni. Byle do wtorku!

* Mam nadzieję, że to wina gry, nie moja ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no i znowu się pytam co się stało ze Sceną Komputerową? Miesiąc temu wypakowywała się z błędem ale zauważono to w ostatniej chwili i nie zdążyliście. Jaka tym razem nawiedziła was katastrofa że go nie ma?

No nie wiem, autor nie daje znaku zycia. Moze wyjechal na wakacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...