Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

Czy ktoś z tych którzy już maja nowe CDA moze mi powiedziec (albo wyslac na priva) jaką ocenę dostała Brothers in Arms Hell's Highway ?? bo mam jak dali ponizej 8 to nie mam po co kupowac tego numeru

Przecież nowe CDA jeszcze nie wyszło więc jak ktoś miałby mieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji Fable i próbie uruchomienia gry komputer za każdym razem restartuje się... :angry: Nie dzieje się tak z żadną grą, którą mam zainstalowaną na dysku :/

Konfig. mojego komputera:

Intel Core 2

2, 13 Ghz

2 GB RAM DDR2

GeForce 7950 GT 512 MB DDR 2

ASUS P5B Deluxe Motherboard

WIN XP HE z SP3

Pomocy... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDa kupiłem bardzo z rana o 9:30 co fakt że rok szkolny zaczynam za miesiac to wczesna bardzo pora. Kupiłem go z 2 powodów. Pierwszy ogromny to recenzja SPORE. Bardzo fajna recka i wogóle ocena mi sie podoba chociaż 10 lepiej by wyglądało :) Drugą sprawą jest Fable :) taak wkładam do nośnika dvd płyte ... dvd i ... wpisz cd keya. Okej se myśle.... ale nieeeeee to nie mogło być tak piekne. Uwaga uwaga ... instalacja uprzejmie mnie prosi o 25 znakowy kod . To żem sobie pomyślał wyłoże plytke i zobacze czy na niej jest ( w instalce pisze że na instrukcji o.O). OOOOoooo!! jest :] pisz pisze i pisze.... i okazuje sie ze mam 26!!! zafajdanych zanków na okładce covera !!??!! Co mam zrobić ?? Jaa taki babol w takim piśmie :/ Droga redakcjo co mam zrobić zeby to zdziałało? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak.. dziękiza przypomnienie FF, Tekkena, Discworld'a i od groma innych konsolówek :) No i kochany Rayman (a ja nie wiem, jak go uruchomić na XP >_> ;_; :( ). A konkursów ile, może się wygrać uda :P Choć zaskoczyła mnei obecnośc paru gier (Guild Wars dla przykładu - musze poczytać uzasadnienie :))

A samo CDA? Dwie gry 9 i znak jakości, dwie 8/10 - coś dodać? Choć jakoś specjalnie mnie ten numer nie fascynuje, zwłaszcza jak się okazało, że jednak Spore mi nie pójdzie (jedyna gra simspodobna, którą mam zamiar całkowicie z własnej woli ruszyć). No i parę rozczarowań mniejszych. Ale przynajmniej King's Bounty nie okazało się kolejny "wielkim rosyjskim tytułem na miarę You are Empty" }:-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze godzina do pierwszego kontaktu z nowym numerem, ręce zaczynają się trząść. Może to wynik wczorajszej popijawy :D Domyślam się, że to STALKER jest jedną z gier ocenionych na 9+? Wszyscy tak chwalą tego Fable, nie wiem co to ale chyba zainstaluje. Byłoby fajnie pograć w weekend pod czystym niebem. Pytanie do kogoś kto też ma preorder, czy wyślą grę w czwartek żeby była na piątek, czy też zrobią to odwrotnie i dojdzie w poniedziałek? Mam nadzieję, że jednak ta pierwsza opcja :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...