Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

eh a niedawno kupiłem fable :P no cóż mówi sie trudno ^^ i widzę Toribash na płytce mam nadzieje ze więcej osób sie ta gra zainteresuje choć i tak jest już tam trochę polaków :P a co do 10 fable 2 ma być podobno w październiku wiec kto wie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Fable 2 to ma być tylko na Xboxa :( Może później będzie na PC

Jeśli ktoś wątpi w ukazanie się Fable 2 na PC to chyba nie zna M$.

3x10/10 No dobra 2x10/10

Spore

King's Bounty

ewentualne 3: STALKER

Nie sądzę, by którakolwiek z tych gier dostała 10, Spore ma największe szanse, choć i tak mizerne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, bardzo fajny numer się szykuje, szkoda tylko że na Fable'a, niedawno 20 zł wydałem, ale co tam, wersja pudełkowa na półce ładnie wygląda :P A może Spore dostanie jednak 10 oczek? Ale wątpię, pewnie ocena pójdzie w dół przez cenę i jeszcze jakies duperele xD (nie, nie twierdzę że TAKA cena to duperel :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady. Dycha jest taka rzadka a tu nagle 3 w jednym numerze. Osobiście nie wierze że jest choćby jedna. Przecież by się tym na okładce chwalili :)

Stawiam że będzie to S.T.A.L.E.R ma dużo szanse ze względu na grafe i inne bajery poprawione ze poprzedniego.

Napewno nie będzie 10 ale Spore Dostanie 9+. Stalker 8+, a Kings Bounty: Legends 9. Założę się

Apropo: Co robi Limbo of the Lost na DVD xD ??

Limbo ma być na dysku do zainstalowania muszę to mieć a się będę z tej gry zbijał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA też recenzował Hut (wystarczy dokładnie obejrzeć nowe CDA na stronie głównej).

Raczej nie nastawiałbym się na "dyszkę" - gdyby była, pewnie w zapowiedzi i na okładce numeru znalazłaby się stosowna informacja ;)

A co do Limbo - to tylko gameplay (na szczęście :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA też recenzował Hut (wystarczy dokładnie obejrzeć nowe CDA na stronie głównej).

Raczej nie nastawiałbym się na "dyszkę" - gdyby była, pewnie w zapowiedzi i na okładce numeru znalazłaby się stosowna informacja ;)

A co do Limbo - to tylko gameplay (na szczęście :P ).

Szkoda że tylko gameplay :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to będzie chyba nowy podręcznik do szkoły :lol:

Taki super-mega-hiper-zdyper-extra numer we wrześniu. Wiedziałam, że jak konkurencja pójdzie do ataku(Click! 100 stron)

to też coś dacie. Na dodatek szkoła. :P

A worek hmmm... trochę trudno nazwać. Niech będzie Worek Action, ten 150. CDA przeczytałam i w worek znów schowałam.

Tylko spójrzcie na TE gry oraz tip100maniaka! Tożto jest 8 cud świata(specjalna rymowanka, która-wiem- jest głupia, ale nie mogłam się powstrzymać). :D;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki super-mega-hiper-zdyper-extra numer we wrześniu. Wiedziałam, że jak konkurencja pójdzie do ataku(Click! 100 stron)

Hut i Qn'ik powinni złowrogo zachichotać. Prędzej mruknąłbym, że szturmuje to Play, ze swoim rabatem na GamersUniverse. Ale i tak CDA jest najlepsze, no nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak mnie zaskoczyliście bo właśnie w tym tygodniu miałem sobie kupić Fable a tu taka miła niespodzianka. Dobrze że wcześniej sobie nie kupiłem bo teraz i tak będę to miał z nowego CDA. I jeszcze ten Tipsomaniak i relacja z GC2008. Normalnie ten numer to się tak fajnie zapowiada że już się doczekać nie mogę!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak wyżej. Prawie miałem sobie iść w tym tygodniu kupić jakąś grę. Zastanawiałem się czy Fable, czy Prince of Persia: Dusza Wojownika. No i dylemat został rozwiany dzięki CDA :D. Do tego jeszcze kilka fajnych recenzji i zapowiedzi (SILENT HILL!! Mam nadzieje że będzie baaardzo obszerna zapowiedź :P). Krótko mówiąc - byle do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak go kupić :P Mam do Sklepu z CDA 2 KM i jest po drodze do szkoły, a do popołudnia nie wytrzymam :P

Mam pytanie: Co to jest Gameplay bo w wiki dziwnie jest wytłumaczone

Pozdrawiam

gameplay to filmik ukazujący jak gra wygląda (podczas samej gry)... nie żaden trailer czy coś. kurde ciezko wytłumaczyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...