Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

No proszę i znów CDA przybywa mi z pomocą. Dobrze, że nie zdążyłam kupić Fable, bo miałam 1 września do sklepu biec, a tu co? Jest w CDA. ^_^ Osłodziliście mi (chyba nie tylko mi) koniec wakacji, cześć i chwała Wam za to. Kurczę, coraz lepsze gry dajecie, a mój blaszak nie robi się młodszy :P Chyba wiem o co prosić Mikołaja w tym roku :D

Numer zapowiada się jammmi. Relcja z GC, recenzje Spore, King?s Bounty, S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, a tu jeszcze Tipsomaniak(lubię czytać o starych i legendarnych tytułach)... No i weź tu się człowieku zacznij uczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super numer ;) . W zapowiedziach bardzo mnie zaciekawił tytuł The Lord of the Rings Online: Mines of Moria, oraz, oczywiscie Silent Hill: Homecoming. Fifa 09? Zazwyczaj nic się nie zmienia w rozgrywce, tylko cyfra w tytule xD może tym razem będzie lepiej? Recenzje? Nie no, wszystko fajnie, tylko ich liczba (argh!) mnie dobija. A właśnie, czemu nie ma recenzji Osiedlowego Życia? W clicku!, w KŚ już była, a rezenzji w CDA jest tak mało że by nie zaszkodziło ;) .Z pełnych wersji na pierwszy ogień pójdzie Fable, potem może Gumboy... Ogólnie rzecz biorąc numer będzie super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 gier wiecznie żywych. Oj, będzie od deski do deski, co mi się rzadko zdarza. Cieszy mnie bardzo Combat Mission - chociaż za strategiami nie przepadam, tam się akurat lubiłem pobawić. O Fifie nowej też poczytam, bo jak dotąd - od 2003 pominąłem jedynie 08, a że szykuje się niedługo nowy komp...

A do końca nowy rok szkolny osłodzi wywiad z panem o trudnym nazwisku. Fajno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero jutro :(

Musiałem pożyczyć od kumpla nową grafikę, coby Fable odpalić :D

No i ocenowo zapowiada się zacnie, aż trzy znaki jakości (dyszka dla Czystego Nieba plax!) :)

Tipsomaniak, mniam, w ogóle bardzo smaczny ten numer będzie :D

P.S.:Prenumeratorzy, jak to jest, CDA dostajecie wczesniej (choćby o jeden dzień?), czy też z opóźnieniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.:Prenumeratorzy, jak to jest, CDA dostajecie wczesniej (choćby o jeden dzień?), czy też z opóźnieniem?

Ja przeważnie dostaję jakieś 3 dni później, a mieszkam w centrum miasta <_< Ale jeśli chcesz kierować zażalenia, to do odpowiedniego działu: FAQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam czytam CDA już 9 lat ale na forum rejestruje się dopiero teraz :o

Nowy numer bardzo fajny, ogromne dzięki za Combat mission, w poprzednie części gram do teraz a do nowej zaczne sie przekonywać od jutra, takie małe pytanie w związku z tą grą, czy na płycie będzie manual w PDF ?? Do CM zawsze manuale miały po 200stron i były dość przydatne ;)

Pozdro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg,trochę podrobiony pomysł bo był w Click! starter Heyah(ale z grą SMS Leposy).Ale tu 2 razy ciekawiej jest :P.

"Tip100Maniak" jest świetny,recki też(zauważając King's Bounty przypominam sobie jak pobrałem z neta pierwszą część.Legalnie,bo to już stara gra[około 29 lat!].Ciągle mnie A.T.A.K.O.W.A.N.O i strach było złapać złoczyńców),ten numer wypadł tak:

"Trzeba było dodać najświeższe recki,CyberStarter Heyah,wymieszać dokładnie swoją wiedzę tak by stworzyć mądry,pouczający i fajny Tipsomaniak.Ale niestety to 50% sukcesu!Więc tam,na dorzuconym Cover CDA jest Fable,w sam raz by rozwijać dobrego bohatera lub złego robola.Fajną strategię(kurrr.... jak ona się nazywała :blink: ).I zabawną "szczelankę" w stylu wormsów(Worms 2,Worms Armageddon itp.)Gumboy Tournament.To już 99% sukcesu?To co już?BIEGAĆ SPRINTEM DO KIOSKU :lol: .Być może jest jeszcze nowy składnik o którym nikt nie wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeez. A ja mam jutro do szkoły na 7:15. Czyli autobus mam około 6:20. To znając sklepy i kioski nieopodal mojej szkoły to nigdzie CDA rano nie dostanę. Nawet jak będzie to mi nie sprzedadzą, bo "muszą jeszcze zafakturować". Trudno. Ale jak po szkole dorwę Fable to ciężko widzę pobudkę o 7 w środę :D. Bardzo dobry numer się zapowiada. Jeśli do końca roku mają być coraz to lepsze pełniaki to ja nie nie chce widzieć co się będzie w listopadzie i grudniu działo :D. Pożyjemy - zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi tip100maniak. Już niedlugo go będę miał. A i proszę ludzi aby nie pisali postów w stylu: "Nie będę sie uczył bo mam CDA" bo po pierwsze to offtop a po drugie naprawdę trza byc mocno inteligentym żeby nie zdołac przeczytac czasopisma np. wieczorem. No chyba że niktórym na zrozumienie okładki potrzeba dwa dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co czytać całe CD-A w jeden wieczór? To jest bez sensu. Jak wydaje 15zł to chce się tym delektować i rozkładam te 150 str na tydzień. Jest to to wg mnie lepsze bo jeżeli przeczytałbym go w np 4, 5 godzin to pozniej mam 27 dni czekania na nowy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny cząstkowe:

Cover DVD - 10 (normalnie nażekałbym, że trzy a nie cztery pełniaki, ale ten Fable...)

recenzje - 9,5 (troche mało, prawda...)

zapowiedzi - 10 (GC przeważyło)

beta-testy - 9 (obficie, ale nie ma nic, co by mnie zaiteresowało)

testy sprzętu - 10 (testy kart graicznych... na to czekałem)

okładka - 9,5 (najpierw uważałem, że kiepska, ale kiedy zauważyłem tego sporka na lufie karabinu...)

dodatki - 10 (Tip100maniak, to coś na co czekałem ok 1,5 roku, czyli od kiedy zbieram CD-A)

Ocena całości - 9,5 (mała ilość recenzji przeważyła)

Podsumowanie:

to będzie świetny numer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...