Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

Widać że CDA się bogaci bo coraz cześciej dają znane gry Loki, Fable co dalej?

Wiedźmin, Mass Effect.. ;) Tak już widzę to CDA za 2 lata z premierą Diablo 3 na coverkach a za 3 lata narzekania na forum czemu w Cda nie ma premiery kolejnego dodatku do WoWa (oczywiscie z kartą pre paid) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w sam raz na rozpoczęcie szkoły, tipstomaniak, dużo tekstu, numerek 9/10. A same pełniaczki - 10/10. Fable! Zamiast Fable kupiłem sobie TES IV.. teraz będzie gitara grała (i nie tylko) ;) Dzięki CD-A!

Oj nie wiem czy TES'a nie kupiłeś za wcześnie. Kto wie co będzie w kolejnych numerach CDA ;) Smg pisał że będzie coraz lepiej

Numerek zapowiada się świetnie szczególnie recki King's Bounty i Stalkera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawartośći numeru to najbardziej cieszę się z książeczki o grach, które zawsze warto do nich wracać. W końcu dział w CDA gry wiecznie żywe pojawia się nieregularnie, całę szczęśćie, to straty zostały odbite dzięki tej książętce. A co do zwartośći samego czasopisma widzę, że będzie o czym czytać. Muszę przyznać, że pełna wersja Fable to bardzo dobra propozycja dla fanów CDA, skoro Smuggler mówi, że z końcem roku będzie coaz lepiej to aż strach dla konkurencji będzie, jakie tytuły dacie na koniec roku, bo zapewnie macie niejednego mocnego asa w rękawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pełniaki... wręcz za dobre. Bo kto nie grał w Fable'a?

Ja nie miałem przyjemności i ciesze się, że tą grę wrzucono na płytkę :) .

Mi się okładka nawet podoba, z 8 lat temu bywały gorsze :D .

Ja najbardziej czekam na wstępniak, nie wiem czemu ^_^ .

Potem zaraz przeczytam reckę Clear Sky, Spore, Brother in Arms.

Naprawdę, udany numer, myślę, że szybciej ( :D ) się będzie wracać do domu ze szkoły, wiedząc, że czeka na biurku (pod ławką nie czytam :P ).

Za to niezbyt podoba mi się to, że zakupiłem Jade of Empire w Empiku ;) jeśli w CDaction będzie... niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba trzeci raz w tym roku w CD-A jest gra, którą miałem zamiar kupić (Kozacy, Loki, Fable). Jednak bardziej się cieszę z tego, że będzie co poczytać na "lekcjach organizacyjnych". Tip100maniak będę czytał pewnie w drugim tygodniu nauki, jak nie będzie w dobrym guście rozkładać na ławce pisma formatu CD-A.

@pioterek96: TES - The Elder Scrolls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...