Jump to content

Gumis2

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

About Gumis2

 • Rank
  Krasnolud
  Krasnolud
 • Birthday April 13

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,249 profile views
 1. Jakie jest oficjalne stanowisko na temat karty z kodem dodanej do aktualnego numeru (tj. że w poprzednim numerze była to szóstka trefl, a w obecnym jest to czwórka karo, a więc brakuje nam piątki w dowolnym kolorze)?
 2. Jeśli chodzi o Memorię, to według okładki dostępna jest wyłącznie wersja angielska, tymczasem po aktywacji jej na Steamie,mamy do wyboru język polski (co udowadniam na załączonym screenie). Czyżby nikt z redakcji nie pokusił się o zagranie w ten tytuł? Jeżeli chodzi o pełniaki, to miałem przemilczeć ich kwestię, bo zostało to powiedziane setki razy, w dodatku sama redakcja (mam nadzieję) zdaje sobie z tego sprawę, no ale trzeba to powtórzyć - jak na numer urodzinowy są wyjątkowo słabe. Pytanie tylko, czy skoro redakcja zdaje sobie z tego sprawę, to czy oznacza to, że z CDA jest gorzej, niż mogłoby się wydawać? Mam nadzieję, że nie. Z plusów, jeśli chodzi o dodatki, to plakat wydaje się być naprawdę wysokiej jakości. Tylko kto wiesza plakaty w 2019 roku? Gdyby na tym z Cyberpunka była chociaż postać kobieca, to może i znalazłoby się dla niego miejsce w jakimś warsztacie samochodowym
 3. Cześć, przyznaję z ręką na sercu, że w tym roku nie przeczytałem żadnego numeru CDA od deski do deski. W związku z tym byłbym wdzięczny, gdyby ktoś udzielił mi większej ilości informacji na temat, tego zakładu, w którym bierze udział Berlin. No wiecie, tego, kto użyje słówka "feedback" najwięcej razy w swoich tekstach (zdaje się też, że pod uwagę bierze się najgłupsze jego użycie, moim faworytem jest "nikły feedback przedmiotów" w recenzji RIOT: Civil Unrest z obecnego numeru). Że niby nie ma takiego zakładu? Aha, bo to chodzi o to, że Berlin poszedł do korpo i do reszty przesiąkł korpomową? No OK, chociaż uważam, że takim kejsie lepiej będzie sfokusować się na treści tekstu, a nie wepchnięciu tam słówka "feedback", coby nie było fakapu podczas dedlajnu, bo kto będzie wtedy na bekapie? A tak bardziej poważnie, to byłbym uszczęśliwiony, gdyby redakcja bądź sam zainteresowany mogli udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Wszak w ostatnich trzech numerach w tekstach Berlina słówko to pojawiło się 3-4 razy, w dodatku w, lekko mówiąc, średnio pasującym/brzmiącym kontekście (jak w przypadku przytoczonego powyżej "nikłego feedbacku przedmiotów"). Można się domyśleć, o co chodzi, ale... to nie brzmi. To po prostu nie brzmi. Widząc brak ceny na chlebie w piekarni też skarżysz się na "brak feedbacku na chlebie"? Litości.
 4. Nie mam zbytnio pojęcia, czy to dobry temat na zadanie takiego pytania, ale czy możemy spodziewać się w CDA skanów roczników 2005 i 2006? Posiadam kilkanaście numerów z lat 2000-2006, ale kupuję CDA bez przerwy dopiero od połowy 2006 roku, więc chciałbym uzupełnić kolekcję, nawet jeśli jej połowa miałaby być w postaci cyfrowej
 5. Dwa pytania: czy Arcania jest spatchowana do najnowszej wersji? Oraz czy w najbliższym czasie dodatek do Arcanii trafi do CDA? Jak wiadomo, z gry zostało wycięte zakończenie, które pojawia się w dodatku, a nie chciałbym jej ukończyć i czekać rok na dodatek*. * - owszem, rozważam zakup dodatku przed jego ewentualnym pojawieniem się w CDA, stąd to pytanie
 6. Wiem, że nie przepadasz za Slayerem, ale interesuje mnie Twoja opinia na temat następujących utworów: - Raining Blood ( ) - Angel of Death ( http://www.youtube.com/watch?v=XNnaRHqtrDQ ) - South of Heaven ( ) - Seasons in the Abyss ( ) - Dead Skin Mask ( ) - Expendable Youth ( ) - Bloodline ( http://www.youtube.com/watch?v=BNUEhLavV2k&ob=av3e ) Zamieszczenie nieco lżejszych (jeżeli można tak mówić o utworach Slayera) utworów obok dwóch legendarnych dzieł jest celowe.
 7. 7 węgielków, -25% na Deus Ex: Human Revolution, -25% na Dead Island, 3x -25% na gry Valve, -33% na gry Valve, -50% na Drakensang, -50% na Revenge of the Titans, -50% na RoboBlitz. To wszystko zamienię na jakąkolwiek grę. Nick na Steamie: Gumisiek2.
 8. 5 węgielków, -25% na Dead Island, -25% na Deus Ex: Human Revolution, 3x -25% na gry Valve, -50% na Drakensang, -50% na Revenge of the Titans oraz -50% na RoboBlitz. Poszukuję gier, szczególnie The Orange Box lub Left 4 Dead. Nick na Steamie: Gumisiek2.
 9. Wymienię na gry lub węgielki dwie zniżki -25% na gry Valve, -25% na Dead Island oraz -50% na Revenge of the Titans. Nick na Steam: Gumisiek2.
 10. Jest to jedna ze zbroi, których brakowało fanom Gothica w G3, więc powinna mieć chyba lepsze statystyki niż +1 do ochrony przed wszystkim. Toć już ubranie farmera zapewnia lepszą ochronę. Ciekawe jak będzie z Pancerzem Świątynnym Angara.
 11. Parę screenów z Quest Packa: 1. Opcje dialogowe z nowym NPC - Lardo. KLIK 2. Bezi umiejętnie operuje ironią. KLIK 3. Niespodzianka, mapa wyspy Irdorath. Bohater paraduje w Pancerzu Cienia. KLIK 4. Kolejna z nowych zbroi, czyli Szata Nowicjusza. Pomimo świetnego wyglądu ma żałosne statystyki. KLIK
 12. Poradniki do moddingu Gothica, G2 i NK znajdziesz tutaj. Modding G3 to już wyższa szkoła jazdy, bez doświadczenia radzę Ci się za to nie zabierać.
 13. Łap Changelog http://www.megaupload.com/?d=Q8DNDANF
 14. Quest Pack 4 PL do Gothic 3 już do pobrania! LINK
 15. Xardas żyje i wróci w Arcanii. ZB nie przeszedłem, ale słyszałem, że jakiś Mag Ognia mówi, że Bezimienny wchłonął część mocy Xardasa, a nie przejął jego moce. Chyba że wróci jako Mag Ożywiniec, w co wątpię.
×
×
 • Create New...