Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Gwarancja Sony znajduje się w pudełku, gdzieś wśród tych papierów. Ale kupując na terenie EU masz jeszcze dwuletnią gwarancję (to się inaczej nazywa, ale z grubsza chodzi o to samo) na każdą elektronikę na podstawie paragonu. Pamiętaj więc o nim i gdyby coś się stało nie daj sobie wmówić że jest inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie,w PS3 od razu zostajesz przekierowany do pulpitu w którym wykonujesz wszystkie czynności.

2.Moim zdaniem nie bo wystarczy że podłączysz sie do sieci i możesz grać.

3.To sie zapisuje od razu na dysku pamięci ( ja na przykład mam 500 gb )

4.Nieumiem dokładnie odpowiedzieć na te pytanie ale powiem Ci że save-y zajmują mało miejsca.

5.Raczj tak. Możesz podłączyć konsole przez kabel HDMI i rozdzielczośc bedzie lepsza.

6.Spoko lubie pomagać innym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem aukcję używanej PS3 Slim (od sklepu) : http://allegro.pl/ps3-slim-250gb-nowka-skl...1567613191.html

Moje pytanie do ilu warto się licytować i czy w ogóle warto? Bo nie mam funduszy na nową konsolę, dlatego nowa raczej odpada.

I takie pytania ogólne :

1.Wsteczna kompatybilność z PSX i PS2 jest?

2.Czy będę miał kłopoty z grą po sieci jeśli podłącze PS3 do internetu radiowego?

3.Jaki router wybrać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Po wniosku że psp nie opłaca i że lepiej dołożyć i kupić ps3 mam parę pytań.Jak się gra w takie gry jak kilzone 3? Czy długo cza się przyzwyczajać do pada.Jak działa system trofeum czy jak kupię używaną grę to będę mógł grać w multi i dostawać te trofea i inne rzeczy?Czy gry są długie i czy nie ma problemu ze sprzedażą potem.Neta mam radiówkę i wejście co się wkręca do karty sieciowej i tu pytanko.Jak mogę tanio podłączyć neta do ps3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie się do poda to kwestia przejścia 2-3 gier, w FPS'y gra się świetnie. Trofea dostajesz za zrobienie odpowiednich wytycznych postawionych przez system np. zabij pod rząd 5 wrogów strzałem w głowę, osiągnij poziom 50, przejdź drugi etap na veteranie, graj w multi przez 5 dni, znajdź wszystkie pamiątki/kartki/laptopy itd. Długość gier to oczywiście indywidualna sprawa każdego tytułu, Call of Duty możesz przejść w 6 godzin, jakiegoś RPG'a w kilkadziesiąt. Niektóre gry (głównie wydawane przez EA) mają hasła, które pozwalają ściągnąć dodatkową zawartość, lub bez których w ogóle w multi nie pograsz. Gry można bez problemu sprzedawać, pożyczać itd. nie traci przy tym żadnej funkcjonalności (nie licząc tego kodu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj przedstawię jak ja zrozumiałem.Jak bym kupił kilzone3 używkę a chiał bym grać w multi to po prostu loguje się wybieram coś tam coś i i gram.Tylko jak bym kupił grę EA to musiał bym kupić kod jeśli by ta gra była używana.A co z netem?Normalnie go podłącze czy muszę kupić router i na kable prowadzić.

EDIT: czy do tego tv nie będę miał kłopotu przypiąć ps3 ...

bo mam problem przypiąć do niego aparat cyfrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w KZ3 wystarczy, że logujesz się na swoje konto PSN i możesz grać. W używkach gier: Dead Space 2, FIFA 11, UFC 2010, NfS: Hot Pursuit, BF: BC2(możesz grać normalnie, ale tylko na 4 mapach, po wykupieniu Vipa masz dostęp do wszystkich).

Co do internetu to normalnie wtykasz do konsoli. Tylko z jakiej firmy masz tą radiówkę? Bo np. w mojej musiałem dzwonić do firmy, żeby im podać MAC konsoli i wtedy dodawali ją do bazy danych mojego neta i działało dopiero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zamierzasz się zaopatrywać w używane kopie to radzę na początku sprawdzić czy gra wymaga zakupu dodatkowego ''unlocka'' potrzebnego do gry w multi. O ile początkowo były to wyjątkowe przypadki to teraz oprócz gier EA ideę jednorazowego kodu do multi podejmuje coraz więcej wydawców. Z tego co wiem to gry od THQ (Homefront, WWE SmackDown vs. Raw 2011) wymagają kodu do gry w multi. Ostatnio Sony wystrzeliło z online pass do SOCOM4. Wydawałoby się, że to tylko jednorazowy wybryk, ale warto pamiętać, że wydany już w Japonii (w Europie latem) White Knight Chronicles 2 również wymaga Online Pass. Jeśli tak dalej pójdzie to nie zdziwiłbym się, gdyby podobny patent został zastosowany w Uncharted 3. Niby to tylko 40-50zł (a ceny używanych kopii takich gier są odpowiednio niższe), ale jednak dla zwolenników wtórnego rynku (np. dla mnie) jest to lekki kopniak w tyłek. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Rozumiem.Internet mam z faith.net ten droższy za ok 50zł.Jeśli tak będzie z tymi kodami to już bardziej będzie się opylało kupić nówkę.A co z moim tv?Pasuje?Bo mam problem z podpięciem cyfrówki a o konsoli to już nie wspomnę.Co sądzicie o tym kablu http://allegro.pl/kabel-hdmi-1-4-a-3d-full...1568037817.html na bajerach mi nie zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolowcy! Jako, że ciężką pracą w kołchozie uzbierałem na PS3, będzie sprzęt ten kupiony w niedługim czasie.

Wybieram z serwisu gram.pl ( sprawdzona firma) model 160GB oraz dokupuję grę Grand Theft Auto IV z dodatkami.

Mam kilka pytań przed zakupem do Was:

1. W mieszkaniu mam dwa telewizory. Jakiś LCD rodziców i kineskopowy Philips w moim pokoju. Podpięcie do LCD nie stanowi problemu ( HDMI i jedziemy, gdy nikogo na chacie nie ma akurat), schody robią się przy telewizorze, który będzie najczęściej używany do grania w te demoniczne gry! Zaglądając mojemu Filipsowi pod tyłek, widzę że ma wejście Euro ( ja wiem, mało odkrywcze). Przeczytałem gdzieś, że w zestawie jest kabel, który z przejściówką robi właśnie za Euro. Jaka jest jakość tej zabawy? Muszę kupować oddzielnie mimo to kabel do Philipsa?

2. Czy korzystanie z PS3 na telewizorze kineskopowym rzeczywiście może popsuć konsolę?

3. Pomyślałem, że już teraz zarejestruję się na PSNie, by na konsoli tylko wklepać nick i hasło. Okazuje się, że oficjalna stronka PS ma problem. Otóż nie idzie się rejestrować w tej usłudze już któryś dzień z kolei. Cały czas to głupie " ??????????? ??????????????????????????. Oszaleć można! Czyż to nie jest dalej echo ataku hakerów?

4. Kupuję konsolkę, chcę być fajny i spraszam do znajomych wszystkich, których nick podany jest w sygnaturce. Załóżmy, że ktoś się zlituje i zaakceptuje mnie ( to w ogóle dziala na takiej zasadzie?). Pytanie moje jest ogólnikowe: Jak wyglądają funkcje społecznościowe? Są jakieś chaty? Umawianie się na partyjkę w coś? Co to ten PS Home? Płatne toto?

5.Załóżmy, że PS4 wychodzi w 2015. Co wtedy stanie się z trofeami, serwerami i ogólnie korzystaniem z PS3? To, że po premierze nowego Plejaka użytkownicy obecnej będą dostawali tylko nowe FIFY, jest mi oczywiste.

Pozdro i dzięki za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W mieszkaniu mam dwa telewizory. Jakiś LCD rodziców i kineskopowy Philips w moim pokoju. Podpięcie do LCD nie stanowi problemu ( HDMI i jedziemy, gdy nikogo na chacie nie ma akurat), schody robią się przy telewizorze, który będzie najczęściej używany do grania w te demoniczne gry! Zaglądając mojemu Filipsowi pod tyłek, widzę że ma wejście Euro ( ja wiem, mało odkrywcze). Przeczytałem gdzieś, że w zestawie jest kabel, który z przejściówką robi właśnie za Euro. Jaka jest jakość tej zabawy? Muszę kupować oddzielnie mimo to kabel do Philipsa?

>>> Jakość przede wszystkim jest SD. Co do okablowania, to nie wiem. Ja mam jeszcze model 40GB i u mnie był tylko kabelek Cinch z przejściówką na Euro (plus oczywiście do zasilania i do pada). Nie mam pojęcia, jak to jest w nowych...

2. Czy korzystanie z PS3 na telewizorze kineskopowym rzeczywiście może popsuć konsolę?

>>>Że niby co? :huh: Oczywiście, że nie...

3. Pomyślałem, że już teraz zarejestruję się na PSNie, by na konsoli tylko wklepać nick i hasło. Okazuje się, że oficjalna stronka PS ma problem. Otóż nie idzie się rejestrować w tej usłudze już któryś dzień z kolei. Cały czas to głupie " ??????????? ??????????????????????????. Oszaleć można! Czyż to nie jest dalej echo ataku hakerów?

>>>Chyba tak. W każdym razie nie powinno być problemów z rejestracją z konsoli...

4. Kupuję konsolkę, chcę być fajny i spraszam do znajomych wszystkich, których nick podany jest w sygnaturce. Załóżmy, że ktoś się zlituje i zaakceptuje mnie ( to w ogóle dziala na takiej zasadzie?). Pytanie moje jest ogólnikowe: Jak wyglądają funkcje społecznościowe? Są jakieś chaty? Umawianie się na partyjkę w coś? Co to ten PS Home? Płatne toto?

>>>Normalnie. Zapraszasz kogoś do znajumych (jako wiadomość - możesz przy okazji napisać dlaczego :wink:) i dodaje Ci go jako "oczekuje na zaakceptowanie". Jeśli akceptuje, to pojawia sie jako znajomy - jeśli nie, to znika z listy.

Jakiś czat jest, ale ja w sumie korzystam tylko z PW.

HOME to taki odpowiednik Second Life'a, tylko bez tworzenia własnych rzeczy. Tworzysz awatara, dostajesz mieszkanie i "integrujesz się" z ludźmi. Większość "większych" gier ma swoje "przestrzenie" - czasem z minigierkami, jest kino, w którym lecą trailery (w US to nawet anime puszczali - tylko nie wiem czy całe, czy tylko pojedyncze odcinki jako reklama). Ogólnie popierdółka, ale potrafi być miła (zwłaszcza jak ktoś jest "item whore" i lubi przeszukiwać wszystkie zakątki w poszukiwaniu ubrań do awatara i rzeczy do mieszkania :icon_twisted:)

5.Załóżmy, że PS4 wychodzi w 2015. Co wtedy stanie się z trofeami, serwerami i ogólnie korzystaniem z PS3? To, że po premierze nowego Plejaka użytkownicy obecnej będą dostawali tylko nowe FIFY, jest mi oczywiste.

>>>Nie umiem przepowiadać przyszłości, ale konta pewnie będą te same, a i serwery do co popularniejszych gier będą stać przynajmniej trochę po premierze PS4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...