Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Dzięki za sugestie. Mam jeszcze pytanie odnośnie gniazda HD. Mój telewizor ma tylko jedno wejście HD, pod które mam podpięty dekoder telewizji N. Czy taki przełącznik załatwi sprawę, żeby podłączyć konsolę i dekoder do jednego gniazda?

http://allegro.pl/przelacznik-hdmi-automat...1414637394.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinien zadziałać, nic tam skomplikowanego w zasadzie nie ma. Mogą być podłączone 3 źródła, a przełącznikiem jedynie wybierasz które ma być w danym momencie aktywne . Poszukaj na TV czy może gdzieś nie są upchnięte gniazda HDMI. Ja mam jedno z boku, a 2 albo 3 z tyłu gdzie bym się ich w ogóle nie spodziewał, a dowiedziałem się o nich przypadkowo czytając coś na necie o moim TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście już kiedyś, ze nie każdą grę na PS3 można zainstalować na konsoli. Zastanawiam się nad kupnem konsoli i ta z dyskiem 160 GB jest sporo tańsza niż 320, a nie chcę, żeby miejsce na dysku się marnowało. W związku z tym, jak możecie to podajcie mi listę tych tytułów, które można zainstalować na PS3. Chodzi mi o następujące gry: GoW'y, Uncharted'y, NFS: HP, Killzone'y, Fify, Tekkeny, Castlevania:LoS. To są oczywiście przykłady, więc dodatkowo dodane gry mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Dopóki masz płytkę, możesz grać, ile wlezie. Co prawda chodziły ostatnio pogłoski o pięciu serialach do gier, ale na razie nic takiego nie obowiązuje.

Jeśli miałeś do gry dołączone kody, np. na dodatkowe bronie, to nie będziesz mógł tego sprzedać razem z grą - po aktywacji zostają przypisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu zamierzam kupic sobie PS3, wobec tego mam kilka pytań:

1. Czy na konsoli można oglądać filmy bez połączenia z internetem?

2. Czy Internet w konsoli jest płatny?

3. Czy PS3 można bezprzewodowo podłączyć do Internetu(mam modem)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że nie przeszukałem całego forum i nie szukałem odpowiednich informacji, ale mam obecnie nie małe problemy z netem. Proszę was o wyrozumiałość.

1. Jak wersja PS3 jest najlepsza?

2. Internet można podłączyć na wszystkie takie same sposoby jak komputer?

3. Jak długo będą wydawane gry na PS3? Długą będą wychodziły takie superprodukcje jak przyszły Battlefield 3?

4. Jak się ma grafika w grach? Jest porównywalna jak na PC? Np. Battlefield Bad Company 2.

5. Mogę podłączyć PS3 do monitora Hyundai?

Jeszcze raz wybaczcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Slim, wielkość dysku nie ma znaczenia.

2. Można albo po kablu, albo przez WIFI.

3. Nie wiadomo ile konsola będzie żyć, ale na pewno dobrych gier nie zabraknie.

4. Tak, jest prawie taka sama w BC2, ja nie zauważyłem róznic jakoś.

5. Zależy jakiego. Model podaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile będzie żyć... najnowsze gry będą na nią wydawane przynajmniej przez 2 lata?

Monitor to dokładnie:

X244W

Part No.: X224WAS+

22"

TFT LCD

1680x1050@60Hz

Chcę kupić konsolę, ponieważ nie mam kasy na ciągłe ulepszanie kompa. I jak chcę patrzeć w przyszłość to PS3 wydaje się najlepsze - ale właśnie na ile w przyszłość. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wsparcie PS3 nie ma się co martwić. Sony zapowiadało 10 letni cykl życia PS3. Minęły raptem cztery lata od premiery. Poza tym szybkie zakończenie produkowania konsolki Sony, było by nieopłacalne dla developerów. Do tej pory multiplatformowi developerzy mają problemy z obeznaniem architektury PS3 :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, iż w innym wątku trafiłem na pewną wypowiedź, wrócił do mnie pomysł kupna PS3. Jak uważacie, czy 21,5'' monitor BenQ [E2220HD] z wejściem HDMI da radę przy grach na konsolę (tj. na PS3 bo nad X0 się nie zastanawiam ^^), czy okaże się że jednak jest zbyt mały i tytuły będą niegrywalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę Was zapytać o pewną rzecz, a mianowicie: Na PC system zabezpieczeń można " wykiwać" w taki sposób, że wkłada się płytkę z grą, czeka, aż ta się uruchomi, a następnie się ją wyjmuje ( bo po co ma ona nam tam w napędzie latać, skoro zwiększy się jej okres żywotności) i spokojnie można pograć.

Czy na PS3 możliwy jest ten sam zabieg, by nie katować nietanich płyt z grami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pozwolę sobie zadać jeszcze trzy pytania, gdyż planuję zakup PS3:

1) Czym dokładnie jest dashboard? Błąd krytyczny gry? Błąd konsoli?

2) Kupując grę ( choćby GTA IV czy Heavy Rain) gdzie znajdę wymagania na konkretne trofea?

3) Można prosić o adresy jakiś ciekawych stronek poświęconych gamingowi na konsoli Sony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Dashboard to jakby główne menu konsoli.

2 - W menu 'Games' znajdziesz 'Trophy Collection'. Po włączeniu gry wciskasz przycisk PS na padzie i tam też gdzieś chyba to jest.

3 - Ja odwiedzam w zasadzie tylko Playstation Blog - http://blog.us.playstation.com/. Warte uwagi jest jeszcze może http://www.ps3site.pl/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo lepiej www.ps3trophy.org

Rozwaliły mnie dwa trofea z Little Big Planet 2 :D Trzeba zagrać przed 9 i zagrać po 21 :D :D

Wielkie dzięki!!

Mam jeszcze małe ( i ostatnie, przynajmniej na najbliższy czas) pytanie. Pewnie jedno z dziwniejszych: Czy na PlayStation 3 wyszła jakaś gra z uniwersum Mario? Szukałem w sieci, ale jedyna rzecz na jaką natrafiłem to konwersja starusieńkiego Mario Brosa z NESa na konsolę Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądałem ulotkę z Carrefoura i zobaczyłem, że w ofercie od jutra będzie PS3 250 GB + obie części Uncharted + kabel HDMI za 999 zł. Cena jest bardzo przystępna, ale... To mogą być jakieś jedne z pierwszych modeli Slim czy może istnieją inne haczyki? Jak sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu promocja i to bardzo korzystna. Jak ktoś nie ma to niech bierze, bo się naprawdę opłaca. Sama konsola kosztuje 1000zł+gry nowe 150zł+kabel HDMI 50zł, razem osobno wyszłoby 1200zł, a tutaj jest za równy 1000. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogą być jakieś jedne z pierwszych modeli Slim

Slimki są w zasadzie bezawaryjne. Przegrzanie w nowych konsolach to niesamowity pech/wada konstrukcyjna/celowy zabieg (nie pytaj ;p). Nawet długi czas pracy konsoli przy dobrze wentylowanym pomieszczeniu nie robi różnicy. 999zł za ten zestaw to naprawdę dobra oferta. Ostatnio coś się mówi o planowanej przez Sony obniżce ceny PS3, ale wątpię, żeby w przypadku pojawienia się takowej było, aż tak tanio. Jeśli ktoś planuje kupno to ta oferta jest fenomenalna. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...