Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

http://youtu.be/jwSt4yYp9Qc

Co za prostactwo, zamiast podziękować za grę reprezentacji Kataru i pogodzić się z przegraną to pokazują swoje chamstwo. U siebie nie doszukują się błędów tylko od razu po przegranej z pretensjami do sędziego, bo niezasłużenie uznali przeciwnikom gola. Powinni zrobić naszej reprezentacji lekcję fair play. Wtyd mi czasem, że jestem Polakiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem z piłki ręcznej, ale chyba nie muszę by stwierdzić, że jednak sędziowanie było niekorzystne dla Polaków i po kilku upomnieniach niektórzy pewnie bali się kontaktu z przeciwnikiem, by znów nie dostać kary.

Chociaż gdybyśmy rzucali w bramkę, a nie w bramkarza oraz słupki i poprzeczkę, to i tak wygralibyśmy kilkoma golami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem nowe cdaction

na swą obronę dodam że interesuje mnie tylko ebook o polskich grach, Bartosz Kluska dobrze pisze i zasługuje na więcej uwagi (w ogóle dlaczego to nie ukazało się drukiem?)

"Sosnowiec 2014" i masz odpowiedź. :) Poza tym kupowanie CDA, na kilka dni przed premierą kolejnego numeru jest passe. :) Kupuje się w pierwszy - drugi dzień po premierze, albo wcale. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonim gry której rozgrywka nie jest zależna od jakiegokolwiek gracza. Jak super moderator oficjalnego forum najlepiej sprzedającej się gazety o grach komputerowych i konsolowych w polsce cd action nie wie nic o grach to ja nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AjHLyrC.jpg

Normalnie nie popieram poglądów typu "matura i studia tylko dla elit" ale w takich sytuacjach zmieniam jednak zdanie.

Fun fact: wszystkie 4 panie na swoich profilowych wyglądają jak tapeciary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...