Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Wnoszę o suspendowanie lub pozbawienie użytkownika Abyss uprawnień moderatorskich w związku z jego karygodną postawą wobec drugiego użytkownika tj. mnie w komentarzach pod wpisem na moim blogu, link:

http://forum.cdactio...#comment_363205

Nie przywykłem do bycia oskarżanym o co najmniej złe intencje a wręcz o "trollowanie" i nie życzę sobie zwrotów typu "szczekasz gdzieś na dole". Oczekuję rozpatrzenia sprawy i satysfakcji.

Jesus Christ, Abyss! Po co w ogóle zaczynałeś?! Teraz ta błazenada będzie się ciągnąć w nieskończoność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLIK

>kup 110-metrowe (bo czemu nie XD) mieszkanie za circa milion za kredyt we frankach

>tate przestaje płacić raty

>bank montuje dług.iso

>polsko pomusz pls

Ma 110 metrów, ale mnóstwo miejsca zajmują schody, więc tej przestrzeni się nie czuje. Ma balkon, na którym mogę palić papierosy i jest na Woli. Blisko domu, w którym spędziłam dzieciństwo (...) Nigdy wcześniej nie miałam swojego mieszkania. Mogłam zacząć od kawalerki, ale pomyślałam, że skoro mam spłacać kredyt przez 30 lat, to lepiej mieć duże, dwupoziomowe mieszkanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzieś mam ludzi, którzy brali kredyt we frankach. Wtedy chcieli zaoszczędzić, więc wzięli w obcej walucie. Byli świadomi, że jego kurs ma wpływ na wysokość rat, więc korzystali z okazji. Sytuacja na rynku się zmieniła i mają teraz lipę. Life is brutal, chytry dwa razy traci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...