Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

@Up Ale tu przede wszystkim chodzi o to, że He-Man również jest nieproporcjonalny, nie ma co roztrząsać innych aspektów sprawy wink_prosty.gif. Np. zerknij na jego łydki. Mają chyba taki obwód jak jego uda. To samo z proporcją przedramię-biceps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wszyscy wiedzą że nie da się w zdrowy sposób doprowadzić do wyglądu he-mana, ale małe dziewczynki niekoniecznie wiedzą że nie da się wyglądać jak barbie (albo Anja Rubik) bez konsekwencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wszyscy wiedzą że nie da się w zdrowy sposób doprowadzić do wyglądu he-mana, ale małe dziewczynki niekoniecznie wiedzą że nie da się wyglądać jak barbie (albo Anja Rubik) bez konsekwencji.

Nevka bzdury piszesz jak diabli, niemal zahaczając o poziom Trepla... Czyli 8 letni chłopcy zafascynowani np. zawodami Strongmanów z miejsca mają wiedzę na temat sterydów anabolicznych - aha, git gut dziewczyno ok.gif. Swoją drogą nawet kiedyś oglądałem dokument, który udowadnia to o czym piszę.

Chociaż w sumie przykład zawodów Strongmanów jest raczej błędem z mojej strony. Oni nie są nie wiadomo jak wyrzeźbieni. Ale jak już taki chłopaczek ogląda wyżej wspomnianego He-Mana czy bawi się jakimiś figurkami, które często przedstawiają podobny poziom myślenia co przy projekcie Barbie, to już problem jest.

Tzn. problem z logiką feministek. Ja tam nie wierzę, że dzieciaki jak wyrastają dalej żyją w przeświadczeniu, że muszą wyglądać jak ich dziecięce ideały. Ot feministyczne fanzolenie i szukanie dziury w całym.

@PS: Poza tym takie rozumowanie z miejsca zakłada, że dziewczynki są głupsze od chłopców, skoro te drugie nie zdają sobie sprawy z tego, że z ich Barbie jest coś nie tak, a chłopcy od razu wiedzą jak to się koksi. Właśnie się strollowałaś moja droga trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PS: Poza tym takie rozumowanie z miejsca zakłada, że dziewczynki są głupsze od chłopców, skoro te drugie nie zdają sobie sprawy z tego, że z ich Barbie jest coś nie tak, a chłopcy od razu wiedzą jak to się koksi. Właśnie się strollowałaś moja droga trollface.gif

5430713+_94d8d02a8a5ceac3d4c9fca453f522b6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...