Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Zresztą wolałbym prezydenta znającego się na gospodarce i nie mającego pojęcia o ekologii, niż kogoś zmieszanego w aferę z wyciekiem danych bezpieczeństwa państwa i kilku innych do tego trzymającego się dla kariery męża, który zdradzał ją z asystentką i kilkoma innymi paniami. 

2 minuty temu, Elano napisał:

Idiotyczne hasło skierowane do równie idiotycznych wyborców. 

"Będę pierwszą kobietą prezydentem", ciekawe jacy idioci na to polecieli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No równie głupie, ale nie żebym ja w jakikolwiek sposób popierał Clinton xD Wiem, że brzmi to bezpiecznie, ale naprawdę fatalni byli kandydaci w tych wyborach. A można było postawić na Sandersa, ale nie, dajmy Clinton, która jest idealny workiem do obijania. 

1 minutę temu, MasterKondi napisał:

Zresztą wolałbym prezydenta znającego się na gospodarce i nie mającego pojęcia o ekologii

To są obecnie bardzo ściśle powiązane sprawy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MasterKondi napisał:

Bardziej bym to traktował jako chwyt czysto propagandowy na zdobycie głosów. I wzmocnienie przemysłu. 

to w końcu chwyt propagandowy czy wzmocnienie przemysłu?

PS http://www.cbsnews.com/news/leading-climate-change-denier-among-those-on-trumps-environmental-team/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elano napisał:

To są obecnie bardzo ściśle powiązane sprawy. 

Pewnie tak, zresztą Trump nagle nie wywróci systemu do góry i rozporządzi budowy elektrowni węglowych. A i firmy pewnie też nie wprowadzą takich zmian nie chcą niszczyć sobie wizerunku. 

 

3 minuty temu, Sermaciej napisał:

to w końcu chwyt propagandowy czy wzmocnienie przemysłu?

A nie może być i jedno i drugie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MasterKondi napisał:

A nie może być i jedno i drugie? 

no czekaj, masz dwie opcje

  • sceptycyzm Trumpa w sprawie AGO jest nieszkodliwy, bo to tylko propaganda i nic nie zrobi
  • sceptycyzm Trumpa w sprawie AGO pomoże przemysłowi przez złagodzenie polityki klimatycznej, czyli będzie bardzo szkodliwy dla świata i nie będzie wyłącznie propagandowy
     
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negowanie globalnego ocieplenia jest zarówno chwytem propagandowym do zdobycia głosów, jak i możliwością wzmocnienia przemysu. Wytłumacz mi zatem czemu nie może to być jedno i drugie. Coś mi się wydaje, że nie zrozumialeś mojego stwierdzenia, a ja nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałeś to w taki sposób, jakby propagandowe negowanie antropogenicznego globalnego ocieplenia było czymś lepszym od zwyczajnego jego negowania

 

swoją drogą:

http://www.forbes.com/sites/shaenamontanari/2016/11/10/vp-elect-mike-pence-does-not-accept-evolution-heres-why-that-matters/#450c98661977

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2016 o 17:32, FaceDancer napisał:

W kontekście NAFTY. Jedno proste pytanie, które powinno podsumować naszą dyskusję. Skoro jest to tak opłacalny biznes, to czemu żaden inny kraj spoza Ameryki Płn. się na to nie skusił?

ej, czemu żaden kraj spoza Ameryki Północnej nie skusił się na North American Free Trade Agreement?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, OnceAThief napisał:

 

10 godzin temu, Kathai_Nanjika napisał:

Co jest nie tak z tą grą?

 

10 godzin temu, nerf0 napisał:

pewnie po prostu jest ch****a

Nie tak jest z tą grą konkretnie to, że mi przypomnieliście selfie jakie wczoraj wrzucił Jim Sterling w odpowiedzi na premierę i teraz odechciało mi się jeść przynajmniej do jutra i w ogóle szczęście że jestem jeszcze na czczo.

Naprawdę nie wyszukujcie tego zdjęcia i nie jest to jakieś cha cha bait, tylko po prostu niesamowicie obleśne i obrzydliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...