Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

to w końcu pokazało czyji wyborcy to tak naprawdę patologia.

no racja, bo przecież obie strony przegrały wybory i obie grupy wyborców reagowały na przegraną swojego kandydata XD

poza tym szkalowanie Trumpa, klimatycznego denialisty i protekcjonisty (a to tylko dwie z jego głównych zalet), to nie tylko obowiązek człowieka z rozumem, ale i przyjemność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o ironiczne pokazanie przeciwników Trumpa, którzy jego jak i jego wyborców nazywali rasistami i bandą nazioli. W tym wypadku celowo zastosowałem tą hiperbolę. Oczywiście nie uważam wszystkich przeciwników Trumpa za skończonych idiotów, ale tych strajkujących wspomnianych w temacie jak najbardziej. A co do Trupa to polecam ten artykuł dość fajny. http://www.spidersweb.pl/2016/11/donlad-trump-gazeta-tvn-onet.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sermaciej napisał:

W sumie nie wiem co w tej stronie takiego złego bo to pierwszy artykuł jaki tam przeczytałem. 

Zresztą;

>ocenianie prezydenta tydzień po jego wyborze.

I w sumie jestem prawie pewien, że Trump nie będzie złym prezydentem, co najgorzej przeciętnym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MasterKondi napisał:

ocenianie prezydenta tydzień po jego wyborze.

no racja, bo nie można oceniać jego obietnic XD

1 minutę temu, MasterKondi napisał:

I w sumie jestem prawie pewien, że Trump nie będzie złym prezydentem, co najgorzej przeciętnym. 

albo będzie najgorszym prezydentem, albo bardzo mocno będzie uprawiać miłość analną ze swoimi wyborcami, nie spełniając większości obietnic

nie ukrywam, że ta druga wersja jest lepsza dla świata i USA 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi jego program nie wydaję się być tak zły jak to oceniają niektórzy, ba spora jego część wydaje mi się by bardzo dobra. Może nie tyle dla świata co dla USA, i w przeciwieństwie do mediów nie widzę zagrożenia dla polski ze strony Trumpa. Co najwyżej ze strony naszego durnego rządu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MasterKondi napisał:

spora jego część wydaje mi się by bardzo dobra.

to znaczy która?

7 minut temu, MasterKondi napisał:

Może nie tyle dla świata co dla USA

bo USA częścią świata nie jest

7 minut temu, MasterKondi napisał:

w przeciwieństwie do mediów nie widzę zagrożenia dla polski ze strony Trumpa

bo osłabienie NATO się nie liczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sermaciej napisał:

bo USA częścią świata nie jest

Lel nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi. 

Co do NATO, to Trump słusznie widzi, że trzeba przeprowadzić w nim spore zmiany. I Przywrócenie ochrony rakietowej Polski i Czech raczej zagrożeniem nie jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MasterKondi napisał:

Lel nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi. 

wiem o co ci chodzi - wydaje ci się, że można jednocześnie zaszkodzić całemu światu i pomóc sobie, ale to tak w większości kwestii nie działa

i dalej nie napisałeś, co konkretnie z programu Trumpa ci się podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MasterKondi napisał:

dobrym pomysłem wydaje się być dogadanie się z Rosją, oraz wzmocnienie gospodarki

myślenie na poziomie pięciolatka - to nie pomysły, tylko hasełka dla elektoratu

pomysłem by było, gdyby powiedział jak dokładnie się dogada z Rosją, a nie "ja się z nim dogadam bo ja umiem się dogadywać hehe"

a plan gospodarczy Trumpa raczej nie jest korzystny dla gospodarki, w szczególności kwestie związane ze środowiskiem

5 minut temu, MasterKondi napisał:

Już o walce z terroryzmem nie wspomnę. 

znów hasełko - każdy może sobie powiedzieć, że zniszczy ISIS, ale walka z terroryzmem wymaga czegoś więcej niż hasełek, do tego łatwo może przerodzić się w eskalację (vide Bush i jego geniusz strategiczny, który doprowadził do powstania ISIS właśnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie spodziewałem się, że oczekujesz nakreślenia dokładnego planu wszelkich założeń tego programu i tak dalej. Więc podałem jego główne założenia, Jakoś nie chcę mi się za bardzo rozpisywać i dokładnie szukać przemówień Trumpa więc zostawię cię z niedosytem, bo w sumie i tak pewnie bym cię nie przekonał. Ale skoro uważasz, że Clinton byłaby lepszym prezydentem niż on w taki razie mógłbyś mi łaskawe odpowiedzieć dlaczego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MasterKondi napisał:

Jakoś nie chcę mi się za bardzo rozpisywać i dokładnie szukać przemówień Trumpa więc zostawię cię z niedosytem

Pls, przyznaj się, że po prostu nie znasz dokładniejszych planów Trumpa.

Co w sumie nie byłoby dziwne, bo on nie ma zbyt wielu dokładniejszych planów, same populizmy na poziomie "zapobiegnę terroryzmowi na świecie". A tłum dostaje orgazmu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasterKondi napisał:

Więc podałem jego główne założenia

nie podałeś jego założeń, bo założeniem nie jest "naprawimy gospodarkę, mejk amerika [beeep] yeah again"

3 godziny temu, MasterKondi napisał:

Ale skoro uważasz, że Clinton byłaby lepszym prezydentem niż on w taki razie mógłbyś mi łaskawe odpowiedzieć dlaczego? 

bo nie jest denialistką klimatyczną i z grubsza kontynuowałaby politykę Obamy w większości kwestii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Elano napisał:

Pls, przyznaj się, że po prostu nie znasz dokładniejszych planów Trumpa.

Co w sumie nie byłoby dziwne, bo on nie ma zbyt wielu dokładniejszych planów, same populizmy na poziomie "zapobiegnę terroryzmowi na świecie". A tłum dostaje orgazmu. 

Tak przyznaję się, chociaż nie jednak się nie przyznaje. Ale i tak nic więcej nie napiszę i raczej dlatego, że jestem dość leniwy. Zresztą i tak podałem jego główne założenia( pewnie zaraz Maciek powie, że nie i rzuci jakieś dziwne słowo), i nie mając was za głupców nie muszę rozpisywać dokładnych planów, bo zakładam, że skoro nie popieracie Trumpa to już znacie jego program, a nie opieracie się na medialnym lamencie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MasterKondi napisał:

Zresztą i tak podałem jego główne założenia( pewnie zaraz Maciek powie, że nie

bo co to za założenie "naprawi gospodarkę i zwalczy terroryzm", to są tylko pobożne życzenia

9 minut temu, MasterKondi napisał:

skoro nie popieracie Trumpa to już znacie jego program

w przeciwieństwie do ciebie i wielu innych zwolenników trumpa XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...