Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

5 godzin temu, Abyss napisał:

I szkalują niczym papieża. Przez ten film to mi się dzisiaj pojawiło w polecanych. Cała sprawa to krincz w najczystszej postaci.

 

w sumie to śmieszne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój umysł stara się ogarnąć fakt, że religijnych dewotów i dewotki dopuszcza się w pobliże strefy takiej jak edukacja albo medycyna. Żaden racjonalnie myślący człowiek nie może sądzić, że to dobry pomysł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnosc siebie trzeba z czegos czerpac. Normalny facet ma pewnosc siebie wynikajaca z atencji od plci przeciwnej, wygladu, bajery. Ja tego nie mam wiec postanowilem przeczekac az jakas dziewczyna mnie zechce taki jaki jestem

Widać pewność siebie faktycznie jest ważna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xysiu napisał:

Jakby to był jakiś problem.

Wiesz... jak ktoś mi mówi że jest ode mnie ileś tam cm wyższy, a potem się okazuje że patrzę na niego niemal z góry, to jednak jest problem. Choćby problem kłamstwa. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, nevya napisał:

Wiesz... jak ktoś mi mówi że jest ode mnie ileś tam cm wyższy, a potem się okazuje że patrzę na niego niemal z góry, to jednak jest problem. Choćby problem kłamstwa. :P

Nie nie, mam na myśli sytuację, kiedy ktoś by Ci powiedział ile ma wzrostu i tyle miał. Czy wtedy byłby to dla Ciebie, jako dziewczyny, poważny problem? Kłamstwo to oczywiście inna sytuacja.

 

@yojc: no dobra, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xysiu napisał:

Nie nie, mam na myśli sytuację, kiedy ktoś by Ci powiedział ile ma wzrostu i tyle miał. Czy wtedy byłby to dla Ciebie, jako dziewczyny, poważny problem? Kłamstwo to oczywiście inna sytuacja.

Znam parę dziewczyn które nie wyobrażają sobie związku z niższym facetem. Znam też takie które są w związku z niższym, znam też takie które są w parze w praktycznie jednym wzroście. 
Kwestia gustu, podobnie jak preferencje względem koloru włosów itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...