Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Ech, ja wiem, że się droczysz. :P

Ale myślałem, że będę mógł się popisać wiedzą o komiksach, a tu [beeep], voda ograniczył się tylko do kaczorów donaldów (nieamerykańskie) i Star Wars Komiksów (amerykańskie). No nic, chyba pora zmienić forum na inne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JamesVoo napisał:

Załóż z 8azylem forum o komiksach

bzyl panoszy się już na Forum Gildii Komiksu. Dlatego tam nie zaglądam.

3 minuty temu, Stillborn napisał:

o co chodzi z tym Occupy Avengers

"Occupy" w tytule nawiązuje chyba do tej całej akcji z "occupy wall street" czy jak to się nazywało. Czyli Marvel trochę się "spóźnił" z wydaniem komiksu o takim tytule. Obecnie mogłoby się to nazywać troszkę inaczej. A sam komiks ma w założeniu poruszać współczesne, aktualne problemy, jakie doskwierają obywatelom amerykańskim na amerykańskiej ziemi.
Rzecz w tym, że, według recenzji, Occupy Avengers próbuje naśladować klasyk komiksów superhero wydany przez DC Comics w latach '70 (?) ubiegłego wieku, czyli Green Lantern/Green Arrow: Hard-Travelling Heroes. I, co więcej, nie naśladuje klasyka udanie. Sam nie czytałem, więc nie mogę mówić czy jest dobre, czy nie. :)
Tak szczerze mówiąc nie wiem, dlaczego zdjęcie z tym komiksem trafiło do tego freda, gdzie tu krincz itp... Może poza faktem, że Marvel spóźnił się z tytułem serii, o czym wcześniej wspomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sermaciej napisał:

lel, dziei kuraczenom robią z nią wywiady XD

I szkalują niczym papieża. Przez ten film to mi się dzisiaj pojawiło w polecanych. Cała sprawa to krincz w najczystszej postaci.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...