Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

14 minut temu, Rankin napisał:

najbardziej SFW jak można się wyrazić jest w podsumowaniu na ich koncie twitter

https://twitter.com/wikileaks/status/794450623404113920

" The Podestas' "Spirit Cooking" dinner? It's not what you think. It's blood, sperm and breastmilk. But mostly blood. "

Teraz trochę żałuję, że pytałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sermaciej napisał:

nie widzę krinczu

Czyli akcje typu "zabierz babci dowód" to dla ciebie też normalka?
Jak dla mnie typowe działanie przeciw demokracji, co jest dodatkowo ironiczne biorąc pod uwagę to, że LCV w większości popiera Partię Demokratyczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xerber napisał:

Czyli akcje typu "zabierz babci dowód" to dla ciebie też normalka?

uniemożliwienie komuś zagłosowania != zniechęcanie do głosowania na kandydatów spoza głównych partii

3 minuty temu, Xerber napisał:

Jak dla mnie typowe działanie przeciw demokracji

jest to namawianie do oddania legalnego głosu w demokratycznych wyborach, nie ma w tym nic przeciwko demokracji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnie masz wrażenie, że wszystkie ogłoszenia są identyczne. Boli Cię głowa, bo jest ich mnóstwo, nie wiesz co wybrać. Spokojnie. Pomogę CI!”

Wiem że śpieszysz się do przeglądania kolejnych, dlatego zabieraj się do czytania naszego ogłoszenia, czas to hajs a hajs musi się zgadzać!

Nie zamierzam obiecywać Ci „złotych gór”, laserów czy muzyki Disco Polo w tle, bo te rzeczy widziałeś już w poprzednich ogłoszeniach.

To o co Cię proszę, to wyobrażenie sobie miejsca pracy w którym będziesz miał mega frajdę i poznasz świetnych ludzi. Pytasz gdzie?

W Nowym Oddziale Vectry w Gdyni!

Nie ważne jest to, że nie masz doświadczenia, najważniejsze abyś:
• Miał chęci i uśmiechał się jak po zjedzeniu sałatki z żyletek?:)
• Umiał pracować z komputerem – czyli wiesz co to jest Word i nie kładziesz sera przy myszce.
• Był komunikatywny – więc na usłyszane „Cześć” dopowiadasz „Siema co u Ciebie?” zamiast patrzeć w smartfona i łapać kolejne Czarizardy czy Pikaczu.

Myślisz sobie „Świetnie! – spełniam wymagania ale co z tego będę miał?” Śpieszę z odpowiedzią:
• Po pierwsze: Szkolenie –dzięki któremu będziesz potrafił rozmawiać przez telefon jak Leonardo Di Caprio w Wilku z Wall Street – czyli sprzedaż piasek na pustyni, śnieg Eskimosowi czy grzebień łysemu.
• Po drugie: Oprócz podstawy wypłaty zarobisz prowizję, dzięki której będzie Cię stać na co najmniej Golfa Trójkę i telefon z logiem nadgryzionej gruszki czy wakacje w Kazimierzu nad Wisłą.
• Po trzecie: Poznasz ludzi otwartych (na Twoje pieniądze), życzliwych (którzy będą trzymać kciuki, żebyś się przewrócił), wpływowych (którzy nagrają ten upadek i umieszczą go na Fejsie) i pomocnych (wskażą Ci lokalizację każdej Biedronki w promieniu 17 kilometrów).
 

lJcbI2z.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy widziałam na tumblerze w dniu ogłoszenia wyników... Chyba wszystkie blogi, które obserwuję były przeciw Trumpowi i grożenie mu śmiercią w postach wcale nie było najdziwniejszą rzeczą jaką tam widziałam. Teraz jest już lepiej, ale chyba zablokuję kilka tagów, żeby oczyścić się z tego raka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to w końcu pokazało czyji wyborcy to tak naprawdę patologia. Ale czego można się było spodziewać jeżeli wszystkie media, gwiazdki i cała reszta, do tego nawoływała poprzez pokazywanie Trumpa jako reinkarnację Hitlera. Z tego powodu mogłem się też np, dowiedzieć ostatnio, że niedługo z pewnością wybuchnie wojna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w tv usłyszałem cytat Micheal Moore odnośnie mediów i celebrytów i ich określania każdego, kto ma inne zdanie niż oni, mianem rasistów. Że skończy się to ich porażką. Bolesną.

O, mam:

http://insider.foxnews.com/2016/11/11/moore-trump-voters-arent-racist-many-voted-barack-hussein-obama

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...