Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Abstrahując od tych spierdziałych artykułów - serio, robić tyle lat grę wiedząc, że i tak Nintendo to zabije... Z drugiej strony mamy za to kolesia od Axiom Verge, który zrobił Metroida, ale nazwał go inaczej i nie ma tam Samus. I zarobił. Ja wiem, że nie każdemu chodzi o pieniądze, ale zmienić tę nazwę postaci, podmienić modele potworów, zmienić trzy imiona w fabule i masz własną grę :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wiesz, zabiją nie zabiją to osobna sprawa, AM2R też niby dostało C&D, a jakoś żyje; to prywatna sprawa między Nintendo a devem i N ma pełne prawo zrobić co zrobili. Chodzi o prasę liżącą buta korporacji i nazywanie darmowej fanowskiej gry wykorzystującej naprawdę niewiele assetów (o ile jakieś w ogóle, wiem że wszystkie stwory są 100% autorskie, więc zostaje co, tielesty map?") złodziejstwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Rankin napisał:

wiem że wszystkie stwory są 100%

Możliwe, że arty są w 100% autorskie (choć z tego, co widzę to chyba nie), ale w grze jak najbardziej występują oryginalne poki. Tutaj znajduje się Pokedex.

Poza tym pomimo tego, że gra jest darmowa, twórcy Pokemon Uranium otwarcie zbierali pieniądze na Patreonie, co IMO jest trochę wątpliwe etycznie przy korzystaniu z czyjegoś IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czy to nie wyróżnienie? 8azyliszek to wręcz legenda Luźnej Jazdy

Legenda? Paaanie, za moich czasów to były legendy.

 

EDIT: O Borze Tucholski. Sprawdziłam. To już 13 lat ;_;

Na pewno ananas 

Na pewno nie! I anchois też nie. Raz popełniłam błąd, że chciałam zjeść pizzę w stylu Żółwi Ńńdża. Nigdy więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/28/2016 o 11:42, Sermaciej napisał:

budynie googla najlepsze emotki aa8e92c3dcd0c39e85a8755c3a5569a7.png

 

@yojc dodaj je na forume 9df42f530de6253d98439673700f725b.png

Jeśli ci się bardzo chce, możesz napisać userstyl na tej zasadzie:

img[alt=":D"] {
    content:url(<url_budyniowej_emotikony>);
}

Ale musiałbyś to robić oddzielnie dla każdej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ujęcia jednak przez przypadek tak świetnie wyszły, że aż nie mogę przestać tego oglądać. Na serio nie widziałem zbyt wiele lepiej nakręconych scen zza pleców idącej osoby. Te losowe krzyki, ten dzwonek telefonu w tle, te przejścia z lewego na prawy brak... :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...