Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

O, przypomniałem sobie właśnie, że w istocie wyłączenie opcji cieni w nocy bardzo pozytywnie wpływało na ilość fpsów nie mówiąc o tym, że w opcjach jest wykaz użycia pamięci przy jakich opcjach ;) Naturalnie pozwala to lepiej dopasować ustawienia a kojarzę właśnie, że nocne cienie dosyć mocno obciążały pamięć co było dziwne...bo cudownie nie wyglądały ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GaduS:

Nie wklejaj samego obrazka. Napisz kilka słów komentarza czy szeroko pojętej informacji, albo nie pisz nic. I jeśli znowu to zrobisz - otrzymasz ostrzeżenie za ignorowanie uwag moderadota, bo byłeś już za to upominany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinewood w całej okazałości:

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage79.jpg

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage78.jpg

I tam dwa screeny na rowerku:

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage77.jpg

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage80.jpg

Zapoznaj się z zasadami zamieszania obrazków na forum. Widzę, że sobie nic nie robisz z tego co napisał wyżej moderator. Może 7 dni urlopu da Ci czas na zapoznanie się z regulaminem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/20468

Czy ktokolwiek z was słyszał wcześniej o tym modzie? To czemu nikt się nie pochwalił? ^_^ Wygląda to na kolejny powód aby powrócić i odświeżyć sobie raz jeszcze - IMHO - najlepszą część Grand Theft Auto aby nacieszyć oczy całym spektrum nowych bajerów graficznych, które wycisnęli uzdolnienie modderzy choć na razie z tego co widzę to skupia się głównie na pojazdach, pogodzie i otoczeniu a chętnie ujrzałbym nowe - jeżeli są - tekstury przechodniów oraz jak poprawili wszelkie zderzenia/uderzenia oraz strzelaniny. W końcu stanowi to znaczną część całej gry więc dziwne by było jakby nie spróbowali zająć się efektami specjalnymi albo zostawiają to sobie na później. W każdym razie oglądając coś takiego człowiekowi wraca chęć na powtórkę z przygód Nico Bellica ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bo w instrukcji wyraźnie pisze (...)
... a raczej że jest napisane.

Dlatego nie zaryzykuję swojej karty tylko po to, by nacieszyć oko pięcioma minutami rozrywki. Szkoda czasu na wynalazki. I sprzętu. Choćby najpiękniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Graphic , nazwa tej "ziarnistości" to coś z WATER , wystarczy przestawić na najlepsze i ziarna znikają :happy:

tak w ogule to dodatki do gta iv mają mniejsze wymagania niż podstawa ,bynajmniej tak mi się wydaje :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to chodziło właśnie. Wyłączyłem ten nie za ładny IMO efekt. W TLAD nie ma sklepów z ciuchami? Chodzimy w tych szmatach gangu które mamy na początku, prawda?
Każdy woli co innego, ale ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam?! - wprowadzi więcej filtrów do wyboru, bo akurat w przygodach Johny'ego dawało to... fajny klimacik :D To znaczy zmianę było widać jakby się przypatrzeć, ale w ruchu wszystko wyglądało lepiej, ofc jeśli wtedy było się w skórze członka gangu motocyklowego, bo IMO patent z TBoGT by nie zadziałał :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko zdziwił ten filtr. Chyba jednak bez niego jest lepiej, IMO oczywiście...

Co do wymagań...dziś nabyłem epizody i zdziwiło mnie że w ustawieniach mogłem poszastać bardziej niż w GTA IV

Tylko, że czasami pojawiają się jakieś dziwne artefakty, czasem ściny gdy pędzimy szybko przez autostradę w nocy i właściwie jest z tą optymalizacją tak sobie.

I generalnie warto wspomnieć o poronionym systemie biegania, a także nadruchliwości Johnnego w stosunku do Niko którym jakoś łatwiej się sterowało.

ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam

Jakiej piątce?!

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam

Jakiej piątce?!

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV

Skąd takie info, jeśli można wiedzieć? :P

Jak dla mnie dodatki do GTA IV wystarczą, proszę przejść do robienia części V. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też lepiej jest bez tego filtru. Na początku mi się podobał, ale jak zobaczyłem, że da się go w opcjach wyłączyć, to od tej port gram bez. Co mnie zdziwiło, to po wyłączeniu kolorystyka nadal różniła się od oryginału, co mi się bardzo podobało. Kolory najbardziej mi się podobają w TLAD.

Jeśli chodzi o płynność dodatków, to wyłączcie wyświetlanie nocnych cieni - jak dla mnie róznica w wyglądzie jest prawie niewidoczna, a płynność mocno wzrasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV
Piątek. Części. Gry. GTA V. Teraz jasne? :) A poza tym kto to mówił o zmianie epoki? Chcę po prostu nową historię w nowym-starym mieście z złotym gameplayem od efektu R* a nawet ucieszyłbym się na tą plotkę, że będziemy kierować policjantem a zostanie zastosowany system "karmy" z RDR. Niby pierwotnie mieli stworzyć cztery DLC, ale jakoś się do tego nie kwapią ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na Steamie nie ma wyboru łatki którą chcemy mieć zainstalowaną, chciałem przejść grę z Ultimate Textures v2 i iCEnhancer 1.2, a tu klops - 1.0.4.0 - "Działa pięknie" 1.0.7.0 - "Działa strasznie", jest jeszcze możliwość kopii zapasowej gry ale ściąganie znowu ~15GB... :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...