Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym komentarze na głównej

Polecane posty

Odnośnie tej starej minigierki, czyli Wolfensteina sprzed kilkudziesięciu lat. Dlaczego był ciągle ten sam labirynt? Nie mogli zrobić różnych planszy?

Dlaczego ja tego posta uważnie wczoraj nie przeczytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej starej minigierki, czyli Wolfensteina sprzed kilkudziesięciu lat. Dlaczego był ciągle ten sam labirynt? Nie mogli zrobić różnych planszy?

Dlaczego ja tego posta uważnie wczoraj nie przeczytałem.

Ludzie narzekają że teraz twórcy leniwi. 25 lat temu to były nieroby: brak tekstur na podłodze i suficie, 4 bronie, mało przeciwników. Partactwo jednym słowem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zepsuło i nie było mnie słychać i...

O co w tym chodzi? Bo już w kilka miejscach to widziałem i nie do końca rozumiem, skąd to się wzięło.

Od tego zaczęła się poniekąd słynna wypowiedź Stonogi o tym jak to PiS będzie uprawiał z nami miłość od tyłu.

@EDIT - Panie, to były sekundy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz to w google, to wyskoczy ci filmik Stonogi, w którym narzeka na słaby wynik swojego komitetu wyborczego. Ale uprzedzam, że jest wulgarny i prostacki, jak większość rzeczy robionych przez Stonogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak w lj da się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

W każdym razie dzięki. Filmik ten oglądałem, ale akurat tego początku kompletnie nie pamiętałem.

Ten cytat o PiSie uwielbiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla mnie dużo newsów na stronie głównej stało się potwornie męczących?

Dajcie nam z powrotem Piotrka newsmana...

Piotrek to był ten który ciągle się mylił i nie potrafił nawet poprawnie nazwy gry skopiować?

Chociaż i tak był lepszy niż obecny skład "kumpli Berlina" którzy z poważnej strony (xD) urządzili sobie blogowisko do prywatnego bólu tyłka i wylewania żali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż i tak był lepszy niż obecny skład "kumpli Berlina" którzy z poważnej strony (xD) urządzili sobie blogowisko do prywatnego bólu tyłka i wylewania żali.

Szczerze pisząc, to imo Berlin (pomijam kwestie blogów czy forum) czy spikain jako newsmani jeszcze byli/są całkiem znośni i ich styl mnie tak nie kłuł w oczy. Ot trochę swojego wrzucili, ale jakiś mocnych przegięć nie pamiętam. Inna para kaloszy to Cross właśnie, bo to "le elyta" i każdy news to stwierdzenie o mierności/plebejskości/jakiś inny wylew zależny od okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...