Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym komentarze na głównej

Polecane posty

kupowałem numer co jakiś czas, kiedyś trochę częściej, ale w końcu zaczął mi przeszkadzać trochę zbyt luźny klimat czasopisma

nie oszczędzali wulgarnych słów, wstawek o alkoholu itd

nie wiem jak jest z tym teraz

Nie wiem, jak to było kiedyś, ale teraz to czasopismo zdecydowanie nie jest czytable.

Za luźno, za wulgarnie, zbyt bleh ogółem.

CDA pod względem stylu pisma bije PSX na głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przyzwyczajenie, trochę to, że czasami dają gry, których akurat na bundlach czy wyprzedażach nie ma, albo wychodzi tyle samo, a w gratisie dostajesz coś do czytania na kiblu tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany powiem, że dla mnie PSXe nie było złe, ale podobnie jak CDA się w końcu spsuło i (poza jednym numerem, który kupiłem raz przed podróżą do Warszawy) dałem sobie z nim spokój wraz ze zmianą wydawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym w to wierzyć, ale http://www.cdaction....wiedzmin-3.html

żarty żartami, ale jakim cudem tytułu gry roku nie zgarnął symulator gejowskiego prysznica?

Z jednej strony śmieszy mnie bul pupy cebulanów, ale z drugiej to jestem szczerze zdziwiony że F4 dostał GOTY. Z tych dwóch gier zdecydowanie W3 bardziej zasługuje na to miano. F4 był ledwie grywalny w dniu premiery przed wydaniem do niego paczy i chociaż po kilku poprawkach zaczął być całkiem spoko, w życiu bym nie nominował takiego tytułu do gry roku.

Marka wygrała z jakością...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem nieco zaskoczony bólem [beeep] sporej części komentujących, bo mimo wszystko to CD-Action, a nie jakieś wp albo wykop. Teksty w stylu "to nienaturalne" (na raka też umrze, bo chemia nie jest naturalna XD), "jestem przeciwko temu", "homopropaganda"... Co ci ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...