Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Mirror's Edge

Polecane posty

Soul, ja też muszę napisać, że też nie było aż tak źle - ale było tak, że przechodziłem poziom kilka razy, ginąłem 2-3 razy pod rząd, ale tragedii nie było, to zależy od umiejętności - ja jakimś maniakiem nie jestem, więc w grach jestem raczej przeciętny (zależy też od tytułu), mimo iż gram od jakiś 12 lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten 9 etap i pokój z serwerami. Jedyny w którym byłem zmuszony do strzelania. :( Wszystkich policjantów załatwiałem tylko ten jeden z karabinem maszynowym zawsze mnie zastrzeliwał. Nijak nie ma do niego podbiec (długi i wąski korytarz), więc musiałem się wspomóc. Komuś się udało go załatwić bez strzelania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mirror's Edge to całkowiita odmiana w hisorii gier. (takiej gry jeszcze nie było, przynajmniej za moich czasów :lol: )

Wcielamy się w azjacką dziewczynę, o imieniu "Faith".

Pełni ona rolę "doręczyciela" w futurystycznym mieście.

Najciekawsze jest to, jak doręcza te informacje...

Faith uprawia Le Parkour, co bardzo mi się spodobało, gdyz w żadnej grze "sportowej" z elementami akcji jeszcze nie zastosowano trybu pierwszej osoby.

Grafika także jest bardzo ładna.

Bardzo spodobała mi sie także okolica, w której toczy się akcja gry. Mianowicie, mam na myśli ogromną metroploję, która podzielona jest na kilka sektorów.

Gra jest bardzo dobra, ale jeżeli ktoś nie załapie sterowania i nie wczuje się w to, to gra może stanowic nielada problem, nawet dla wyrafinowanych graczy.

Każdy posiadacz xBoxa czy PS3 powinien zaopatrzyć się w ten tytuł.

Nie wiem, jak gra prezentuje się na komputerze, ale sądzę, że tego typu gry są raczej lepsze na konsolę...

Grę oceniam w zupełności 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak gra prezentuje się na komputerze, ale sądzę, że tego typu gry są raczej lepsze na konsolę...

Na komputerze sprawuje się równie dobrze, jak na konsoli. Bez najmniejszej zwieszki, full detale, włączony PhysX, podłączony bezprzewodowy pad od Xboxa 360( choć na klawiaturze sprawuje się równie dobrze) i można spokojnie grać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku jeszcze ogladając pierwsze trailery mocno zainteresowała mnie ME, grafiak prezentowala sie nieźle a wraz z CUDA to juz całkowicie fajne efekty. Fizyka dynamiz a przede wszystkim muzyka zrobiły ogromne na mnie wrażenie. Ale pare dni temu jak zainstalowałem i przeszedłem jednego dnia to stan uniesienia opadł. Miał być HIT! a to tylko kolejny tytul na kilka godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagan - całkowicie się z Tobą zgadzam ;) Oba wymienione filmy (a właściwie trylogię i film) oglądałem i są tymi, które szczególnie mi się spodobały - ta samo jak zręcznościówka ME. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. Graczem jestem od niemal 12 lat i powiem jedno: ta gra plasuje się w mojej pierwszej piątce najlepszych gier, a grałem w wiele.

To jedyna gra o Parkour, ze świetną grafiką i fizyką, jest pełna nieustannej akcji. Miasto jest świetnie zbudowane - przyciągająca wzrok kolorystyka i na każdym kroku nieskazitelna czystość. Coś, co w grach widzimy po raz pierwszy. I wygląda to rewelacyjnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem, ale wirtus się nieco pomylił :P

A mianowicie zamówiłem Mirror's Edge oraz Diablo 2. Wczoraj zawitała do mnie paka. otwieram powoli z wielkim zadowoleniem. Wyjmuje pierwsze pudełko. Uśmiecha się do mnie czerwony diabeł. Wyjmuję drugie... NIE BYŁO NA NIM KOBIETY! Był wojownik na zielonym tle z mokrymi włosami! Czyli Mount and Blade! Gdybym kupił te 2 gry, zapłacił bym 98 zł, a nie 168! Na szczęście wirtus - dbający o klientów - szybko zareagował na mojego mejla, prosząc o odesłanie do nich paki za mój koszt, pieniądze zwrócą wraz z Mirror's Edgem.

Pierwsza moja reakcja jaka była, pewnie każdy się domyśla ;] Ale jak zagrałem w diablo to zapomniałem o tej sytuacji. Teraz dochodzę do wniosku, że to nawet lepiej jak mi ME przyjdzie później. Dlaczego? Strasznie lubię uśmiechać sie przy nowej grze otwierając jej pudełko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...Zamierzam sobie tą gre niedługo kupic ale nie wiem czy warto.Czytałem reckę ale chciałbym wysłuchać opini innych graczy , z góry thx

Warto,naprawdę.Choćby ze względu na to że ta gra jest inna niż wszystkie.Bardzo dynamiczna i niezle zoptymalizowana.No i steruje się fajną laską.;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jest za krótkie... xD dzisiaj dostałem i dzisiaj przeszedłem :D usiadłem o 14 a skończyłem o 18:30(z hakiem) stanowczo za krótkie, każdy mówił że gierka będzie się ciągnąć bo nie jest tak łatwo znaleźć rozwiązanie, to ja nie rozumiem grałem na najwyższym poziomie i z rozpędu wszystko robiłem... jedno co mnie tylko irytuje to parametry mojego komputera czyli c2d 1.82 1gb ramu i 512mb grafiki a pomimo to w czasie gry na początku ustawił mi wszystko na najniższe i co jakiś czas wieszała mi się muszka i klawiatura ;/ ale i tak chętnych zapraszam konto założyłem więc można grać z kolesiem o nicku: Orthomyxovirus :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jest za krótkie... xD dzisiaj dostałem i dzisiaj przeszedłem :D usiadłem o 14 a skończyłem o 18:30(z hakiem) stanowczo za krótkie, każdy mówił że gierka będzie się ciągnąć bo nie jest tak łatwo znaleźć rozwiązanie, to ja nie rozumiem grałem na najwyższym poziomie i z rozpędu wszystko robiłem... jedno co mnie tylko irytuje to parametry mojego komputera czyli c2d 1.82 1gb ramu i 512mb grafiki a pomimo to w czasie gry na początku ustawił mi wszystko na najniższe i co jakiś czas wieszała mi się muszka i klawiatura ;/ ale i tak chętnych zapraszam konto założyłem więc można grać z kolesiem o nicku: Orthomyxovirus :D

Za krotkie tu sie zgadzam , ale zastanow sie zanim cos napiszesz. Niemogles przejsc gry na najwyzszym poziomie , bo zanim to zrobisz to musisz przejsc normalny :) . A ty ukonczyles go o 18;30 :) .

A co do grania przez neta to jestem najlepszym polakiem na kilku mapach . Moj nick to HalibelPL , zapraszam do scigania sie ze mna , jakby co to jestem w rankingu EA w top100 na dwoch czy trzech mapach nie pamietam bo nie gralem od 2 dni xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krotkie tu sie zgadzam , ale zastanow sie zanim cos napiszesz. Niemogles przejsc gry na najwyzszym poziomie , bo zanim to zrobisz to musisz przejsc normalny :) . A ty ukonczyles go o 18;30 :) .

A co do grania przez neta to jestem najlepszym polakiem na kilku mapach . Moj nick to HalibelPL , zapraszam do scigania sie ze mna , jakby co to jestem w rankingu EA w top100 na dwoch czy trzech mapach nie pamietam bo nie gralem od 2 dni xD.

nie wiem ustawiłem poziom do oporu, no no no już skromności trochę poza tym od nas już zaczynamy intensywnie trenować :D. Zainstalowałem teraz aktualizacje i się wszystko sypie ;/ chyba przeinstaluje i nie będę dawać aktualizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mirror's Edge'a grałem na PS3. Grafa zwala z nóg, poczucie wolności i wielkości otaczającego nas świata zapiera dech w piersi. Sterowanie czysto zręcznościowe, i dobrze, bo to lubię. Wszystko dzieje się dynamicznie, włącznie z walkami, w których to można uczestniczyć, lub ominąć (jak kto woli ^_^).

Moja końcowa ocena to 8-, gra po pewnym czasie, okresie "pierwszego zachwytu", staja się nudząca, denna i nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img24.imageshack.us/img24/2898/egelc4.jpg

Biegniesz na górę ściany z reflektorami + Q + skok i łapiesz się tego nad rurami

albo

bieg po ścianie z reflektorami + skok i łapiesz się poręczy

------------

Polecam jednak samem kombinować jak najdłużej,

uczy to przdewszsytkim możliwości faith, uczy nowych combosów, spojrzenia na grę...

jak wy w takim razie w multi startujecie? : P

tak czy siak,

gra bez wybitnych i trudnych combosów ciągłego flowu nie jest juz taka super fajna ;q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...