Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Mirror's Edge

Polecane posty

Przeglądam sobie gierki w mm nic ciekawego, no i nagle spoglądam sobie na półeczkę a tam Mirror's Edge za 5 dyszek wraz soundtrackiem (5 utworów Still Alive w tym remiksy :dry: ) więc myślę wezmę sobie :laugh:

No i to nie było 50 zł wywalonych w błoto :smile: choć obawiałem się że gra mi nie przypadnie do gustu (jestem zagorzałym fanem RPG) ale miałem ochotę na coś innego niż ganianie z mieczem za orkuśiami. No i się nie zawiodłem gdy tylko zainstalowałem ową gierkę moje pierwsze słowo WOW! co za :tancze: grafa aż zatańczyłem z radochy zwłaszcza że gierka chodzi mi na full detalach! No a co po za grafą, akcja proszę Państwa to nie typowy fps że bierzemy gnata i szlus to raczej coś jak Prince Of Persia tyle że z widokiem z oczu bohatera! Akrobację jakie możemy wykonać wgniata w fotel (kicanie po dachach, odebranie przeciwnikowi broni!) Polecam gierkę absolutnie wszystkim jest co prawda trochę trudnych momentów (atrium) ale warto się pomęczyć. Jak dla mnie jedyny minus to długość gry ukończyłem ją w 2 dni! na najniższym poziomie trudności :happy: A no tak przypomniałem sobie jeszcze ten hu... :klnie: dubbing! nie dało rady nic zmienić! :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu i kropka.

Co do zmiany języka. Wejdź do regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Mirror's Edge i w Locale zmień wartość na en

Voila, język angielski.

Wielkie dzięki December na pewno skorzystam w przyszłości. :klaszcze: I mam jedno pytanie czy ktoś wie co dają te torby sprinterów i punkty ukrycia? Na początku myślałem że odblokowują tą galerię itp. Ale gdy tylko ukończyłem grę miałem już wszystko odblokowane. :czytaj: A! i jeszcze jedno pytanko czy jeśli przejdzie się grę na najwyższym stopniu trudności odblokują się jakieś ciekawe dodatki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź tak sądziłem że nic nie odblokują. A teraz już jestem w wieży na najwyższym stopniu trudności to się przekonam czy moje starania coś dadzą. :smile:

No i koniec, właśnie ukończyłem na najwyższym i niestety nic żadnych specjalnych dodatków, trudno... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cóż. Chyba zawsze tak jest z grami, które można przejść w 6 godzin? Każdy już w to zagrał i albo nagonił albo się zachwycił. Cudowna - tak, byłaby doskonała, gdyby nie krótka fabuła i liniowy świat. Fajnie by było, gdyby w dwójce zrobili, że się biega po całym mieście.

A co do parkoura - to nie wiem czemu ludzie uważali, że AC ma lepszy. Tutaj czuć pęd, nawet dobrze symuluje jak patrzysz z góry drapacza chmur w dół, a w AC było samo bieganie i wspinanie się na ściany, a to ściślej parkour nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ME przedwczoraj ( promocja = dwie gry od EA przy czym ta druga za 1 grosz), pograłem 1 dzień z przerwami i zakochałem się w tej grze. Posiada wszystko czego się spodziewałem, niektóre rzeczy o których wspominał Qn'ik dopiero po zagraniu uderzyły we mnie swoją wyrazistością. Jeszcze raz nawiązując do recenzji tejże gry - nie miałem póki co czegoś takiego, że na jakimś etapie się zaciąłem i siarczyście przeklinałem :tongue:

Jak dla mnie 9+/10 a w akrobacjach i tego typu bajerach bije Altaira na głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie przeklinałem, tylko wychodziłem, szedłem na spacer i wracałem... Czasem po kilku godzinach, jak w etapie kiedy gonimy

tajemniczego sprintera i walczymy z nim, czy raczej z nią. Podłe to było, ale satysfakcja gwarantowana

Poza tym gra ma kapitalną grafikę.I gdyby można było biegać gdzie się chce, to by człowiek zgłupiał, bo samo miasto byłoby chyba zbyt duże.

No i akrobacje, zwłaszcza turlanie się, miodzio... A z minusów, nie wiem... Może za dużo komandosów?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w grę u kolegi i myśle ,że jest super. Ma klimat. Myślę tak samo jak w numerze CD-ACTION opisującym tą grę. Tylko mi nie pasuje bycie Dziewczyną. Nie dyskryminuje dziewczyn ale mogliby zrobić wybór na chłopaka i dziewczynę. 6/6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, właśnie ukończyłem. Fabuła może i nieciekawa i mało oryginalna, ale gameplay - dla mnie super. Pierwsza gra, w której naprawdę "czułem" postać, w którą się wcieliłem. Każdy krok i upadek i tak dalej, skoki "na wyczucie" - świetna sprawa. Bieganie w ME to czysta przyjemność. Chociaż frustracja mnie dopadła kilka razy, gdy ginąłem po raz n-ty w tym samym miejscu, to jednak jak tylko pokonałem trudny moment i biegłem dalej - od razu uśmiech pojawiał się na twarzy. No i do tego cudna grafika. Mimo, że trochę brakowało mi bardziej otwartego świata i ciekawszej historii, to Mirror's Edge śmiało postawiłbym 9-tkę, i to mocną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, da się jakoś włączyć angielskie dialogi zamiast polskich w tej grze? Jak na starcie s[olszczenie usłyszałem to podziękowałem grze od razu a z EA Store specjalnie wybrałem angielską wersję przy kupnie. To może kwestia zmiany języka w Windowsie przy instalacji jak w Burnoucie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, działa. Sam go używam.

Natomiast w rejestrze powinieneś zmienić:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Mirror's Edge a następnie w "Locale" zmienić wartość na "en"

zresztą było już wcześniej na tej stronie.

Tak czy inaczej ja używam ME Language Selector gdyż jest szybciej i nie trzeba nic szukać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE nie mam żadnego folderu z EA. Jest w CURRENT_USER\SOFTWARE i dalej jak z podpowiedzi ale tam w katalogu Mirrors'a nie mam żadnych kluczy.

edit

Klucz rejestru znalazłem, był w Win7 trochę gdzie indziej, na en zmieniłem, spróbowałem też Language Selectorem ale gra jest dalej w PL o_O .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra nie wciągnęla mnie na dłużej od jakichś dwoch- trzech lat. Próbowałem z Wiedźminem, próbowałem z Mass Effect, Crysisem, GTA IV, Dark Sectorem, Prey, Just Cause (wymieniam tylko to, co dlaej mam zainstalowane i czekające "aż mi się zachce" na dysku). Nic nie potrafiło mnie do siebie przyciągnąć. Od czasu do czasu pogrywałem tylko w multiplayera Call of Juarez (nie pytajcie dlaczego:) ). I wtedy przyszła Faith. Przygoda, którą z nią przeżyłem, mimo że straszliwie krótka (2 popołudnia i po grze...) była niesamowita. Z miejsca zakochałem się w mieście, w którym przyszło mi wykonywac akrobacje rodem z Księcia Persji. Pokochałem muzykę i dźwięki. Pokochałem latać.

Nie ma wątpliwości, to chyba najoryginalniejsza z "dużych gier", jaką przyszło nam oglądać w ostatnim czasie. Zdania na jej temat są podzielone, ale ja jestem pewien: warto czasem zaryzykowac środki, by powstało Dzieło. Bo Mirror`s Edge to nie jest gra z ładna grafiką. To Dzieło.

Bez cienia wątpliwości przyznaję A.L.owy znak jakości. A teraz musze lecieć, mam do dostarczenia jeszcze jedną przesyłkę:)

23956ssia0.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...