Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

Korwin 7%

Polecane posty

Albo powiedział, że gwarantuje, że wszyscy, którzy podwyższyli wiek emerytalny, wylądują w pierdlach.

Czy on w ogóle wie, gdzie ma jechać (bo ta instytucja nie decyduje o polityce (prawie) karnej) albo zna jakiekolwiek ABC prawa? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że 7% JKM w wyborach do EU kompletnie nic nie zmieni. Jak to był plankton polityczny, tak nadal będzie. Jak ktoś już zauważył (w PiG) JKM to dość umiarkowany wariat w porównaniu z tymi, co przyszli z innych państw Unii. Poza tym, rozkład sił i tak na dobrą sprawę się nie zmienił. Owszem, różni ekstrmiści/zwał jak zwał zdobyli nieco więcej głosów, niż zwykle, ale to nadal jest margines.

Przed wyborami w '32 i '33 NSDAP tez było marginesem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn

Dowiesz się już na początku kadencji, kto to jest

Parlament Europejski i tak ma niezbyt wielkie znaczenie. Dzięki Korwinowi może będziemy lepiej wiedzieć, jakie ustawy mogą w nas uderzyć, bo ta o wędzeniu to chyba z dnia na dzień się nie pojawiła.

Korwin może jest kontrowersyjny, ale o polskie interesy będzie walczyć na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@packman88

Zawsze z rozbawieniem obserwuje jak latwo innym przychodzi szafowac slowami typu zdrajca, patriota, maz stanu etc... I jak chetnie ludzie powtarzaja mantre o wyprzedawaniu Polski i koniecznosci podniesienia na nogi polskiej gospodarki, ale za tymi slowami nigdy nie napisza wlasnego, realnie mozliwego do zrobienia, pomyslu na ulepszenie tej gospodarki. Kazdy chce, zeby w Polsce bylo lepiej, zeby w sluzbie zdrowia, szkolnictwie, infrastrukturze transportowej, gornictwie itd. bylo lepiej, zeby ludzie mieli wyzsze pensje, emerytury i renty, zeby komornik nikogo na bruk nie wyrzucal, zeby ludzie bezrobotni byli w stanie sie utrzymac itd itp, ale jednoczesnie kazdy tylko kombinuje jak by tu nie zaplacic podatku, wywinac sie skarbowce etc. Wszystko rozbija sie o kase. Bez kasy panstwo g... zrobi, nawet gdyby wszyscy poslowie, senatorowie i rzad kasy nie brali, to i tak byloby to za malo, zeby chociazby naprawic sytuacje na kolei. To wciaz kropla w morzu potrzeb. I kazdy rzad, niezaleznie kto wygra nastepne wybory parlamentarne, a takze kolejne i jeszcze dalsze, bedzie mial dokladnie taki sam problem. Polska to nie Emiraty, gdzie od dziesiecioleci ilosc kasy z ropy wystarcza na pokrycie wszystkich wydatkow i utrzymanie niskich podatkow. Polska to nie Chiny, gdzie olbrzymia ilosc obywateli zapewnia tania sile robocza, a przez to i olbrzymie wplywy z eksportu (plus prezent jaki w 1997 roku Wielka Brytania byla zmuszona dac Chinom, czyli bogaty i rozwiniety Hong Kong, jedno z najwiekszych centrow finansowych swiata). Polska to Polska, kraj zniszczony przez wojny i komunizm, ktory praktycznie zbankrutowal, gdzie ludzie sa skorzy do protestow, gdy tylko im sie cos zabiera, a kazdy uwaza sie za najwiekszego, najlepszego i najmadrzejszego specjaliste od rzadzenia, w przeciwienstwie do tych "zdrajcow", ktorzy w demokratycznych wyborach dopchali sie do koryta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A następnie wyłączyłbyś SimCity i poszedł spać.

Yoszi, wiem że to ty - czemu usunąłeś post tego gościa? :< teraz moja riposta nie jest tak śmieszna i nie dostanę plusuw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A następnie wyłączyłbyś SimCity i poszedł spać.

Yoszi, wiem że to ty - czemu usunąłeś post tego gościa? :< teraz moja riposta nie jest tak śmieszna i nie dostanę plusuw

Sam usunąłem swoje posty, bo widzę że dyskusja z wami niema sensu. A ty jak Ciebie tak bawią poważne dyskusje to idź poszukaj sobie rozrywki w cyrku wśród sobie podobnych klaunów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parlament Europejski i tak ma niezbyt wielkie znaczenie. Dzięki Korwinowi może będziemy lepiej wiedzieć, jakie ustawy mogą w nas uderzyć, bo ta o wędzeniu to chyba z dnia na dzień się nie pojawiła.

Ale wiesz, że chodzi o to, żeby wędliny zawierały jak najmniej benzopirenu, substancji silnie rakotwórczej? To nie jest tak, że ktoś w UE wpadł na pomysł "Hej, zakażmy wędzenia! Niech w Polsce głodują!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A następnie wyłączyłbyś SimCity i poszedł spać.

Yoszi, wiem że to ty - czemu usunąłeś post tego gościa? :< teraz moja riposta nie jest tak śmieszna i nie dostanę plusuw

Sam usunąłem swoje posty, bo widzę że dyskusja z wami niema sensu. A ty jak Ciebie tak bawią poważne dyskusje to idź poszukaj sobie rozrywki w cyrku wśród sobie podobnych klaunów.

To są Luźne Gacie. Tutaj powagi nie znajdziesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A następnie wyłączyłbyś SimCity i poszedł spać.

Yoszi, wiem że to ty - czemu usunąłeś post tego gościa? :< teraz moja riposta nie jest tak śmieszna i nie dostanę plusuw

Sam usunąłem swoje posty, bo widzę że dyskusja z wami niema sensu. A ty jak Ciebie tak bawią poważne dyskusje to idź poszukaj sobie rozrywki w cyrku wśród sobie podobnych klaunów.

Czekaj, czyli dyskusja jest niema, jak jest z nami, to łapię, ale o co chodzi z tym sensem?

Poza tym uwielbiam to - w jednej części zdania kulturalnie, z szacunkiem 'Ciebie' z wielkiej litery, żeby potem stwierdzić, że jestem klaunem. :D :D :D :D

Lubię też, jak znawcy tematu (obojętnie jakiego, gama jest wyjątkowo szeroka - polityka, sport, stosunki międzynarodowe, filozofia) uciekają się w ciasne drzwiczki 'cientej' riposty, klaunów, osłów i tym podobnych, a dodatkowo ich ortografia i interpunkcja sięga dna totalnego. "A ty jak Ciebie" też, bro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nam temat usuną/przeniosą i tyle z tego będzie.

Dlatego...

Ziemniak.

1404_07_08_09_8_37_06.png

Dobra, słodziaki. Dlaczego przy tamtym mam jakiś wykrzyknik przy liczniku ostrzeżeń? Widać sutki czy zdrada o świcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...