Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

Korwin 7%

Polecane posty

Temat wręcz wyborny :)

Nie rozumiem o co te krzyki? W Polsce pojawiła się po prostu partia Januszy. :) W 2011 Janusz Palikot dostał prawie 11 procent. Wykorzystując ten trend na scenę powrócił niezmordowany Janusz Korwin Mikke i 7% przepłynęło do niego. Ale przecież wszystko zostaje w rodzinie Januszy, więc Twój Ruch niech się cieszy. :) Janusz, Janusz, Janusz! :D

We Francji Front Narodowy, w Wlk Brytanii UKIP, we Włoszech Ruch 5 Gwiazd, w Finlandii Prawdziwi Finowie, w Grecji Siriza itd. Każdy ma takiego Janusza na jakiego zasłużył. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozwaliło.

"Kobieta sypiająca z mężczyzną nasiąka jego poglądami. Po to faceci produkują miliony plemników". smile_prosty.gif))))) I coś tam jeszcze - było w sobotnich Faktach. Padłem jak to przeczytałem. A feministki znowu pobiegną i wezmą to na poważnie. smile_prosty.gif I nie rozumiem TVNu. Wybory się skończyły, a oni wciąż najeżdżają na Korwina. Po co i na co? smile_prosty.gif

I jeszcze co do partii Januszy - Janusz Zemke też się dostał do europarlamentu więc jest co świętować. Natomiast Olejniczak się smuci. Ale co się dziwić, skoro partia Wojtków zaliczyła dół w mijającym tygodniu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin wszedł chyba na listę wrogów Moniki Olejnik. smile_prosty.gif Dziś w Radiu Zet powiedziała o tym, że "25% kobiet głosowało na swojego głupiego idola" w związku z tym, że 25% głosów KNP pochodziło od kobiet. I to z jakim oburzeniem, że jak w ogóle jakakolwiek kobieta mogła głosować na Korwina. Dzięki temu, że staje się pierwszym wrogiem warszawki Korwin zbierze wiecej głosów w następnych wyborach. Tak przewiduję. smile_prosty.gif

17 Marysia też przebiła się do 7 dnia tygodnia w Radiu Zet. smile_prosty.gif I nie wiem o co chodzi. Mamy wolność słowa i każdy każdego może nazwać zdrajcą. biggrin_prosty.gif Jesli premier czuje się urażony, niech jej wytoczy proces cywilny a po dwóch latach uzyska wyrok w pierwszej instancji. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza prokuratura jest już za krótka dla Korwina. smile_prosty.gif To takie proste - wystarczy mieć immunitet i wszyscy mogą ci skoczyć i możesz robić co chcesz. smile_prosty.gif Przydałoby się coś takiego na FA. Ja też chcę "tylko wyrażać opinie" smile_prosty.gif|

http://www.tvn24.pl/prokuratura-korwin-mikke-nie-podzegal-do-gwaltu-wyrazal-opinie-na-temat-relacji-damsko-meskich,450765,s.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wolność słowa i każdy każdego może nazwać zdrajcą. biggrin_prosty.gif

Jesli wedlug Ciebie kazdy kazdego moze nazwac zdrajca, to nazwac moze tez na wiele innych sposobow. Krul Korwin tez tak uwaza. A mnie sie przypomina, ze w XiX wieku zyl sobie taki jeden Francuz, ktory nazywal sie Alexis de Tocqueville. Nie wiem, czy gustowal z zabach i slimakach, ale zdarzylo mu sie powiedziec kilka ciekawych rzeczy zanim umarl. Jedna z nich bylo: Wolnosc czlowieka konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego czlowieka. A jedna z wolnosci jest prawo do zycia wolnego od pomowien i nieudowodnionych oskarzen. No chyba, ze sie jest mentalnym gimbusem, Korwinem lub Kaczynskim, wtedy wolnosc slowa pozwala czlowiekowi kazdego nazywac jak sie chce i oskarzac o co sie chce przy jednoczesnym trzymaniu sie zasady, ze ta sama wolnosc slowa nie pozwala nazywac jak sie chce i oskarzac o co sie chce tego mentalnego gimbusa, Korwina lub Kaczynskiego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin 7% To jakiś nowy napój wyskokowy? Będzie w Biedrze?

A tak całkiem serio - jak zobaczyłem, że Korwin wszedł do parlamentu, to straciłem resztki wiary w ludzkość. Jego poglądy są tak skrajne, że aż głupie (chociaż narodowców (czytaj dresów, którzy się z niczym nie zgadzają) i tak nic nie przebije). Jak go słucham to wydaje mi się, że sam się gubi w tym, co mówi. Co do sprawy z Bonim - ja obiecuję, że walnę kogoś w ryj. Podejdę do pierwszego lepszego i wyprowadzę sierpowego. I wszyscy mnie będą chwalić, bo spełniłem obietnicę. Masakra <szuka najbliższego lotu gdziekolwiek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...