Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

>FF7 remake

- action rpg zamiast jrpg

- muzyki nie robi Uematsu, tylko aranżacje

Jeśli dobrze kojarzę, to chyba większość Finali tak teraz wygląda, co pan zrobisz, jak nic nie zrobisz.

Tylko ja to pewnie będę przechodzić 12 lat. biggrin_prosty.gif
Nic nie trwa 12 lat. Możesz przechodzić nawet 30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>FF7 remake

- action rpg zamiast jrpg

- muzyki nie robi Uematsu, tylko aranżacje

Super, nie? Wreszcie zadymek ma szansę położyć łapkę na jakimś jadalnym sushi.

>Megadimension Neptunia V2

- turowy rpg

- muzykę robi Uematsu

Neptunia jest bardziej ffowa niż remake ff.

Hueeee, barf.

Sorry, nie trawię japońskiej gałęzi RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to były zwykłe tępe pyskówki kilkunastoletnich władców internetu

(...)

Czy w dzisiejszych czasach wszechogarniającej każualizacji i traktowania gier jako bezmózgie przerywniki pomiędzy praca/szkołą a snem

Yikes. Skąd ta agresja? Nie powinieneś się cieszyć z tego co piszesz zamiast wylewać? Pytam szczerze bez docinków i ironii.

>implikowanie, że 15? za DLC to jest dobra cena

15 euro to jakieś półtorej godziny pracy. Z jakiej strony to nie jest dobra cena? Relax.

@PSX

Japonia: FF VII R, Ace Combat 7, Yakuza, Ni No Kuni 2, Street Fighter, No Oh, ONE HUNDRED FEET ROBOT GOLF

Zachód: Uncharted 4, indies, ekskluzywne DLC, zepsute VR tech dema

Co za czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to chodzi w stabilnych 15 fpsach.

Ta gra wyszła z fazy planowania z godzinę przed PSX więc zluzuj.

Poza tym uwielbiam ten moment w którym po kilkusekundowym gameplay'u gra została już sklasyfikowana jako Action jRPG. Jak? Gdzie? Po czym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka w FF7 była okropna.

Może i wylewam sporo soli nad FF VII, ale na szkalowanie Uematsu zgody nie wyrażam!

Witam na liście ignorowanych. Mam nadzieję, że będzie ci tu wygodnie.

Co zaś się tyczy trailera odnowionej siódemki - mi tam się podoba. I tak nie chciałbym dostać drugi raz tego samego tylko z lepszą grafiką. Jeżeli gameplay będzie solidny (wygląda trochę jak CC, a ja całkiem lubię ten spin-off), to jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trochę dynamiczniejszy system walki

Ale czy jest dynamiczniejszy? Walka to 10 sekund tego filmiku. Po lewej widać standardowe menu FF (atak, magia, summon, item). Po prawej jest pasek życia, many i przede wszystkim pasek czasu akcji, czyli kropka w kropkę FF7. A że wygląda dynamiczniej? Jak wyciągniesz pojedyncze ataki z FF7, kompletnie wyrwane z kontekstu to też tak będzie wyglądać. O, patrzcie jaki slasher:

final-fantasy-7-omnislash-o.gif

Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na kopię systemu z Final Fantasy VII wsadzony do Final Fantasy XIII, czyli niby że tury, ale postacie nie stoją sztywno w miejscu tylko przemieszczają się po mapie w zależności od ataków.

Od teraz zostaję prezesem FF7 DEFENCE FORCE bo to chyba pierwsza gra od czasów RE6 na którą czekam z taką niecierpliwością. W międzyczasie przejdę sobie chyba jeszcze raz siódemkę, a co mi szkodzi tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...