Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Inspiracja Brutal Doomem absolutnie mi nie przeszkadza. Więcej flaków i krwi Dodany obrazek

Akurat wspominam starsze Doomy jako doznanie bardziej mroczne niż brutalne. Tajemnicze księżyce Marsa, opuszczone stacje badawcze i naukowe, hordy opętanych ludzi i demonów i pośrodku tego my. Może wspomnienia dzieciństwa trochę oszukują, ale jak w to grałem mając te 6-7 lat (a najpierw mniej, oglądając jak bracia grają) byłem przerażony. Brutal Doom zrobił z tego kolejną krwistą i bezemocjonalną sieczkę, a przecieki co do nowego Dooma też podpowiadają że gra pójdzie właśnie w tą stronę (brutalne finishery w celu odzyskania punktów zdrowia itp.).

Doom na Nintendo 64 to był horror (i to bardzo dobry).

Doom na PC to była rzeźnia.

Gdyby technologia na to pozwalała, twórcy Dooma zrobiliby wtedy swoją grę tak, jak dzisiaj wygląda Brutal Doom.

Mi ten teaser odpowiada, przynajmniej wiem, że revenanci będą jeszcze bardziej przerażający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom na Nintendo 64 to był horror (i to bardzo dobry).

/me patrzy na doom64ex siedzący nieruszony od dłuższego czasu na hdd

HMM

anyway this - mroczny to był quake 1 i drugi epizod dn3d, doom to ciągłe odgłosy szotguna przeplatane eksplozjami rakiet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordor to połączenie najgorszych rzeczy z Assassin's Creeda (movement, choć mimo nie taki beznadziejny jak w AC, ale jednak) i Batmana (walka). Sytuacji nie ratują te wszystkie casualowe podpowiedzi i ekran zasłonięty jakimiś bzdetami. To zwolnienie czasu i sadzenie headshotow z łuku xDDD Milard nudnych misji naniesionych na mapę (patrz, ile tu do roboty, patrz) xDD W dodayku gra jest nudna. Nie polecam, chyba że jesteś każulem i lubisz AC, wtedy ci się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby jednak przynajmniej odświeżyć sobie jeszcze dwójkę, ale ni choroby mi się nie chce. W trójkę też w sumie za bardzo mi się na razie grać nie chce, ale zainstalowałbym przynajmniej żeby zobaczyć jak to będzie chodzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś z was gog galaxy?

Chcę podejść kolejny raz do drugiego wieśka, a pobieranie go przez przeglądarkę nie przejdzie.

Pobierę przez gog galaxy.

Pobierę przez przeglądarkę ._.

Pobieram przez gog downloader.

czemu nie Galaxy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...