Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Tak się składa, że wczoraj zainstalowałem Skyrima ^^. Pobiorę potem jakiegoś ciekawego ENB, mody Warzones i zwiększające immersję :).

Assetto Corsa na Steamie jest na wyprzedaży... dlaczego życie mnie zmusiło do przestania zbierania na kierownicę :(?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nerv0, to naprawdę fajna gra i żałuję, że mam tak mało czasu żeby w nią grać. Naprawdę fajna siekanina

Wiem, grałem, Chyba nawet ze 40 godzin. Było całkiem fajnie i w sumie miałem jeszcze do tego wrócić, ale zwyczajnie nie mam ochoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sxAZHzV.jpg

>nowy Starfox

>nowe Pokemony

>nowy Fire Emblem

>nowe F-Zero (!!!)

>nowy Metroid

Nintendohype znów wzrasta, mam nadzieję że to nie fake. Jeśli nie, to zakup 3DS w przyszłym roku staje się jeszcze bardziej prawdopodobny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wygląda to dosyć sensownie chociaż taka późna data premiery Xenoblade mnie smuci, spodziewałem się raczej tego w trakcie wakacji. Brakuje tylko oczywistej durnoty jak Symphony of the Night 2 jak ostatnim razem lub dwa lata temu.

@Devius

Cóż, już wcześniej ogłosili, że na e3 nic nie pokażą bo chcą się skupić nad tworzeniem samej gry. Do końca roku jest jeszcze sporo czasu, zawsze mogą coś pokazać później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sxAZHzV.jpg

>nowy Starfox

>nowe Pokemony

>nowy Fire Emblem

>nowe F-Zero (!!!)

>nowy Metroid

Nintendohype znów wzrasta, mam nadzieję że to nie fake. Jeśli nie, to zakup 3DS w przyszłym roku staje się jeszcze bardziej prawdopodobny smile_prosty.gif

Dzieki b3rt, utwierdziles mnie w postanowieniu, ze w miare szybkie kupno WiiU to wciaz genialny pomysl. Nawet jesli to fake :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...