Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Zwykle kanarzy w Kolejach Mazowieckich są spoko, ale dzisiaj trafiłem na grupkę takich służbistów że głowa mała

Babka sobie wsiadła do pociągu i chciała od razu kupić bilet, a ci BACH dodatkowa opłata (czy tam mandat jak ktoś lubi mówić niepoprawnie), bo formalnie powinna wsiąść pierwszymi drzwiami pociągu, a wsiadła ostatnimi (bo ledwo zdążyła). I jeszcze pieprzą, że jakby jej normalnie sprzedali bilet to by mogli stracić pracę (jakoś inni kanarzy nie mają tego problemu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 47 napisał:

http://allegro.pl/ogrody-ksiezyca-erikson-opowiesci-z-malazanskiej-i6622211712.html

XD

220zł

z roku na rok, coraz więcej sobie życzą za pierwszy tom malazańskiej

a w sklepach wciąż ni widu ni słychu o pierwszej :") 
ile razy nie przyjdę do empika czy nawet do jakiejkolwiek innej księgarni, nigdzie jej nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Germanotta napisał:

a w sklepach wciąż ni widu ni słychu o pierwszej :") 
ile razy nie przyjdę do empika czy nawet do jakiejkolwiek innej księgarni, nigdzie jej nie ma

Zostaje ci jedynie czekać na ewentualny dodruk. Albo skusić się na najtańszą obecnie ofertę na allegro za stówę. :P Cholerni cebularze i ich zmysł biznesmena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trolluję. Gdybym ja sprzedawał swój egzemplarz, to dałbym cenę max 30 złotych, a nie 2 stówy. Rozumiem, że towar trudno dostępny, ale w życiu nie próbowałbym zarobić w ten sposób na książce. XD

No ale Balcerowicz ze mnie żodyn.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2016 o 15:09, 47 napisał:

http://allegro.pl/ogrody-ksiezyca-erikson-opowiesci-z-malazanskiej-i6622211712.html

XD

220zł

z roku na rok, coraz więcej sobie życzą za pierwszy tom malazańskiej

No to widzę, że opłacało się to kupić te parę lat temu. Poczekam jeszcze trochę, sprzedam za tysiąc i wyślę fakturę Sermaciejowi, żeby ją poświęcił.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 47 napisał:

Gdybym ja sprzedawał swój egzemplarz, to dałbym cenę max 30 złotych, a nie 2 stówy. Rozumiem, że towar trudno dostępny, ale w życiu nie próbowałbym zarobić w ten sposób na książce. XD

zarobiłbyś mniej i nie stworzyłbyś informacji o tym, że na książkę jest tak duże zapotrzebowanie jak jest 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sermaciej napisał:

zarobiłbyś mniej

nie interesuje mnie działalność zarobkowa poprzez sprzedawanie książek

Cytat

i nie stworzyłbyś informacji o tym, że na książkę jest tak duże zapotrzebowanie jak jest 

to fakt, że książki nie ma w żadnych księgarniach i ludzie co chwila pytają, kiedy dodruk albo gdzie kupić, nie jest wystarczającą informacją? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...